MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. Eimear - Because You Are - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. Eimear - Because You Are (/temat-progressive-eimear-because-you-are)



Eimear - Because You Are - eimear - 11.12.2013

Eimear - Because You Are
Czas : 7:14 !

Witam, nareszcie skończyłem z remiksami, prezentuje Wam swój najnowszy autorski utwór, chyba będzie to ostatni w tym roku : )




RE: Eimear - Because You Are - MC Project - 12.12.2013

Przyjemnie sie tego słucha :D


RE: Eimear - Because You Are - Bastian Crabro - 12.12.2013

no bardzo sympatycznie ;D najlepsze jest przejście w 2.32, jakoś wpadło mi w ucho. generalnie dobrze, dobrze. Fajnie leci, dźwięki mi się podobają. Przypomina mi troszkę ATB czy Faxing Berlin martwej myszki ;P Dalej, dalej, czekam na kolejny rok ;)


RE: Eimear - Because You Are - Drumaholic - 12.12.2013

Nie raz już powtarzałem, że masz talent chłopie. Brakuje tylko warsztatu, ale nie wszystko na raz. Względem poprzednich produkcji - jest progres. Cieszę się, że idziesz w dobrym kierunku :)


RE: Eimear - Because You Are - Revnotes - 16.12.2013

Sub bass nieco dziwnie się wybija, coś jest słabo skontrolowany. Bardzo lubię sposób w jaki budujesz tło, ba nawet Ci go zazdroszczę, bo to przejaw Twojego talentu jak wspomniano wyżej. Motyw jest mega przyjemny, bardzo szkoda, że miks nieco kuleje, bo na pewno zagościłby na dłużej na mojej play liście. Moim zdaniem remixy lepiej Ci wychodzą, bo możesz skorzystać z wokalu, a w tej muzyce bez kobitki z ładną barwą ciężko się obejść.


RE: Eimear - Because You Are - eimear - 18.12.2013

kiedy zrobię utwór, który chwyci za serca ? nie wiem.. marzenia : )


RE: Eimear - Because You Are - KamKojin - 20.12.2013

Gladko brzmiacy , poukladany utwor, lubie takie atmosferycze housiki :) Luzno sobie plynie. Czasem nie latwo jest zrobic kawalek utrzymujac od poczatku do konca ten sam klimat a tu wszystko pasuje. Nic tylko pogratulowac udanej produkcji


RE: Eimear - Because You Are - Alex fat - 22.12.2013

Hejka. Slucham na lapku zaraz zalacze na słuchawki i powiem ci ze brzmi bardzo dobze tu i tu , może faktycznie wieksza kontrola nad basem mogla by byc ale to tylko to :) , nie wiem co porzednicy slysza oprócz tego mix jest ok :) . Udezaj do labela z tym , bo ja ci powiem ze mnie ten wal naprawdę chwycil za serducho , na sylwestro jak bym go uslyszal to bys się rozplyna , a procenty tylko by poglebily euforje , gratulacje naprawdę. :) Pozdrawiam

Ps. Udezaj z tym do wytworni.


RE: Eimear - Because You Are - Aitra - 26.12.2013

Stopa plasko bardzo, subb zle zmixowany, chordy za glosne ale klimat jak najbardzije na plus.


RE: Eimear - Because You Are - Faden - 31.12.2013

Podoba mi jest zajebisty sie koniecznie musi byc vocal niewiem jak na razie na sluchawkach slucham jak poslucham na sprzecie to wtedy ocenie.