MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HARDSTYLE Adamzzz - The Journey - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HARDSTYLE Adamzzz - The Journey (/temat-hardstyle-adamzzz-the-journey)



Adamzzz - The Journey - Adamzzz - 17.12.2013



Nowy kawałek. Zapraszam do słuchalnictwa. Jak zawsze każdy komentarz mile widziany (szczególnie odnośnie miksu i poziomów bo na tym to ja sie W OGÓLE nie znam xD)


RE: Adamzzz - The Journey - Trusted - 17.12.2013

Kolejna bardzo dobra produkcja. :)

Na pochwałę zasługuje przede wszystkim beat, z ciekawym screech'em.
Wokal fajny jednak trochę szkoda, że ma tak mało kwestii.
Lead w climax'ie na poziomie. Melodia bardzo skoczna i przyjemna także na plus.
Wydaje mi się, że trochę eksperymentowałeś z kick'em (może mi się tylko wydaje).

Ogółem naprawdę dobry utwór,
jednak twój poprzedni nieco bardziej przypadł mi do gustu przede wszystkim klimatem.
Dobra robota. Powodzenia w kolejnych produkcjach. :D


RE: Adamzzz - The Journey - Adamzzz - 17.12.2013

Dzięki kurde! Ten kick zrobił się zdecydowanie za szybko haha Po raz pierwszy użyłem programu Microtonic i byłem tak zachwycony tym co z niego wyszło że jak debil oszczędzałem efektów ile sie da aby nie zniszczyć tego co uzyskałem xD Polecam każdemu Microtonic btw. Dobry program je dobry


RE: Adamzzz - The Journey - Daltonerz - 18.12.2013

Zajebisty traczek :D
Według mnie melodia jest nawet lepsza niż w poprzedniej produkcji ;) I ten kick. I revers bass. Po prostu cudo :)
Fajne, energiczne intro, synth kozacki. Break jest klimatyczny, tym razem bardzo dobrze pasuje do melodii :D
No i o - to wszystko.
Wchodzi kick i jest rozp***dol XD
Brakuje tylko jakiegoś fajnego outra i będzie banger jakich na polskiej scenie hs (buwahaha, to coś takiego istnieje ? xD) mało :)

Tak trzymaj, propsy :D


RE: Adamzzz - The Journey - OProject - 18.12.2013

Intro spoko.
Synth z builida dobry kojarzy się z Elle Dee - Voodo People (Hardstyle remix)
Bas i kick git :)
Wokal fajny, pasuje dobrze :D
Melodia jak ktoś pisał skoczna, wszystko do siebie pasuje :D
Brakuje outro to na pewno, jak ci to dje zmiksują ? XD
Hi haty coś takie niewyraźne :D
Nie wiem czy nie za dużo w tym kawałku najwyższych częstotliwości pow. 10 kHz? :D
No i na końcu coś z tym reverbem na leadzie? nie tak bo urywa się za szybko :)


RE: Adamzzz - The Journey - Adamzzz - 18.12.2013

Wieeeelkie dzięki za ciepłe słowa Daltonerz i Oldskool :)

Cytat:No i na końcu coś z tym reverbem na leadzie? nie tak bo urywa się za szybko Smile

Fuuuuuu! Widziałem że o czymś zapomniałem xD Nic to, zostawię już jak jest lolol


RE: Adamzzz - The Journey - Head - 19.12.2013

Intro jest piękne, rev cudo. Do Leada jedynie dodać lekkiego reverba + delaya dla lepszego efektu stereo. PDobre nutki masz i technicznie elegancko. PZDR


RE: Adamzzz - The Journey - TanterStyleZ - 20.12.2013

Cała kompozycja trzyma się wszystkiego jak trzeba wraz z motywem głównym !

A generalnie o to chodzi w muzyce... ;) To taka moja retrospekcja ;P


RE: Adamzzz - The Journey - Cris - 22.12.2013

Limiter chyba daje znać o sobie w mainie bo nagle spada głośność wszystkiego, ewentualnie kompresja zachodzi wtedy za duża


RE: Adamzzz - The Journey - Adamzzz - 29.12.2013

Pewnie i tak mi nie uwieżycie, ale na śmierć zapomniałem że to tutaj wrzuciłem!! xD <huh> xD
Dzięki za komenty Headwave, ramzes i Cris! Co do limitera, to bardzo możliwe. Chciałem aby kick był wyraźniejszy i chyba przez pomyłkę podbiłem także bas lolz. Dzięki za zauważenie - na przyszłość zapamiętam.
sorky za opóźnienie z odpowiedziami. to sie więcej nie powtórzy <nonie>
lololol jestem nienormalny