MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Konkurs FL Studio - Wyniki - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Aktualności (https://musicproducers.pl/forum-aktualnosci)
+--- Wątek: Konkurs FL Studio - Wyniki (/temat-konkurs-fl-studio-wyniki)

Strony: 1 2


Konkurs FL Studio - Wyniki - K - 19.12.2013

Niejednogłośnie (ale z przewagą) zwycięzcą zostaje użytkownik sz jak szfeter.

Oprócz tego, wyróżnienia dla:
- FuckinExcitement
- KALO999
- MichaelFoxlike

Dla pozostałych wyrazy uznania, bo praca w 3xOSC nie należy do najprostszych zadań (szczególnie, gdy chodzi o stworzenie kompletnego utworu).

Poniżej utwór zwycięzcy:



A Szwetra zapraszam do mnie na PW :)


RE: Konkurs FL Studio - Wyniki - BioComp - 19.12.2013

Gratulacje sz jak szfeter.


RE: Konkurs FL Studio - Wyniki - Jarus - 19.12.2013

Łoł grataulejszyn Sfetoniusz_! propsik


RE: Konkurs FL Studio - Wyniki - mumu - 19.12.2013

zasłużona wygrana, warto zauważyć, że moderacja (nie jednogłośnie) umie docenić ciężką pracę i zapał młodego chłopca z wioski koło Wa-wy z 1GB ramu.

gratulacje, również dla runner-upów


RE: Konkurs FL Studio - Wyniki - Grzyb - 19.12.2013

Brawo Szfetr!


RE: Konkurs FL Studio - Wyniki - Revnotes - 19.12.2013

Gratulacje


RE: Konkurs FL Studio - Wyniki - defol - 19.12.2013

Gratulacje :) Wykręcić coś takiego 3xosc


RE: Konkurs FL Studio - Wyniki - Adamzzz - 19.12.2013

Kongratjulejszyn dla Szwetera! Nigdy bym nie pomyślał że ten kawałek był zagrany 100% na 3OSC. Dobra robota :D


RE: Konkurs FL Studio - Wyniki - Area Sound 51 - 20.12.2013

Gratulacje dla zwycięzcy naprawde mu się należy wygrana, ale z drugiej strony po przesłuchaniu utworu jestem strasznie przygnębiony bo wiem ,że prawdopodobnie nigdy nie dojde do takiego poziomu jak on;( wielki szacun chłopie wykręcić takie dzwięki z 3xOSC to jest wyczyn


RE: Konkurs FL Studio - Wyniki - Audionectic - 20.12.2013

Graty men :)


RE: Konkurs FL Studio - Wyniki - m9p - 20.12.2013

gratulacje!!!


RE: Konkurs FL Studio - Wyniki - sz jak szfeter - 20.12.2013

Pamiętacie jak nauczyciele zawsze mówili na przeciętnych uczniów "Mądry ale leniwy"? W kwestii muzyki ze mną jest na odwrót. Jestem głupi ale pracowity. Nie mam pojęcia jak to się stało, że pokonałem takich gigantów jak chociażby Matson czy Elnanter, którzy mają 3 razy więcej umiejętności i doświadczenia niż ja.
Damianos2012 chłopie dojdziesz wcześniej niż Ci się wydaje (nie, nie o to mi chodziło świntuszku). Ja z Flstudio korzystam dopiero niecałe dwa lata, po prostu dużo eksperymentuj, staraj się zawsze tworzyć coś własnego zamiast powielać te same schematy.
Gratulacje należą się każdemu kto brał udział w konkursie, to był najbardziej zestresowany miesiąc mojego życia. Nie mogłem spać po nocach bo bałem się wyników. Konkurencja była jak najbardziej na poziomie :). Podziękować muszę również organizatorom, za tą wspaniałą inicjatywę. Był to konkurs który przyciągnął bardzo wielu mniej lub bardziej doświadczonych producentów a każdy miał równe szanse. Kwestie organizacyjne były przeprowadzone wzorowo. Dziękuję również każdemu kto docenił moją pracę włożoną w ten czelendż. Jestem wam naprawdę wdzięczny, jeżeli kiedykolwiek będziecie potrzebowali ode mnie jakiejkolwiek pomocy, piszcie.

Serdecznie dziękuję Jarusowi, MAB'owi, WASP'owi i CKYY'owi za udzielenie wielu przydatnych rad odnośnie muzyki i nie tylko. Tym chłopakom należy się wielki szacunek. Ale przede wszytkim najbardziej wdzięczny jestem mumu'iemu który wspierał mnie od samego początku, który zmotywował mnie lepiej niż Piotr Blandford, który ocierał pot z mojego czoła gdy miałem gorsze chwile, który był dla mnie jak wirtualny ojciec :P. Chłopaki, jesteście najlepsi.

I pamiętajcie, że możecie pobrać projekt tutaj.


RE: Konkurs FL Studio - Wyniki - Revnotes - 20.12.2013

Hehe jakie wyznania (jest podiara wygraną co? :D), ale stary zasłużyłeś sobie, a ja jestem Ci bardzo wdzięczny za słowa uznania pod moim adresem, to bardzo budujące i dużo dla mnie znaczy ^^. Nie zauważyłem natomiast, żeby w naszych pracach była widoczna jakaś różnica w doświadczeniu czy umiejętnościach, więc trochę mnie chyba jednak przeceniasz xD. Gratulacje !!!


RE: Konkurs FL Studio - Wyniki - Area Sound 51 - 20.12.2013

No ja też korzystam jakieś 2 - 2,5 roku z Fl-a a jest między nami wieeelka różnica... Ale dzięki za pocieszenie:) No prawde mówiąc nie bardzo wiem jak się przełamać jestem jakby ograniczony w tej kwestii ale postaram się to zmienić i iść do przodu.
Pozdro


RE: Konkurs FL Studio - Wyniki - MichaelFoxlike - 21.12.2013

Serdeczne gratulacje dla Szfetra :) Włożyłeś sporo pracy w zwycięski utwór i odebrałeś zasłużoną nagrodę :D
Takie wyróżnienie dla artysty (Szfeter) jest niesamowitym kopniakiem motywacyjnym i buduje wiarę we własne umiejętności. Gratulacje także dla wyróżnionych wykonawców :)
Myślę, że ten konkurs był bardzo dobrym warsztatem dla nas producentów i jeszcze bardziej utwierdził mnie w przekonaniu, że w muzyce trzeba myśleć nieszablonowo/oryginalnie ;)
Pozdrawiam serdecznie


RE: Konkurs FL Studio - Wyniki - k4mgur - 21.12.2013

gratulacje, konkurs to niesamowita atrakcja, sporo sie nauczylem przy 3xosc, nigdy nie ogarnialem tej wtyki.


RE: Konkurs FL Studio - Wyniki - Area Sound 51 - 21.12.2013

(19.12.2013, 20:56)mumu napisał(a): zasłużona wygrana, warto zauważyć, że moderacja (nie jednogłośnie) umie docenić ciężką pracę i zapał młodego chłopca z wioski koło Wa-wy z 1GB ramu.

gratulacje, również dla runner-upów

a wiesz może na jakim procku śmiga?? bo trochę to dziwne ja mam 4gb ramu i procka 2,1ghz i projekt tak mi się zacina że nie idzie go słuchać;P

PS. Gość jest naprawde dobry ja nie ogarniam nawet jak on zrobił ten fragment basu a co dopiero cały track:O


RE: Konkurs FL Studio - Wyniki - mumu - 21.12.2013

@up
to chyba nie jest pytanie do mnie...


RE: Konkurs FL Studio - Wyniki - Revnotes - 21.12.2013

Damianos2012 taka sytuacja może wystąpić jeżeli pracujesz na podstawowym sterowniku dźwięku. Upewnij się w ustawieniach FL Studio, że masz wybrany ASIO? Bufor ustaw na maksa, chyba że grasz na klawiszach, bo zwiększy to latencję.


RE: Konkurs FL Studio - Wyniki - sz jak szfeter - 21.12.2013

Kawałek robiłem na pentium 4. Serio. Ten 1GB ramu to też nie żart :D Żeby odsłuchać jakiś fragment otwierałem edisona, nagrywałem a plik przerzucałem do jakiegoś folderu i odtwarzałem Windows Media Playerem bo nawet już nagrany .wav w edisonie nie dawał się odtworzyć. Cały czas miałem bufor ustawiony na maksa w Asio, gdybym włączył domyślny sterownik to procek by chyba wyleciał w kosmos :D