MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HARDSTYLE FrozerZ - Alive (Original Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HARDSTYLE FrozerZ - Alive (Original Mix) (/temat-hardstyle-frozerz-alive-original-mix)



FrozerZ - Alive (Original Mix) - FrozerZ - 31.12.2013



Tak że podupcyłem coś z vocalem zamiast does powiedziałem that alajw zamiast elajw ale może mimo wszystko zrozumiecie przekaz :D. Enjoy ;*


RE: FrozerZ - Alive(Original Mix) - Daltonerz - 31.12.2013

Łał, ale kick ;O Zajebisty !
Screech w intrze mi się nie podoba, bo za cienki jakiś, wolałbym jakiś szrszy i masywniejszy ;)
Melodia przypomina mi czasy, w których słuchałem hard trance, nie wiem czemu, ale jest świetna :P
Serio zrobiłeś sam tego kicka, czy ripowany, bo brzmi tak świetnie, że nie uwierzę, praktycznie czysty, brak w nim jakichś dzwinych rzeczy.
Wokal za mało wyraźny, może głośniej go dać ? Albo jeszcze bardziej skompresować, hmm ?
Trochę dziwne efekty w intrze, ale to kwestia gustu ^^. Brzmią jak z jakiejś paczki btw :D
Trak na plusa, chociaz nie wyczymam tego skricza XD Reverb nie pasuje do niego wcale, sam dźwięk piszczy jakby nie miał detuna, a jeśli już, to za mało głosów i za duży rozrzut w pitchu. Weź to popraw prooszę ;). Bo gdyby nie to, dałbym temu trakowi normalnie 9/10, a jak twój kick to 10/10
A na ten moment to 8/10, bo melodia świetna xP


RE: FrozerZ - Alive(Original Mix) - FrozerZ - 31.12.2013

Haha dzięki za wypowiedź Kicórek niestety nie jest mój :>. Załatwiłem można powiedzieć od Frontlinera xd. Intra już nie będę zmieniał nie chce mi się już bawić z tym trackiem. W następnych produkcjach będę się bawił z intrem bo tu rzeczywiscie sa sample z paczusi :>.

Pozdrówka plusik leci ;*


RE: FrozerZ - Alive(Original Mix) - OProject - 31.12.2013

Widzę że nick się podoba! XD
Jak kolega wyżej skreecz... dla mnie brakuje mu środka i dołu, poza tym trochę kick go zagłusza.
Dla mnie melodia bardziej do hendzapu podobna ew. jaki happy hc xd
Kawałek coś przy krótki
Ogólnie dla mnie coś zbyt lekki i radosny utwór ale to już mój osobny pogląd na nowsze Hardstyle, nie traktuj tego osobiście xd ;)
Kick spoko... :P


RE: FrozerZ - Alive(Original Mix) - FrozerZ - 31.12.2013

Ano niczek jak najbardziej ^^. Nie wiem czemu track taki wyszedł, dziołcha ze mną zerwała xd. Nie wiem czemu wyszedł radosny hahah ^^. Będę kombinował z intrem w następnych panowie.

Oldskul plusik leci ;P


RE: FrozerZ - Alive(Original Mix) - Adamzzz - 31.12.2013

Najss. Praktycznie jedyne do czego można sie przyczepić to skrecz no i zripowany kick (nawet nie chodzi już o oryginalność, po prostu dziwnie sie pitchuje lol) :P
Wokal fajny, chociaż gość ma tak wyraźny słowiański akcent, że brzmi nieco jak pijany rusek xD ale jestem pewien że komuś przypadnie do gustu :)
Także technicznie dajem 9/10.
Powodzenia w następnych produkcyjach!! :P


RE: FrozerZ - Alive(Original Mix) - FrozerZ - 31.12.2013

Haha Adamzzz dzięki okazało się że mam ruskie korzenie hahaha. Po prostu nagrywalem to mikofonem z lapka :O. Nie mam gdzie "siura" podłączyć ;(. Dziękówa za cene ;*

Plusik added :D


RE: FrozerZ - Alive(Original Mix) - Herman - 31.12.2013

melodia mega, bardzo mi się podoba ;d na kickach się nie znam, ale brzmi tutaj bardzo fajnie ;)


RE: FrozerZ - Alive(Original Mix) - FrozerZ - 31.12.2013

Dziękówa Herman Plusik added :D


RE: FrozerZ - Alive(Original Mix) - woziu122 - 31.12.2013

Kick super, chociaz fajnie ze sie przyznales ze to pozyczony kick ;)
Melodia jakby juz mi znana ale moge sie mylic bo juz przesluchalem tyle kawalkow hs ze czasem wszystkie wydaja mi sie podobne. Ogolnie to nutka spoko, oby tak dalej :)


RE: FrozerZ - Alive(Original Mix) - FrozerZ - 31.12.2013

Melo jest calkowicie moja a kick zgadza sie nie mam zamiaru sobie przywlaszczac:-D plusik leci:-*


RE: FrozerZ - Alive(Original Mix) - SpeedCorist - 2.01.2014

Skrecz na początku nie zbyt ciekawy, ale szczerze mówiąc ogólnie utwór jest na poziom, dobra melodia i ten kick, tak trzymaj :D


RE: FrozerZ - Alive(Original Mix) - FrozerZ - 2.01.2014

SpeedCorist dziękówa za wypowiedź, plusiczek dodany :D


RE: FrozerZ - Alive(Original Mix) - B-Sick - 3.01.2014

(31.12.2013, 16:33)FrozerZ napisał(a): Melo jest calkowicie moja

Niespecjalnie, jako że melodia to Feels Good od Code Blacka z przestawionymi paroma nutkami.


RE: FrozerZ - Alive(Original Mix) - FrozerZ - 3.01.2014

Brawo B-Sick Sherlocku nie wziałęm od niego mida i nie przerobiłem go tylko usiadłem wieczorkiem i robiłem co mi gra w głowie. Jakobyś nie zrobił tracka trudno byc teraz wyjątkowym. Mimo wszytsko plusik leci :)