MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. Entrancing - The Truth - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. Entrancing - The Truth (/temat-progressive-entrancing-the-truth)



Entrancing - The Truth - darqious - 12.01.2014

Trans starej szkoły, trans bez grama kompresji typu sidechain. Chłodny, monotonny, hipnotyzujący, kwaśny... i mam nadzieję, że transowy. W roli głównej syntezator 3xOsc i brzmienia własne.

Ukończyłem ten utwór prawie rok temu. Od tamtego czasu technicznie się trochę poprawiłem, choć nie ukończyłem niczego konkretnego (mnóstwo pozaczynanych projektów, brak czasu i weny).




RE: Entrancing - The Truth - OProject - 12.01.2014

Za starą szkołę zawsze plusiki, nareszcie ktoś na forum tworzy coś co na prawdę lubię :*
Cytat:Trans starej szkoły, trans bez grama kompresji typu sidechain
Heart
Cytat:W roli głównej syntezator 3xOsc i brzmienia własne
Za to szacunek, Ja nie potrafię na 3xosc kręcić (albo nie chcę xD)
Tak jak lubię i za co kocham oldschool Heart
W sumie to polecam ci darmowe emulatory starych syntezatorów, jak chcesz to ci podeślę nazwy na pw ;)
-Co do kawałka, to za samo to że to jest oldskoolowy utwór masz na starcie wielki plus <thumbup>
Emocjonalny, psychodeliczny, hipnotyzujący, kwaśny, narkotyczny i "kosmiczny"... takiej muzyki mi brakuje! :)
-Technicznie jest spoko, no może tylko barwa basu coś mi nie gra, myślę że mógłbyś zrobić go lepiej (nie mówię że jest zły)
Cieszę się że ktoś jeszcze tworzy w starych klimatach :)
Czekam, na kolejne produkcje... będzie warto, a bałem się że nikt już nie tworzy w tych klimatach :P
Pozdrawiam :)
P.S jak da rade to chciałbym go mieć na dysku :)


RE: Entrancing - The Truth - darqious - 12.01.2014

(12.01.2014, 17:14)OldscoolProject napisał(a): Za to szacunek, Ja nie potrafię na 3xosc kręcić (albo nie chcę xD)
Od samego początku korzystam z 3xOsc, zaczynałem nie mając najmniejszego pojęcia o tym, jak i o tworzeniu muzyki w ogóle. Myślę, że trzeba się przemóc.

(12.01.2014, 17:14)OldscoolProject napisał(a): W sumie to polecam ci darmowe emulatory starych syntezatorów, jak chcesz to ci podeślę nazwy na pw ;)
Jestem ciekaw.

(12.01.2014, 17:14)OldscoolProject napisał(a): Technicznie jest spoko, no może tylko barwa basu coś mi nie gra, myślę że mógłbyś zrobić go lepiej (nie mówię że jest zły)
Technicznie niejedna rzecz mogłaby ulec tu poprawie, ale na razie to zostawiam (przynajmniej na dłuższy czas).

(12.01.2014, 17:14)OldscoolProject napisał(a): bałem się że nikt już nie tworzy w tych klimatach :P
Ja też się bałem, dlatego sam zacząłem.

(12.01.2014, 17:14)OldscoolProject napisał(a): P.S jak da rade to chciałbym go mieć na dysku :)
PW.

Bardzo dziękuję za opinię, sprawiłeś mi wielką radość!


RE: Entrancing - The Truth - Matt'de Loure - 13.01.2014

O stary, zajebiste! Klimacik magia. Przyznam, że kilka razy był replay. Lepsze niż ten współczesny Trance. Tęskni się za takimi utworami bo mało kto już je robi. Wielki Szacun dla Ciebie. Chętnie go pobiorę jeśli będziesz jakoś można. Dzięki Wielkie.
Pozdrawiam.


RE: Entrancing - The Truth - darqious - 13.01.2014

Serdeczne dzięki!
Link na PW.


RE: Entrancing - The Truth - FL FAN - 14.02.2014

Mnie też się bardzo podobało, Oldi mi dał linka, świetna robota, hipnotyzujący klimat, trzyma przy ziemi, unosi się nad nią.
Gratuluję i pozdrawiam ! Samych sukcesów życzę !


RE: Entrancing - The Truth - Oszir - 18.02.2014

No ciekawe brzmienie, bass mógłby być głębszy a hihat jakby to określić? -- bardziej miękki... ;P
Ogólnie dobra robota, podoba mi się ten główny motyw.