MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
ELECTRONICA Ravel Nightstar - Viol'o Tronic (Original) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: ELECTRONICA Ravel Nightstar - Viol'o Tronic (Original) (/temat-electronica-ravel-nightstar-viol-o-tronic-original)



Ravel Nightstar - Viol'o Tronic (Original) - RaNi/Works - 12.01.2014

[Obrazek: q1sl.jpg]



RE: Ravel Nightstar - Viol'o Tronic (Original) - Castiel - 12.01.2014

Coraz lepiej ci wychodzą te glitchowane elementy w utworze :) Kawałek na dobrym poziomie słychać,że trochę nad nim siedziałeś. Aranżacja mi średnio podoba ale gustach się nie dyskutuje :P.
Nie wiem czemu ale melodie sprawiają wrażenie Pop'owych ,t przynajmniej w środkowej części utworu.
Btw. Ogólnie mówiąc track mi sie podoba a za pracę należy się duzy plus ;)


RE: Ravel Nightstar - Viol'o Tronic (Original) - mumu - 13.01.2014

ale dziwoląg.
rzeczywiście, słychać godziny żmudnej roboty
muszę przyznać, że ciekawa praca, lubię być zaskakiwany przez nuty - tutaj tak było

na minus? trochę rozwleczony aranż. wolałbym 3:34 ;P


RE: Ravel Nightstar - Viol'o Tronic (Original) - okrongly - 13.01.2014

Podoba mi się gra basu ze skrzypkami, ogólnie dzięki niemu kawałek sie mocny zrobił. Fajne wejście po brejku.Druga część zaczęła mi sie przeciągać już. Zakończyłeś w dobrym stylu. Dobry kawał dobrej roboty. Pozdro!


RE: Ravel Nightstar - Viol'o Tronic (Original) - OProject - 13.01.2014

Melodie skądś znam :P Vivaldi? xd
Bas fajny, synth też... chociaż te plumkanie/łublowanie mi nie podchodzi... czyżby vst/preset z fruciaka 3xosc albo cos podobnego ? xd
dla mnie to jakoś tak dziwnie brzmi bardzo nie typowo... xd
W każdym razie za coś "innego" plus ;)
Ogólnie to mi coś tak za dużo tego wszystkiego i mam wrażenie że się miesza trochę xd
Ogólnie dobra robota ale zawsze może być lepiej xd
Dupeczki z Bajeczki! xd <hehe>
Ale mu pocisnąłem łuuuuuuuu


RE: Ravel Nightstar - Viol'o Tronic (Original) - RaNi/Works - 14.01.2014

vivaldi?... no nie wiem xd... a do 3xosc żem zrobił swój własny preset

dzięki za info i opinie


RE: Ravel Nightstar - Viol'o Tronic (Original) - OProject - 14.01.2014


Nie z tym utworem ale z nią mi się skojarzyło :P
Gadaj co to za melo hehe XD


RE: Ravel Nightstar - Viol'o Tronic (Original) - RaNi/Works - 14.01.2014

Jest rakieta ale nie tym się wzorowałem :D
miałem jej album na CD gdzieś się zgubiła czas poszukać :D


RE: Ravel Nightstar - Viol'o Tronic (Original) - FL FAN - 25.01.2014

Słuchałem wczoraj (dzięki za link) bardzo mocna petarda, a jaka dynamiczna i nastrojowa zarazem. Coś się dzieje w nagraniu, energiczne motywy jeden po drugim "atakują" słuchacza. Coś z DubStepu, coś z elektroniki. Po prostu świetna melodia i aranżacja. Słychać pracę nad wykończeniem bo wykonanie naprawdę na poziomie. Break jest po prostu niesamowity, a moment od 3:20 do 3:50 magia ! Gratuluję !


RE: Ravel Nightstar - Viol'o Tronic (Original) - piral - 25.01.2014

No, no, no. Jestem pod wrażeniem. Barwy wobbli (niektórych) musisz jeszcze opanować i mógłbyś gdzieś to konkretnie wydać. ;)


RE: Ravel Nightstar - Viol'o Tronic (Original) - Audionysos - 25.01.2014

Naprawdę genialny pomysł, kawałek powiedział bym powiewa świeżością, bardzo dobrze się go słucha :)
Mógłbyś jeszcze troszkę dłużej posiedzieć nad pozycją nut, wiem, że z tym jest ciężko przy tak dynamicznej sekwencji, ale mimo wszystko chyba warto :) W ogóle co to za wtyczka gra te smyki?
Pozdrawiam :)


RE: Ravel Nightstar - Viol'o Tronic (Original) - RaNi/Works - 25.01.2014

(25.01.2014, 14:15)piral napisał(a): No, no, no. Jestem pod wrażeniem. Barwy wobbli (niektórych) musisz jeszcze opanować i mógłbyś gdzieś to konkretnie wydać. ;)

Piral cholera jasna wiedziałem że to powiesz!
Wg mnie podstawowym błędem jakie popełniłem to taki że ten odcinek z bublami jest po prostu za długi.
Ktoś już też wspomniał że aranż jest troszkę zamulasty głównie przez ten właśnie odcinek

wooble byłyby tutaj naprawdę git gdybym jeszcze dodał parę innych synthów wooblowych nie ukryję że popracuję jeszcze nad tym projektem... wydać... <aw>

także jeszcze projekt nie zmarł :D


RE: Ravel Nightstar - Viol'o Tronic (Original) - EmeellyFeely - 28.01.2014

Zatem <kawa> jak już wspomniałam Ci na privie - jeśli zmora męcząca egzystencje weźmie górę to Cię kopnę w jajka , wielkie oko patrzy na Ciebie , pamiętaj!!


RE: Ravel Nightstar - Viol'o Tronic (Original) - EmeellyFeely - 28.01.2014

(28.01.2014, 10:59)EmeellyFeely napisał(a): Zatem <kawa> jak już wspomniałam Ci na privie - jeśli zmora męcząca egzystencje weźmie górę to Cię kopnę w jajka , wielkie oko patrzy na Ciebie , pamiętaj!!


Zapomniałam z tego wszystkiego napisać, że ten utwór to jakiś geniusz!!
Na początku pomyślałam "eee nic specjalnego", ale im dalej w las...WOW!!
Odwiedzając rodziców puściłam to mamie , nawet jej się podobało!