MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
UPLIFTING Ledo - Things (Peter O'ski Remix) [Veritas Rec.] - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: UPLIFTING Ledo - Things (Peter O'ski Remix) [Veritas Rec.] (/temat-uplifting-ledo-things-peter-o-ski-remix-veritas-rec)



Ledo - Things (Peter O'ski Remix) [Veritas Rec.] - Peter O'ski - 15.01.2014

Przepraszam, za mały spam ostatnimi czasy, ale akurat tak się złożyło, że wszystkie wydania z zeszłego roku, niespodziewanie objawiają się właśnie teraz :O Do zaprezentowania mam nowy remix dla labela Veritas, który podsunął mi bardzo fajny oryginał Polaka :) Klimat jak zawsze upliftowy, ale w stylu który aktualnie pogłębiam - ze szczyptą świeżości ;) Każda opinia mile widziana!




RE: Ledo - Things (Peter O'ski Remix) [Veritas Rec.] - T-Sted - 16.01.2014

Przyznam że oryginalnie podszedłeś do tematu - przede wszystkim bardzo podobają mi się dźwięki których użyłeś, faktycznie dużo takiej "wiosennej" świeżości jest, mimo tego co się właśnie pojawiło za oknem (to w sumie nawet lepiej że teraz zarzucasz takim utworkiem). No i prawie bym zapomniał - bas - jest po prostu świetny, zarówno chodzi o jego barwę, ułożenie, jak i dynamikę. Klimat pozytywny, nie do końca co prawda się w takich odnajduję, ale z pewnością jest na duży plus. Gratuluję, bo wykonanie jak i przekaz treści muzycznej są na bardzo wysokim poziomie.
Pozdrawiam.


RE: Ledo - Things (Peter O'ski Remix) [Veritas Rec.] - Matt'de Loure - 16.01.2014

Fajnie bass hula. Mix na bardzo dobrym poziomie. Ciekawy remix, chociaż nie w moich klimatach. Gratki za wydanie.
Oby jak najwięcej sukcesów w twoim wykonaniu.
Pozdrawiam :)


RE: Ledo - Things (Peter O'ski Remix) [Veritas Rec.] - Simon Moon - 17.01.2014

Remix na prawdę super Peter odwaliłeś kawał dobrej roboty do niczego nie można się tu przyczepić powodzenia z supportami u mnie go masz na pewno no i oczywiście wielki + leci :)


RE: Ledo - Things (Peter O'ski Remix) [Veritas Rec.] - FL FAN - 24.01.2014

Jak T-Sted napisał jest to bardzo dobry remix, czuć w nim świeże podejście, jest czysto i bez przekombinowania. Barwy dźwięków faktycznie się pięknie nakładają, dopasowany bas, efekty z wyważeniem (co bardzo cenię) jednym słowem świetny Trance, wspaniała dynamika i akcja nagrania + bardzo ładne i eleganckie wykonanie. Pozdrawiam Serdecznie !


RE: Ledo - Things (Peter O'ski Remix) [Veritas Rec.] - cinekkk1 - 28.01.2014

Na początku rzuciło mi się fajne ułożenie bassu. Klimat lajtowy, delikatny, na pewno dla tych co szukają ''lżejszych'' odmian trance'u. 2:27 super cut vocale :) Na koniec jeszcze wchodzi piszczałka, normalnie jestem pozytywnie zaskoczony nią.


RE: Ledo - Things (Peter O'ski Remix) [Veritas Rec.] - Stiopa - 13.02.2014

A ja na sc sobie słucham Petera O'ski na Silent Shore Rec, Insomnia, a tu się okazuje, że to Delta dawny :P
No muszę przyznać, że również przesz do przodu. Niezły dobór brzmień, ładnie zmixowane, tylko nudne się robi po dłuższej chwili słuchania.
Pozdrawiam


RE: Ledo - Things (Peter O'ski Remix) [Veritas Rec.] - danpax2015 - 13.02.2014

to lubię:)


RE: Ledo - Things (Peter O'ski Remix) [Veritas Rec.] - Quillava - 19.02.2014

A więc:

1) Break - te brzmienie jakby Harp/Pianoo - genialne :) do tego melodia tego brzmienia również :D
2) Efekty - wszelkie sweepy, filtry, automatyzacje są super :)
3) Lead - jego melodia jest bardzo pozytywna i szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie w tym utworze innej :) Brzmienie również elegancko dobrane :D
4) Bassline - fajnie brzmi, fajną ma barwe :)

Ogółem traczek mi się podoba :) Taki typowy Open Air na Lato :D

Pzdr ;)