MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
LIQUID Condi - Twilight - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: LIQUID Condi - Twilight (/temat-liquid-condi-twilight)



Condi - Twilight - Condi - 20.01.2014

Dawno nie było Liquidu w moim wykonaniu... Proszę szczerze panowie.




RE: Condi - Twilight - digital-es - 24.01.2014

Zajebisty numer!!! Technicznie bardzo dobrze! Mix mi się podoba! Płynący liquid! Super że zmienia sie beat. Aranż pro! Dobre produksiwo!


RE: Condi - Twilight - FL FAN - 24.01.2014

Bardzo ładnie, nie jestem szczerze przyznam zorientowany w tym gatunku ale mogę ocenić pomysł, wykonanie i kompozycję. Tutaj naprawdę wiele się dzieje, pięknie wkomponowane piano, napędzana akcja nagrania świetnym beatem, efektowne break'i - vinyl backward - tak to nazwijmy, do tego nastrojowe tło i melodia. Wszystko z umiarem, co zaowocowało tym, że zbudowałeś klimat na poziomie i należą Ci się uznanie i gratulacje za to!

Pozdrawiam Serdecznie!


RE: Condi - Twilight - Condi - 24.01.2014

Kurde... Chyba rzeczywiście mam rękę do tych Liquidów. Trochę odszedłem od tego gatunku na rzecz French House'u, ale z tego co widzę chyba trzeba będzie poświęcić Liquidom więcej uwagi. Dziękuję panowie ;)


RE: Condi - Twilight - barthus - 24.01.2014

Klimat skojarzył mi się z kawałkami FISZa :D gdyby grały wolne bębny to bym powiedział, że to mógłby być jego beat :d Co mi się nie podoba, to sposób w jaki użyłeś glitcha. Wg mnie jest zbędny ten glitch, a urozmaicić perke mogłeś... normalnie, po prostu (U know what I mean). 0:57 odczuwam brak przejścia. Jest to pewnie spowodowane tym, że wchodzą 2 dźwięki które się wcześniej nie pojawiały (pianino i vocal). Być może byłoby inne odczucie gdyby piano miało inny aranż.
Nie do końca mój gust :)
Tak jak wreszcie usiadłem do słuchania co tu ludzie z DnB na forum wymądzili to śmiało mogę powiedzieć, że jest to najlepsze co usłyszałem ;)


RE: Condi - Twilight - F.P.P - 25.01.2014

Mi też trochę nie paśi to przejście, a raczej jego brak. Melodia pianina jest taka bezpłciowa, i ułożenie nut jest takie przewidywalne i proste zabrakło fantazji. 1:45 tutaj już jest lepiej jak wchodzi ten pad póżniej lead jakoś ten motyw utworu się klaruje. Dramy też trzeba by poprawić grają trochę jak z jakiegoś starego samplera, no chyba że tak miało to brzmieć.


RE: Condi - Twilight - Audionysos - 25.01.2014

Rzeczywiście słychać, że raczej miks już masz opanowany, brzmienia bardzo przyjemne, tylko musisz jeszcze popracować nad innymi aspektami, tak jak koledzy zauważyli - problem jest z klimatem, a w zasadzie z tym że są tu 2 zupełnie odmienne klimaty wchodzące jeden za drugim. Pierwsza minuta wprawia w taki lekki, kołysankowy nastrój, a w następnej chwili obraz staje się smutny i ponury, potem dopiero jak wchodzą pady przy akompaniamencie elektronicznych organów robić się tak bardzie pośredni klimat. Może najpierw po intrze te pady, a potem dopiero pianinko(swoją drogą też nie gra to porywającej melodii)?
Pozdrawiam i czekam na następny :)