MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
LIQUID Saintek - Lying Eight - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: LIQUID Saintek - Lying Eight (/temat-liquid-saintek-lying-eight)



Saintek - Lying Eight - future villain - 21.01.2014

Nowy kawałek, nic szczególnego ale wyczuwam postęp. Dźwięki wytworzone głównie techniką resamplingu.




RE: saintek - Lying Eight - OProject - 21.01.2014

Ciekawie brzmi... zwłaszcza intro, jednak z czasem staje się bardzo monotonnie, z uwagi na brak przejść, breakdownów, wariacji na perkusji itp. :)
Brakuje mi tutaj wyraźnego basu, gra za cicho :(
Synth wchodzący w 1:30 też gra gdzieś z tyłu, jest słabo wyczuwalny i monotonny grający na jednej nucie :P
Ogólnie dobra kompozycja z fajnym klimatem ale dosyć monotonna :P
Słychać progres w twoich produkcjach, popracuj też nad własnymi dźwiękami :)


RE: saintek - Lying Eight - future villain - 21.01.2014

Popełniłem błąd pisząc o resamplingu, bo wykorzystałem go tylko do bass'u. Reszta to samoróbki i mocno zmodyfikowane presety.


RE: saintek - Lying Eight - Almhome - 23.01.2014

Moze i monotonnie ale mozna sie zawiesic przy tym :) Fajne jak sobie gra gdzies w tle, ogolnie to nawet mi sie podoba.


RE: saintek - Lying Eight - digital-es - 24.01.2014

Fajnie płynie! Fajny klimat. Bas powinien być bardziej podkręcony. Eleganckie pady. Ciekawy beat. Pisząc to i słucjając wałka parę razy się zawiesiłem. ;) ;P Numer na plus!


RE: saintek - Lying Eight - barthus - 24.01.2014

Cholernie melancholijnie i "depresyjnie" :P
Jeżeli chciałeś osiągnąć taki właśnie efekt to wyszło Ci to doskonale


RE: saintek - Lying Eight - future villain - 24.01.2014

Dzięki, tak miało być. Mało jest dnb w takich klimatach.


RE: saintek - Lying Eight - Audionysos - 26.01.2014

Ciężko mi jest to opisać dokładnie, bo teorię muzyki znam tylko z praktyki ;D ale najbardziej mi tu nie pasuje to że ten akord zaczynający się w 9 takcie nie pasuje specjalnie do następującego po nim tła przez co utwór staje się dość dołujący jak dla mnie co nie zachęca mnie specjalnie do słuchania, ale może po prostu już za późno dzisiaj na taki klimat ;)
Pozdrawiam :)


RE: Saintek - Lying Eight - GWF - 1.02.2014

Dawno już nie słuchałem tego typu kawałków, lekko monotonne, ale jak ktoś już wcześniej pisał "można się zawiesić". Wchodzi na głowę i w sumie miło się słucha:) . Solidna produkcja!


RE: Saintek - Lying Eight - artefaktdnb - 2.02.2014

Mi to za bardzo nie podchodzi ale rozkręcasz się i to bardzo , wydaje mi się że mix jest całkiem niezły , nie wiem może się myle bo u mnie z mixem to japier***


RE: Saintek - Lying Eight - future villain - 3.02.2014

Dzięki chłopaki, a może ktoś się wypowiedzieć jak ocenia to pod kątem czasu nauki? Zacząłem bawić się FLS w lutym, a 6 miesięcy temu przeszedłem na Ableton'a.


RE: Saintek - Lying Eight - Audionysos - 3.02.2014

Jeśli chcesz powiedzieć, że w ogóle muzyką zajmujesz się od niespełna roku to muszę przyznać, że idzie ci bardzo dobrze :)
Kwestia jest jeszcze ile faktycznie czasu nad tym spędzasz i na ile znasz się na muzyce (mam namyśli osłuchanie).