MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
ELECTRONICA Ravel Nightstar - Viol'o Tronic (Original) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Kosz (https://musicproducers.pl/forum-kosz)
+--- Wątek: ELECTRONICA Ravel Nightstar - Viol'o Tronic (Original) (/temat-electronica-ravel-nightstar-viol-o-tronic-original--10827)



Ravel Nightstar - Viol'o Tronic (Original) - Herman - 25.01.2014

[Obrazek: artworks-000068980274-m8gd5c-t500x500.jpg?5a267fd]




RE: Ravel Nightstar - Viol'o Tronic (Original) - hipotensja - 28.01.2014

Dobre melodycznie, przyjemny dla ucha, ale widziałbym to w nieco innym stylu, bo drzemie w tym kawałku spory potencjał :P


RE: Ravel Nightstar - Viol'o Tronic (Original) - EmeellyFeely - 28.01.2014

Chciałabym iść kiedyś na miasto i usłyszeć ten kawałek, chociaż nie bywam za często, ale to nic :P
Się przejdę najwyżej!


RE: Ravel Nightstar - Viol'o Tronic (Original) - Area Sound 51 - 1.02.2014

Normalnie zaskoczyłeś mnie chłopie tym kawałkiem:O Już dawno nie słyszałem tak dobrej muzy:) Faktycznie ja bym widział ten utwór w radiu bo jest bardzo dobry za każdym razem jak go słucham to mi ciarki po plecach przelatują:) dobra robota!
Pozdro


RE: Ravel Nightstar - Viol'o Tronic (Original) - V!D! - 2.02.2014

dobry wałek !!


RE: Ravel Nightstar - Viol'o Tronic (Original) - Wizzardius - 3.02.2014

Każdy ma prawo do swojego zdania, a moje jest takie, że utwór nie porywa mnie kompletnie niczym. Ani melodia, ani same dźwięki, ani kompozycja mnie wgl nie ruszyły. Rivela szanuje, bo chłopak dobry jest, potrafi też pomóc czasami, ale jednak uważam, że stać go na lepsze wałki ;) A i w poprzednim tygodniu na 100% był nie jeden kawałek który bardziej zasługiwał na miano utworu tygodnia.

Jedyne co mi sie podoba to okładka, tytuł kawałka (sprytnie wymyślony). A i dzwoneczki w intro są kozackie ;P


RE: Ravel Nightstar - Viol'o Tronic (Original) - Audionectic - 3.02.2014

Rivel bedziesz wielki ;) Podobają mi się Twoje eksperymenty.Basiki pierwsza klasa


RE: Ravel Nightstar - Viol'o Tronic (Original) - Almhome - 6.02.2014

Fajne ale jakos mnie nie porywa, dobre technicznie, klimat tez spoko, dzwieki ale widocznie mam inmunited na ta magie :)


RE: Ravel Nightstar - Viol'o Tronic (Original) - Andr3w - 10.02.2014

dzwieki nie porywają jak i cały kawałek , tylko te dzwonki fajne , i kick&clap mi sie podobaja chcialbym niedługo podobne wykręcic ! :)
Ogolnie gitara :D Pozdro


RE: Ravel Nightstar - Viol'o Tronic (Original) - danpax2015 - 13.02.2014

Lubie takie klimaty.Nie za szybko, nie za wolno, jest w sam raz.Miło się słucha.


RE: Ravel Nightstar - Viol'o Tronic (Original) - Kruczek - 28.02.2014

Swietne ! Wzbudza we mnie bardzo pozytywne emocje ! <3


RE: Ravel Nightstar - Viol'o Tronic (Original) - Aryman - 31.05.2014

Technicznie jak już inni zauważyli kawałek na wysokim poziomie. Ciekawy motyw od 2:50. Przyjemna wchodzi melodyjka. Cały kawałek muszę przyznać ma coś w sobie .. ale ;P to już kwestia upodobania- ja bym przyspieszył i trochę to inaczej zaaranżował, bo wydaje mi się że mogłaby być z tego większa "kosa" :)


RE: Ravel Nightstar - Viol'o Tronic (Original) - meatBall - 2.06.2014

Rivel ale Ty jesteś zryty, hehe :D w sensie, że pozytywnie zakręcony ! ładnie sobie bengla ten traczek, jest bardzo pozytywny. Technicznie słyszę, że nauka nie idzie w las, fajnie to wszystko ze sobą przygrywa :] mi osobiście najbardziej podchodzi motyw, który załącza się w 1:32 - jak Rafael Frost normalnie :D ogólnie bardzo dobra produkcja, pasuje mi jak najbardziej - elegancko !

pozdro


RE: Ravel Nightstar - Viol'o Tronic (Original) - Nelldie - 31.08.2014

fajne


RE: Ravel Nightstar - Viol'o Tronic (Original) - Phil Wardeski - 31.08.2014

Genialna melodia jak i cały utwór ! :D propsy