MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Castiel - M.E.D.D.O.N(Preview)x2 - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: Castiel - M.E.D.D.O.N(Preview)x2 (/temat-castiel-m-e-d-d-o-n-preview-x2)



Castiel - M.E.D.D.O.N(Preview)x2 - Castiel - 26.01.2014

Najnowsze demko ode mnie Projekt pomiędzy Electro-House Big Room i Trance
Staram się łączyć w jakąś sensowna całość ale myślę,że jeszcze sporo pracy czeka mnie tutaj :)



edit



RE: Castiel-M.E.D.D.O.N(Preview) - FL FAN - 26.01.2014

No ciekawy pomysł, bardzo ładnie prowadzona melodia, mam wrażenie że pluck się troszkę mija z kickiem ?
No chyba że to celowe zagranie - mam na myśli moment od 1 :30. Poza tym jest ok, efekty w umiarze, przejścia dobrze zrobione i a uzyskana głębia dodaje przestrzeni w nagraniu.


Drugie podejście do tematu tak jak ktoś napisał ns sc świetnie pasowałoby do jakiegoś filmu, początek jakby subtelniejszy,
no i na 1: 47 również super dodatek który dodał tej części nagrania atmosfery.


RE: Castiel-M.E.D.D.O.N(Preview)x2 - OProject - 27.01.2014

No ten pluk gra bele jak xd
Pierwsze przejście jakieś za szybkie, i jakoś mi nie pasuje...
Ten loop to dla mnie tu w ogóle nie pasuje, i tez jak pluk gra (1:05):P 808? xd
Hahaha ogarnąłem teraz jaki tytuł dojebałeś... <jackie>
Po za tym to daje rade ale popracuj nad tym, main part ma fajną głębie ;)


RE: Castiel - M.E.D.D.O.N(Preview)x2 - Arytmica - 6.02.2014

(słuchałem ver. edit)
..już chciałem pisać, że całkiem spoko, tylko parę niedociągnięć, ale to co się dzieje po pierwszej minucie to masakra jakaś :D Koledzy słusznie pisali ci o tym pluk'u, że odstaje. Dodał bym jeszcze, że cała ta wstawka (począwszy od sampli skończywszy na efektach) jest skonstruowana w chaotyczny i niechlujny sposób (chyba, że za część usterek odpowiada nieumyślne "przesunięcie klocka", co też by o Tobie zbyt dobrze nie świadczyło, bo oznaczało by to, że robisz na odpie**ol i nie sprawdzasz co renderujesz). Co więcej.. nie raz, nie dwa i ie trzy razy już ci pisałem, żebyś większa uwagę przykładał do sampli i efektów a mam wrażenie, że dajesz to co ci się nawinie bez przykładania do tego większej uwagi.

Ps. nie wiem gdzie "oldscool" słyszy tą głębię :D
cheers!


RE: Castiel - M.E.D.D.O.N(Preview)x2 - OProject - 6.02.2014

(6.02.2014, 12:00)Arytmica napisał(a): Ps. nie wiem gdzie "oldscool" słyszy tą głębię :D
cheers!
Zapewne w main part'cie :D
Chodziło mi o dużo pogłosu itp. jak to np. w transie bywa, jeżeli nie wiesz o co chodzi.... no chyba że ty tam słyszysz "płytkość" xd
Zresztą musiałem wyszukać jakiś pozytyw żeby chłopaka nie dołować xd


RE: Castiel - M.E.D.D.O.N(Preview)x2 - Arytmica - 6.02.2014

(6.02.2014, 12:22)OldscoolProject napisał(a):
(6.02.2014, 12:00)Arytmica napisał(a): Ps. nie wiem gdzie "oldscool" słyszy tą głębię :D
cheers!
Zapewne w main part'cie :D
Chodziło mi o dużo pogłosu itp. jak to np. w transie bywa, jeżeli nie wiesz o co chodzi.... no chyba że ty tam słyszysz "płytkość" xd
Zresztą musiałem wyszukać jakiś pozytyw żeby chłopaka nie dołować xd

Nie wiem jak ty, ale ja piszę to co słyszę :) Nie lubię wyszukiwawczy pozytywów (negatywów z resztą też) na siłę.. po to aby to jakoś wyglądało, nie w tym droga. Ale może z drugiej strony coś w tym jest, bo Casti i tak ma szczepionkę na uwagi :D

Ps. Czaje cie z tą głębią i czaje jaki efekt miał być tam podkreślony, tyle, że tak jak zawsze bez zbędnego poświęcania się nad trakiem co nie? suche klawisze, proste efekty.. takie byle by.

To moje zdanie, bo wdg. was jest pewnie zajebiście :)
cheers!


RE: Castiel - M.E.D.D.O.N(Preview)x2 - Castiel - 6.02.2014

(6.02.2014, 12:50)Arytmica napisał(a):
(6.02.2014, 12:22)OldscoolProject napisał(a):
(6.02.2014, 12:00)Arytmica napisał(a): Ps. nie wiem gdzie "oldscool" słyszy tą głębię :D
cheers!
Zapewne w main part'cie :D
Chodziło mi o dużo pogłosu itp. jak to np. w transie bywa, jeżeli nie wiesz o co chodzi.... no chyba że ty tam słyszysz "płytkość" xd
Zresztą musiałem wyszukać jakiś pozytyw żeby chłopaka nie dołować xd

Nie wiem jak ty, ale ja piszę to co słyszę :) Nie lubię wyszukiwawczy pozytywów (negatywów z resztą też) na siłę.. po to aby to jakoś wyglądało, nie w tym droga. Ale może z drugiej strony coś w tym jest, bo Casti i tak ma szczepionkę na uwagi :D

Ps. Czaje cie z tą głębią i czaje jaki efekt miał być tam podkreślony, tyle, że tak jak zawsze bez zbędnego poświęcania się nad trakiem co nie? suche klawisze, proste efekty.. takie byle by.

To moje zdanie, bo wdg. was jest pewnie zajebiście :)
cheers!

To wypada teraz żebym ja się odezwał XD

Kiedy nie chce mi sie robić na "poważnie" to tak jest po prostu staram jak najwięcej cwiczyć i eksperymetnować z możliwościami dawa ale nie zawsze to wychodzi właśnie jakbym chciał ;)