MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HOUSE F.P.P - Catch me - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Kosz (https://musicproducers.pl/forum-kosz)
+--- Wątek: HOUSE F.P.P - Catch me (/temat-house-f-p-p-catch-me)



F.P.P - Catch me - Herman - 1.02.2014

Według mnie najlepsza propozycja w tym dziale jak dotąd :)




RE: F.P.P - Catch me - Almhome - 2.02.2014

Mistrzostwo, dla mnie nie ma najmniejszego minusa, brzmi kome...lepiej niz komercyjnie, dobranie dzwiekow, jakosc, klimat,naprawde wieeeelki szacun! :) Download polecial, nie ma co...


RE: F.P.P - Catch me - OProject - 3.02.2014

Mi nie podchodzi... wydaje mi się za proste, bez wyraźnego motywu, melodie i synthy nie podobają mi się, i trochę monotonii....
Technicznie oczywiście dobrze, ogólnie kawałek nie jest zły... ale nie dla mnie, gust gust, gust... ;)
Nie żebym hejtował... xd
Może nie mój klimat, ale jak się wam podoba to fajnie ;)


RE: F.P.P - Catch me - DeltaWave - 3.02.2014

Nie słucham tego gatunku, ale wykonanie i dźwięki jak i panorama ich jest bardzo dobra. Przyjemnie się słucha . Bardzo fajny i spokojny klimat :D .


RE: F.P.P - Catch me - Frashby - 4.02.2014

Klimat rzeczywiście jest, lecz zgadzam się z oldscool. Całość wydaje się zbyt prosta, mało się dzieje, brak zaskakujących momentów. W refrenie wręcz nie wiadomo na czym się skupić ( Przynajmniej ja :) ) jakoś tam sobie gra, wydaje się być zlane w jedną całość i nie do końca spójną. Nie słucham takiej muzy, być może dlatego taka opinia, aczkolwiek utwór przyjemny no i to tyle :)


RE: F.P.P - Catch me - danpax2015 - 13.02.2014

Bardzo miła sympatyczna nutka.:D Gratulacje i oby tak dalej


RE: F.P.P - Catch me - NeoTag - 18.02.2014

Nooo, mi się bardzo podoba :D A i tak teraz czekam na jakiś klasyczny progressive house w Utworze Tygodnia ;)


RE: F.P.P - Catch me - Mat.Mor.Raw - 4.03.2014

Bardzo dobra kompozycja składająca się z kilku części, które naturalnie przechodzą jedna w drugą.

Utwór ciekawie wyłania się z przytłumionych dźwięków, po czym pojawiają się soczyste dźwięki perkusji, zachęcająca progresja i naturalne przejście do chilloutowego środka utworu.

Zagęszczenie dźwięków podkręca atmosferę i wprowadza do rytmicznej części kompozycji. Kulminacyjna część utworu to przestrzenny, soczysty, lekko połamany groove, po którym następuje bardzo naturalne i łagodne zakończenie.

Profesjonalny, czytelny mix z ciepłym brzmieniem padów i klarowną perkusją. Gratuluję! :)


RE: F.P.P - Catch me - Quoqos - 12.03.2014

Ah co za numer. Istna Bomba,piękny mix, gra jak poważny, dojrzały numer. Wow!


RE: F.P.P - Catch me - Stiopa - 12.05.2014

Konkretny basior, aż chce się subawoofa podkręcic XD, fajny arp imitujący dzwonki :D
Super produkcja
Pozdro


RE: F.P.P - Catch me - Orionage - 11.06.2014

Miło się słucha, jak muzyka już się dobrze rozkręci. Na pewno technicznie dobrze poskładane partie, bo widzę, że kolega działa w FL'u i bardzo ciekawa zmiana tempa jednej ścieżki. Dobry zabieg :)


RE: F.P.P - Catch me - F.P.P - 11.06.2014

Sprostuję tylko jakby co to na Abletonie działem :) . Dziękuje za komentarze.


RE: F.P.P - Catch me - meatBall - 12.06.2014

świetny track ! rewelacyjny mix, pełen profesjonalizm. bass klepie, że aż miło, każdy element ma swoje miejsce w panoramie, klarownie to wszystko brzmi na maksa :] mroczny klimat dopełnia fazy zniszczenia :D jestem pod wrażeniem, zajebista robota, gratulacje !


RE: F.P.P - Catch me - Z3PHYR - 19.07.2014

Świetny, rozluźniający kawałek. Naprawdę fajnie zrobione przejścia w 0:45 i 1:45 - strasznie naturalnie one brzmią. Dobra robota ;)


RE: F.P.P - Catch me - SayWhat - 4.08.2014

Ten kawałek wysoko stawia poprzeczkę w tym dziale :) Świetna sprawa, idealnie dobrane szczegóły i ten klimat... Rozmarzyć się można :)


RE: F.P.P - Catch me - KOMBEK - 25.08.2014

Dobrze jest puścić sobie coś takiego po całym dniu ;)


RE: F.P.P - Catch me - PistonG - 10.09.2014

Bass gra wspaniale, technicznie majstersztyk. Bardzo mi się podobają te dzwoneczki/arp. Pozazdrościć talentu :)


RE: F.P.P - Catch me - Pinn - 30.09.2014

Wszystko na swoim miejscu, klimatyczne wejście potem jest tylko lepiej. Można się rozmarzyć jak się tego słucha :) Te dzwoneczki też się pięknie wpasowują.


RE: F.P.P - Catch me - MAKLMOR - 14.10.2014

Bardzo dobry utwór, jeden z najlepszych na forum.


RE: F.P.P - Catch me - Deep Textures - 22.10.2014

Trochę przypomina Lulu Rouge, trąci minimalizmem i delikatnymi zmianami motywu. Podoba mi się. :)