MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
DISCO Power Play - Gdy Jesteś Ze Mną (Muri Bootleg Edit) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: DISCO Power Play - Gdy Jesteś Ze Mną (Muri Bootleg Edit) (/temat-disco-power-play-gdy-jestes-ze-mna-muri-bootleg-edit)



Power Play - Gdy Jesteś Ze Mną (Muri Bootleg Edit) - Muri - 14.02.2014

Autor: Power Play
Tytuł: Gdy Jesteś Ze Mną (Muri Bootleg Edit)

Gatunek: Dance
Długość: 3:36
Tempo: 135 BPM
Rozmiar: 8,4 MB
Format: MP3, 320 kb/s

Link: http://soundcloud.com/muri-official/gdy-jestes-ze-mna-edit
Download: http://soundcloud.com/muri-official/gdy-jestes-ze-mna-edit/download



Oryginał: http://www.youtube.com/watch?v=jRzPEs6E_PA



Zamojskie disco polo przerobione na dance. Wokal wyciągnąłem samemu z oryginału w jakości 128 kb/s, co skutkuje nieczystościami w mixie.

Wszystkim zakochanym życzę szczęścia i miłości! A tym, którzy nie lubią komercyjnego charakteru dzisiejszego dnia, proponuję przyjrzeć się Nocy Kupały. ;)



PS. Kolejny już raz brakuje mi taga do dokładnego określenia mojego utworu... Da radę dorzucić Dance obok Hands Up'u w dziale Trance? Z góry dzięki!


RE: Power Play - Gdy Jesteś Ze Mną (Muri Bootleg Edit) - Faden - 17.02.2014

Disco polo przerobione na Dance? To jeszcze mozna na cos to przerobic? Najlepsze w tej muzie jest to, ze praktycznie kazdy wokalista ma podobny glos. To tak jakbym sluchal tej samej osoby tyle ze pod inna nazwa, ale jak widac ich fanom niewiele do szczescia potrzeba...


RE: Power Play - Gdy Jesteś Ze Mną (Muri Bootleg Edit) - Marduk - 17.02.2014

Vocal za cicho :) gdy leci vocal postaraj sie wyciszac glowny lead, wtedy nie bedzie zagluszal vocalu a w chorusie nabierze mocy po 'podgloszeniu' lub odfiltrowaniu :P ( gdy vocal juz nie leci)

Ignorant :> disco polo jest zajebiste! Jak posluchasz pare utworow bedziesz rozroznial glosy, tak samo jak kazdy dubstep brzmi identycznie, jak glosy amerykanskich vocalistek itd. Kwestia wiedzy i obycia z danym gatunkiem.
PS nie pamietam zadnej imprezy na ktorej wszyscy sie zle bawili kiedy lecialo discopolo, co innego z housem, techem , trancem itp :) discopolo mialo byc proste i dla kazdego i takie jest i za to chwalmy tworcow!


RE: Power Play - Gdy Jesteś Ze Mną (Muri Bootleg Edit) - OProject - 17.02.2014

Racja disko polo dobre jest... :P
Ma swój klimat, można się pobawić, pośmiać itp.
Styl jak styl.... ludzie nauczcie się w końcu słuchać każdej muzyki! Ograniczanie się jest prymitywne ;)
A jak producent/muzyk nie rozróżnia głosów to ma chyba kiepski słuch xd
Co do kawałka daje radę, szału nie ma ale wykonanie jest dobre, jeżeli ripowałeś z kawałka to brzmi na prawdę dobrze ;)


RE: Power Play - Gdy Jesteś Ze Mną (Muri Bootleg Edit) - DeltaWave - 17.02.2014

Hahhaha :D . O matko, myślałem że to się nigdy nie stanie :D . Wpadła mi w ucho ;) . Proste i 'z przesłaniem'. Po paru głębszych myśle, że na Danceflorze kopałoby :D


RE: Power Play - Gdy Jesteś Ze Mną (Muri Bootleg Edit) - Faden - 18.02.2014

Tak jestem ignorantem co do disco polo, bo to jest jedyna muzyka ktorej nigdy niewlaczylem sobie sam w domu lub w aucie. Co innego na imprezach jak jest sie najebanym i kiedy czasem cos takiego poleci to tancze, gdzie na trzezwo bym sie wstydzil. Slucham prawie kazdej muzy lata 70 80 90 RnB , Rocka, Hard Rocka, Punk Rocka, Hardcore, troche orkiestry symfonicznej, a to ze wzgledu na to ze chce mieszac z elektronika, oraz wszelkich odmian muzyki elektronicznej poczawszy od wczesnych lat 90. "No Pop No Disco Polo" Slucham tego na co mam czas i chec. Ja rozumiem, ze ludzie to moga lubiec, ale zeby placic za koncert "Boys" to juz porazka. Moze i mam kiepski sluch, bo tego slucham i zawsze wydaje mi sie ze to scierwo, ktore moga produkowac tzw "ZIBI" i jego ekipa. Moze wezcie kolegow z osiedla i sprobujcie podobno mozna zarobic. Po co byc DJem jak mozna Discopolowcem.
PS. Nieporownuj ich do amerykanskich gwiazd bo najslabsza z nich zawsze bedzie lepsza od discopolowca


RE: Power Play - Gdy Jesteś Ze Mną (Muri Bootleg Edit) - Muri - 20.02.2014

(16.02.2014, 10:15)Kay napisał(a): Tu też jest prefix dance. Chyba, że przypadkiem usunąłem, ale disco też wtedy pasuje :D

Przeglądałem listę kilka razy i nie dopatrzyłem się tam Dance, dlatego zwróciłem na to uwagę. Ale słusznie - Disco też pasuje. ;)

(17.02.2014, 20:18)Faden napisał(a): Disco polo przerobione na Dance? To jeszcze mozna na cos to przerobic?

Ciut niefortunne sformułowanie z mojej strony. Chciałem tylko zaznaczyć, że moja wersja jest bardziej taneczna w porównaniu z oryginałem (takie przynajmniej było założenie).

(17.02.2014, 20:45)Marduk napisał(a): Vocal za cicho :) gdy leci vocal postaraj sie wyciszac glowny lead, wtedy nie bedzie zagluszal vocalu a w chorusie nabierze mocy po 'podgloszeniu' lub odfiltrowaniu :P ( gdy vocal juz nie leci)
(17.02.2014, 20:51)OldscoolProject napisał(a): Co do kawałka daje radę, szału nie ma ale wykonanie jest dobre, jeżeli ripowałeś z kawałka to brzmi na prawdę dobrze ;)

Nie chciałem przedobrzyć z tym wokalem. W moim odczuciu leżał dobrze, ale tak jak napisałem - ma on trochę brudu, więc idealnie nie będzie.
Wokal = oryginał (MP3 128 kbps) + odwrócony w pionie instrumental (MP3 128 kbps) + odszumianie. :)

(18.02.2014, 1:13)Faden napisał(a): Tak jestem ignorantem co do disco polo, bo to jest jedyna muzyka ktorej nigdy niewlaczylem sobie sam w domu lub w aucie. [...] Ja rozumiem, ze ludzie to moga lubiec, ale zeby placic za koncert "Boys" to juz porazka. [...] PS. Nieporownuj ich do amerykanskich gwiazd bo najslabsza z nich zawsze bedzie lepsza od discopolowca

Nikt tu nic nie mówił o koncercie Boys ani nie porównywał zagranicznych sław do twórców disco polo, zatem nie rozumiem Twojego posta. Każdy ma prawo słuchać czego chce i tworzyć co chce. Ty chcesz łączyć elektronikę z elementami innych gatunków - OK. Ja miałem ochotę na bootleg w stylu DP - również to uszanuj. Fanem gatunku bym się nie nazwał, ale potrafię go słuchać na sucho. Pozdrawiam i proszę bez flejmów i hejtów. <piwo>