MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Castiel-Night Arural(Original Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: Castiel-Night Arural(Original Mix) (/temat-castiel-night-arural-original-mix)



Castiel-Night Arural(Original Mix) - Castiel - 16.02.2014

Autor-Castiel
Tytuł-Night Arural
Czas trwania-3:25
Waga-7,82 mb
Link:



Nie wiem czy dobrze trafiam wdział ale myślę,że jest odpowiedni.

Przyznam troche się na męczyłem go robiąc ale myślę,że efekty słychać :P

Miłego słuchania i mozna hejtować :P


RE: Castiel-Night Arural(Original Mix) - FL FAN - 16.02.2014

Ja tam nie hejtuje czyjejś pracy zwłaszcza jeśli odsłuchiwałem demo przy powstawaniu już pare razy i efekty są bardzo zadowalające.
Świetnie przyfazowane pady, rytm i tło, zrobiło się tak "chłodno" w kompozycji zwłaszcza pod koniec. Motyw przewodni brzmi poważnie, przy czym jest w nim energia. Sekcja perkusyjna jak słychać jest również dopracowana. Bardzo mi się od początku podobał ten motyw. Gratuluje wymownego efektu końcowego !


RE: Castiel-Night Arural(Original Mix) - Audionysos - 17.02.2014

Intro mi się nie podoba, nie w moim stylu, jak wchodzi bas to jest już ciekawiej, ale mam przy tym takie wrażenie, jakby intro było z zupełnie innego kawałka.
Nie wydaje mi się, żeby perkusja była dopracowana :/ Hat za głośno łupie, zresztą reszta też poza stopą i clapem. Ten roll od 1:34 za głośno wchodzi potem w 1:43 nagle się urywa (z całym ogonem) na ułamek sek i potem jak znów bass wchodzi to w ogóle nie ogarniam co ty tam zrobiłeś. O_o
Ogólnie nie przepadam za takimi leadami, zwłaszcza że ta melodia którą grają nie jest specjalnie porywająca.W sumie to się nie dziwie, że męczyłeś się przy tym kawałku, może następnym razem... Pozdrawiam :)


RE: Castiel-Night Arural(Original Mix) - Faden - 18.02.2014

To prawda ten lead jest tak zwyczajny i tak czesto uzywany przede wszystkim do muzyki trance, takze nic specjalnego i zawiewa mulem. Brzmi mi to troche jak progressive trance, anizeli house. To przejscie o ktorym mowil kolega wyzej to racja, bo powinienes wbic sie z powerem. Ludzie na imprezie po tych bebnach beda pewni ze wjezdzasz z refrenem, a tu niespodzianka wszyscy stoja na parkiecie. Na 0:47 dobre przejscie, ale potem wchodzi ten lead za wczesnie. Jesli juz zdecydowales sie na niego to odfiltruj go na poczatku i zrob tak zeby delikatnie wchodzil, aby potem juz po nastepnym breaku wjechac z pelnym leadem. Tam nastapilby ten kulminacyjny moment gdzie cala moc gra na maxa i ludzie na parkiecie poczuja, ze teraz jest czas na zabawe.


RE: Castiel-Night Arural(Original Mix) - OProject - 18.02.2014

Skoro można hejtować....xd
Ten hi hat mi nie pasuje gra za głośno i ma za dużo pow. 10 Hz to w sumie przeszkadza mi najbardziej.
I ogólnie w tym paśmie jest za głośno.
Dalej już się nie czepiam.
Kawałek ma klimat, jest dosyć inny... ciekawy ale jakoś nie porwał by mnie do tańca, i ogólnie wypada przeciętnie w moim odczuciu (weź poprawkę na to że nie moja klimaty <hehe>)
500 post xd


RE: Castiel-Night Arural(Original Mix) - F.P.P - 23.02.2014

Ja powiem tak że ok 0:50 podoba mi się i trzeba było przeć z tym tematem nie koniecznie z tym leadem później zboczyłeś z toru i słabo to wyszło


RE: Castiel-Night Arural(Original Mix) - Revnotes - 25.02.2014

Nie obraź się, ale do dropa jest to bardzo suche, później robi się minimalistycznie, ale ma to sens, tak więc zgadzam się z przedmówcą. Namieszałeś stylistycznie, ale nie zawsze przynosi to super odkrywczy skutek, tym razem nie jest rewelacyjnie.