MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Frashby - Life's an Adventure (Original Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: Frashby - Life's an Adventure (Original Mix) (/temat-frashby-life-s-an-adventure-original-mix)



Frashby - Life's an Adventure (Original Mix) - Frashby - 3.03.2014

Witam :D niewiem już jakie prefixy dawać, niby to nie progressive, no więc daje Electro House :)
Trochę nietypowe intro ale takie mi się podobało, z całości jestem bardzo zadowolony osobiście, choć mogą być niedociągnięcia w miksie. Co dobre, co złe ? Miłego odłuchu :)




RE: Frashby-Life's an Adventure (Original Mix) - Faden - 4.03.2014

Spoko utwor. Nie jest zbyt skomplikowany i malo w nim mixu, dlatego koniecznie powinienes ogarnac jakis wokal, aby to zapelnic. Ogolnie podoba mi sie melodia jest komercyjna i az prosi sie aby jakas laska zaspiewala...


RE: Frashby-Life's an Adventure (Original Mix) - Frashby - 4.03.2014

jest mało miksu? Co to znaczy? Miks to czynnosc w ktorej equlizuje sie, kompresuje oraz dobrze dopasowuje sie wszystkie elementy aby calosc grala spojnie i dynamicznie i wszystko mialo swoje miejsce. Rozumiem ze chodziło Ci o to ze jest mało elementów? Pomysł na wokal mam, nawet sam próbnie zaspiewałem czy pasuje, ale nie mam glosu wogole.


RE: Frashby-Life's an Adventure (Original Mix) - FrozerZ - 4.03.2014

Jest czyściutko, elgancko dość, koledze wyżej chyba chodziło o nie wypełnioną przestrzeń w mixie ;P. Troszke mało intrumentów i bardziej bym to przypisał do progresa bo niema tego pierdolnięcia. Vocal jak najbardziej by się zdał. Traczek dość dobry, ma swój klimat.

Btw: Mogę liczyć na remix paczusie? :)


RE: Frashby-Life's an Adventure (Original Mix) - Frashby - 4.03.2014

oczywiscie, jutro przyszykuje, jestem Ciekaw co z tego wyjdzie :) Chcesz midi melodii i wykorzystane sample tak? Nigdy nie przygotowywalem remix packa


RE: Frashby-Life's an Adventure (Original Mix) - Wizzardius - 4.03.2014

Track mi się podoba. Remix paczke też bym chętnie zassał :) Pliki MIDI i możesz w sumie perkusje zapodać :)


RE: Frashby-Life's an Adventure (Original Mix) - Frashby - 4.03.2014

szczerze powiem, ze troche mi wstyd. Zadko mi się zdarza uzywac loopów, aczkolwiek czasem dzięki nim, lepiej "czuje" utwór i mam przyplyw weny. Tym razem uzylem loopa. Niewiem czy to cos zlego czy nie i jak to jest powszechne, ale zawsze mam wyzuty sumienia po ich uzyciu. To był lopik z VES 2, wrzuce go tez.


RE: Frashby - Life's an Adventure (Original Mix) - FrozerZ - 5.03.2014

W takim razie czekamy na remix paczusie, perka nie jest potrzebna ale jak wolisz ;). To nic że używasz Veców, sam ich używam na przykład przy bulid apach ;). Ważne żeby track brzmiał dobrze nieważne z czego jest wykonany jedyne co musi być twoje to koncepcja i melodia(W przypadkach oryginałów).

Pozdrówka :D


RE: Frashby - Life's an Adventure (Original Mix) - Faden - 5.03.2014

Chodzi mi o to ze moglbys czasem do tego jakiegos filtra uzyc zeby bylo bardziej efektownie, ale to juz od ciebie tylko zalezy. Elementy tez, ale one niesa tak wazne bo jak mialbys wokal to wszystko pieknie by sie zapelnilo.


RE: Frashby - Life's an Adventure (Original Mix) - NeoTag - 5.03.2014

Trochę mi zbyt głośno gra kick w dropie. Zbyt się wybija nad wszystko. Ja również czekam na remix packa :D


RE: Frashby - Life's an Adventure (Original Mix) - Frashby - 5.03.2014

W sumie remix pack niepotrzebny jest, melodie i tak da się otworzyć ze słuchu.


RE: Frashby - Life's an Adventure (Original Mix) - Castiel - 6.03.2014

Osobiście mi nie przypadł do gustu :P ale zły nie jest co do tworzenia remix packa to zró bo pewne osoby i tak by miały problem z odtworzeniem melodii ze słuchu XD :P


RE: Frashby - Life's an Adventure (Original Mix) - Jack Frost - 15.03.2014

dla czego dźwięki walczą ze sobą zamiast współgrać ? jak bym to nazwał brakiem harmonii funkcyjnej ;-(
pozdrawiam