MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Krakowski meeting? - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: Krakowski meeting? (/temat-krakowski-meeting)

Strony: 1 2


Krakowski meeting? - Kruczek - 10.03.2014

Witam !
Co Wy na to by spotkac sie i wymienic doswiadczeniami, porozmawiac, wypic elegancko napoj od lat 18 ;P ?


RE: Krakowski meeting ? - FL FAN - 10.03.2014

Napój od lat 18, meeting ? kojarzy mi się to z moimi spotkaniami AA (anonimowych alkoholików)
Nie moge pić, bo łapie paranoje i próbuje sie zabić wtedy takze sory a poza tym już taka laska tu raz proponowała, narobiła mi nadziei, a teraz się nie odzywa, drugi raz nie dam sie naciągnąć...

a wiedze przekazałem Wam w licznych artykułach oraz tłumaczeniach ;)


RE: Krakowski meeting ? - Gabriel - 10.03.2014

Kraków... jak ja dawno w tamtych stronach nie byłem. Jeździłem za gówniarza prawie co roku a teraz jakoś zaprzestałem. Chyba pora przypomnieć sobie to piękne miasto. ^^


RE: Krakowski meeting ? - Zirds - 10.03.2014

Ja nie pije alkoholu, oprócz Rudej na Myszach z colą.. alkohol mnie ciągnie do papierosów które rzuciłem 202 dni 8 godzin 55 minut temu


RE: Krakowski meeting ? - FL FAN - 10.03.2014

Zirds pojedziemy dla beki ? Niech młodzież zobaczy co znaczy prawdziwe zgubne oblicze alkoholu.... spojrzą na mnie, potem po sobie, potem znowu na mnie i odłożą piwo.... xd

a tak serio mnie wóda też skłaniała ku fajkom... ale ostatnio się kontrolowałem i nie paliłem, niestety frustracje poszły jeszcze dalej przez to.


RE: Krakowski meeting ? - Gabriel - 10.03.2014

Do wódki to ja muszę mieć swój dzień. A że nigdy nie paliłem papierosów to mam troszkę ułatwione zadanie. :D
Zawsze można pogawędzić przy kawce, herbatce bądź lampce piccolo. :D


RE: Krakowski meeting ? - Zirds - 10.03.2014

Przy herbatce mogę pogawędzić, bardzo lubię herbatę bez dodatków % bo bez tego też się można świetnie bawić. Alkohol mimo, że łamie bariery językowe to może budować mury intelektualne i przez to powodować różne cwaniackie zachowania, przez które można dojść do skłóceń oraz do niechcianych sytuacji.

Nie lubię gdy mnie ktoś zaprasza na "Wypicie napoju od 18 lat", czuję się wtedy staro mimo, że mam dopiero 28 lat to przy takich tekstach odczuwam, że mam do czynienia z osobą, która żyje ciągłą zabawą i tym jak to jest się napier..lić i wstawić fotki na fejsunia. Bez obrazy Kruczek, ale to tak do mnie dotarło ;)


RE: Krakowski meeting ? - FL FAN - 10.03.2014

HAHAAHAH ZIRDS.... xd dobry tekst !!


Tutaj moja czarna miłość złożyła niedwuznaczną oferte i myślałem że załapie się na darmowy ochlej i wyżerke ale nic z tego nie wyszło:

To były piękne czasy: > > > > http://musicproducers.pl/temat-kawka? < < < <

Ah tak zasiąść z tym winem o którym tak tam namiętnie pisałem z taką blondyną u boku waleczną...eh...bezcenne

Dla mnie alkohol był odskocznią, czułem że żyje, że przelewam gorycz życia pijąc cierpki acz majacy słodkawy posmak nektar bogów - tak zwany Błękit Paryski nazywany także denaturatem xd Mówcie mi DenaViolet albo Vodka Fan - mozecie sobie wybrać xd xd

Teraz żyje inaczej.


RE: Krakowski meeting ? - Zirds - 10.03.2014

Bone liqueur FAN


RE: Krakowski meeting ? - Gabriel - 10.03.2014

Sądzę, że jak będzie więcej konkretów na temat tego meetingu to więcej ludzi zadeklaruje swoją obecność. ;)


RE: Krakowski meeting ? - K - 10.03.2014

(10.03.2014, 13:16)FL FAN napisał(a): Nie moge pić, bo łapie paranoje i próbuje sie zabić wtedy takze sory

XD


RE: Krakowski meeting ? - RaNi/Works - 10.03.2014

UuuuuUuUuUU Baaardzo chętnieee! już biegnę zaraz będę <><>

EDIT: lol kiedy?.


EDIT2: lol Gdziee?


EDIT3: Mogę zabrać niewtajemniczonego kolegę? :D


EDIT4:

Cytat:Przy herbatce mogę pogawędzić, bardzo lubię herbatę bez dodatków % bo bez tego też się można świetnie bawić. Alkohol mimo, że łamie bariery językowe to może budować mury intelektualne i przez to powodować różne cwaniackie zachowania, przez które można dojść do skłóceń oraz do niechcianych sytuacji.

Nie lubię gdy mnie ktoś zaprasza na "Wypicie napoju od 18 lat", czuję się wtedy staro mimo, że mam dopiero 28 lat to przy takich tekstach odczuwam, że mam do czynienia z osobą, która żyje ciągłą zabawą i tym jak to jest się napier..lić i wstawić fotki na fejsunia. Bez obrazy Kruczek, ale to tak do mnie dotarło

Niestety też jestem jakoby przeciwnikiem Alkoholu (problemy w domku)
Wchodzi wszystko... ale vuda już niestety nie wchodzi mi ;)


Ale jestem chętny na MEETING w 200 procentach.
Także reasumując przyjdę kiedy dostanę więcej info.


RE: Krakowski meeting ? - OProject - 10.03.2014

ja nie wiem co tam by się działo xd


RE: Krakowski meeting ? - Airva7 - 10.03.2014

Mi się pomysł podoba mam nie daleko i znam Kraków dość nawet dobrze... Jestem za.


RE: Krakowski meeting ? - Kruczek - 11.03.2014

Nie musimy przeciez pic ja tylko rzucilam pomysl ;)
Na dniach czy w weekend Wam pasuje ?
Mi kazdy termin pasuje od kwietnia .


RE: Krakowski meeting ? - RaNi/Works - 11.03.2014

mnie pasi Piątek/Sobota

tylko że gdzie?...


RE: Krakowski meeting ? - FL FAN - 11.03.2014

A ja kupie FAPAP forte max (24 tabletki)


RE: Krakowski meeting ? - Knifeman - 11.03.2014

w 40% będę


RE: Krakowski meeting ? - Kruczek - 11.03.2014

18 / 25 kwietnia ?
co do godziny to 19 ?
co do miejsca to co prpoponujecie ?
Tez zalezy ile nas bedzie ;)

bierzcie kogo chcecie :D
wiem ze razniej isc w dwojke ,a ja bede odwazna i przyjde sama hehe :D



RE: Krakowski meeting ? - Cris - 11.03.2014

kraków?