MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. Roger Strong - Perfect World (Squarz Kamel Remix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. Roger Strong - Perfect World (Squarz Kamel Remix) (/temat-progressive-roger-strong-perfect-world-squarz-kamel-remix--11349)



Roger Strong - Perfect World (Squarz Kamel Remix) - Squarz Kamel - 15.03.2014

Siemanko, przedstawiam wam mój remix dla Roger Strong, jest to spokojny progressive trance w relaxującym klimacie (przynajmniej o to mi chodziło jak robiłem ten remix) :)

Mam nadzieje że wam się spodoba :) .

Roger Strong - Perfect World

Squarz Kamel Remix



Mam nadzieje że wam się spodoba.

Pozdrawiam, Kamil


RE: Roger Strong - Perfect World (Squarz Kamel Remix) - Afterthought - 17.03.2014

W moim odczuciu juz dawno popadles w komercje i to gleboko, mimo iz masz spory potencjal do wybicia sie w lepszy sposob. Zaden z twoich utworow nie wyroznia sie z dziesiatkow kawalkow o niemal identycznych schematach i bardzo symilarnych dzwiekach. Technike masz dobra i pomyslow zapewne tez multum ale jestem pewien, ze parcie na wydanie kawalka w pierwszym lepszym labelu zabija w tobie chec wyrobienia wlasnego, niepowtarzalnego stylu, co niestety mnie osobiscie bardzo boli. Domyslam sie, ze fajnie widziec wydanie na beatporcie ze swoim aliasem, previewy na fb etc., ale nie tedy droga. Mysle, ze jestes rozsadny i wyciagniesz wnioski z mojej wypowiedzi lecz i w tym przypadku moge sie mylic. Pozdrawiam i zachecam do zejscia na dobra sciezke :)


RE: Roger Strong - Perfect World (Squarz Kamel Remix) - Dymek - 18.03.2014

Hmmm... Do kawałka nie można się przyczepić fakt faktem dobry jest ale to tylko remix...:/ Zauważyłem , że ci co się wybiją w jakimś labelu to w nosie mają autorskie produkcje i popadają w jakieś szaleństwo remixowania wszystkiego co popadnie:( a talent się marnuje...
Sto razy bardziej wolę posłuchać autorskiej produkcji niż jakiegoś remixu ale cóż...Takie czasy...


RE: Roger Strong - Perfect World (Squarz Kamel Remix) - OProject - 18.03.2014

Koledzy mają racje, komercja, komercja wszędzie... xd
Z drugiej strony taka jest rzeczywistość albo idziesz z prądem albo masz własne zdanie... idąc własną drogą nie zrobisz kariery, nie ma się co oszukiwać... wybór należy do ciebie... "zależy na czym Ci zależy" :D
Co do kawałka to jest dobry, nic tu zarzucić nie można... ale jest jak setki innych :D
-- Następnym razem zaszalej, zrób coś czego nikt inny nie słyszał... a na pewno będzie sukces :D


RE: Roger Strong - Perfect World (Squarz Kamel Remix) - Squarz Kamel - 19.03.2014

Ok :)


RE: Roger Strong - Perfect World (Squarz Kamel Remix) - Stiopa - 20.03.2014

Zajebista głębia, podoba mi się. Wałek jak zwykle na poziomie, chociaż dawno nie słuchałem nic od Ciebie. Niestety koledzy mają rację, że albo komercha, albo Cię nie ma, po prostu to jest ta smutna chwila kiedy zdajesz sobie sprawę, że grasz pod publikę a nie to co Ci serce podpowiada.... Tak, czy inaczej, niezłe transiwo.
Pozdro


RE: Roger Strong - Perfect World (Squarz Kamel Remix) - Squarz Kamel - 20.03.2014

Jej jak ja nie ogarniam z tą komercią, czy ja robie pompki? Czy ja robie pod publike na siłe ? Zasnatówcie się czasami co piszecie bo za cholere nie wiem o co wam chodzi, jest tu dużo podobnych producentów do mnie a tylko do mnie się czepiliście. Czemu? Czy ja robie elektro, czy ja robie pompki ? Robie to co kocham czyli trance, nie robie pod publike. Jeżeli mnie wytwórnia prosi o remix to mogę zrobić remix. Tylko czemu się do mnie czepiliście to nie wiem. Nie muszę uczestniczyć w tym forum jak według was i tylko was to komercja. Pozdrawiam


RE: Roger Strong - Perfect World (Squarz Kamel Remix) - Stiopa - 20.03.2014

(20.03.2014, 9:36)Squarz Kamel napisał(a): .... Robie to co kocham czyli trance, nie robie pod publike...

Stary jak nie robisz pod publikę i kochasz to co robisz to zajebiście. Mi tylko chodziło o to, że smutne jest kiedy się do tego zmuszamy, jeśli Ty tego nie robisz to super i działaj dalej.
Pozdro


RE: Roger Strong - Perfect World (Squarz Kamel Remix) - Wizzardius - 20.03.2014

(18.03.2014, 11:26)OldscoolProject napisał(a): taka jest rzeczywistość albo idziesz z prądem albo masz własne zdanie... idąc własną drogą nie zrobisz kariery, nie ma się co oszukiwać...

Że niby co? Moja "droga", czyli to co mnie motywuje do zrobienia kawałka, to właśnie to, że być może ludzie będą do niego szaleć na parkiecie, albo po prostu sie nim jarać słuchając w aucie czy coś w tym stylu. Interesuje się tylko i wyłącznie (na chwile obecną) muzyką stricte klubową . I uważasz, ze nie da sie tak zrobić kariery? Jeśli numery są dobre* to da sie zrobić kariere i robić to co sie kocha (czyli wręcz WYPYCHAĆ ludzi na parkiet tymi swoimi bitami :)

*czyli przede wszystkim oryginalną. A właśnie przy muzyce klubowej najczęściej mam zdziwko "o kur*a, tego jeszcze nie było, kozak"

Podsumowując. Ja mam własne zdanie I JEDNOCZEŚNIE ide z prądem jak to nazwałeś. Jedno nigdy nie wyklucza drugiego :)


RE: Roger Strong - Perfect World (Squarz Kamel Remix) - jupi161 - 20.03.2014

No niezły ten kawałek :D Fajny relaksujący klimat.
Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów :D