MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
ELECTRONICA L.G. & Stiopa- Electronic Dream 6 track's - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: ELECTRONICA L.G. & Stiopa- Electronic Dream 6 track's (/temat-electronica-l-g-stiopa-electronic-dream-6-track-s)



L.G. & Stiopa- Electronic Dream 6 track's - Stiopa - 12.04.2014

Siema, wrzucam link do soundcloaudowego seta dawno zrobionej muzy z Luckiem, kiedyś wrzucaliśmy traki osobno, teraz macie wszystkie razem. Wałki lecą jeden po drugim, łącznie 6 traków.
Miłego słuchania, czysta oldschoolowa electronica.
1. Neverending Freedom
2. Hope
3. History of C64
4. Rising Moon
5. Open Mind
6. Lost in Time



Pozdrawiam


RE: L.G. & Stiopa- Electronic Dream 6 track's - meatBall - 12.04.2014

to jest kozackie ! pierwszy wał jest naprawdę zajebisty :D ogólnie w porządku są wszystkie, śmierdzi trasnikiem, electro, momentami jakbym słuchał motywów JMJ normalnie :D tylko w drugim bicie jest fałsz na basie, przynajmniej mi nie podchodzi ta zmiana lini, może tak to ujmę :] counter strike hehe:D masakra :D zajebiste ! kawał porządnej roboty, klimat wyczuwalny w każdym z wałków, nie będę się rozpisywał na temat każdego z osobna, przesłuchałem wszystkie i jestem mega zaskoczony...i na koniec Lost in Time... - wysuwa się podwozie do lądowania, dla mnie bomba :D dziękówa, wrócę tu na pewno.

pozdro


RE: L.G. & Stiopa- Electronic Dream 6 track's - Soundcatcher - 12.04.2014

Bardzo ciekawe :)


RE: L.G. & Stiopa- Electronic Dream 6 track's - meatBall - 13.04.2014

wróciłem... całkiem trzeźwy z racji dnia jutrzejszego... :/ i powiem tylko tyle, a w zasadzie się powtórzę - w drugim wałku nie trafiona nuta, jest fałsz . Poza tym jesteś/jesteście zwycięzcami :D merytoryka - mistrzostwo. Szacun :D


RE: L.G. & Stiopa- Electronic Dream 6 track's - L.G. - 14.04.2014

@unconscious Gratulację za słuch, nikt od półtora roku tego nie wyłapał ;), ale fałszyk tam jest źle stonowanym basem xD.
Dzięki Stiopa za odświeżenie :)


RE: L.G. & Stiopa- Electronic Dream 6 track's - meatBall - 14.04.2014

@L.G. - dźwięki :] ale to Wam należą się gratulacje za klimat :] katuje codziennie :D


RE: L.G. & Stiopa- Electronic Dream 6 track's - FL FAN - 15.04.2014

No jest to mistrzostwo z pewnością merytoryki muzycznej - do tego dochodzi się latami. Tutaj mamy przed sobą już twórców bardziej osłuchanych, doświadczonych, z wiedzą i bagażem przeróżnych eksperymentów. Energicznie to nie znaczy głośno, Panowie to wiedzą jak najbardziej z tego co słyszę, bo stawiają na rozbudowę właśnie aranżacji, na jej głębię, namysł, starają się stworzyć muzyczną opowieść. Jest to oczywiście oznaką dojrzałości muzycznej. Piękne elementy Jarre'owskie, dynamika nagrań oraz ich atmosfera. Wszystko to ujmuje dojrzałego słuchacza z sentymentem do takich brzmień. Składam ogromne gratulacje Panowie i wyrazy uznania!