MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HARDSTYLE Headwave pres. ID - ID [Rawstyle Preview] - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HARDSTYLE Headwave pres. ID - ID [Rawstyle Preview] (/temat-hardstyle-headwave-pres-id-id-rawstyle-preview)



Headwave pres. ID - ID [Rawstyle Preview] - Head - 14.04.2014

Noo net mi siadł, ale za to mam nowe sample i jeden z moich pierwszych, jeżeli nie pierwszy nustyleowo rawstyleowy gated :) często doradzaliście mi distro na lead i wkońcu zdecydowałem się tak zrobić ;P

Taki króciutki preview, odskocznia od dotychczasowych produkcji :)



Jak skończę fulla to jeżeli ktoś będzie chciał zrobię paczkę gatedów/bassdrumów/basslinów oczywiście swojej produkcji.
PZDR i czekam na uwagi :)


RE: Headwave pres. ID - ID [Rawstyle Preview] - OProject - 14.04.2014

Dobre... mroczne i ciężkie... takiego Hs to można słuchać... a nie wesołe melodyjki xd
Kończ to bo jest potencjał :D
Trzeba będzie kiedyś sieknąć razem jakiegoś traka, mogła by wyjść jakaś bomba xd


RE: Headwave pres. ID - ID [Rawstyle Preview] - Head - 14.04.2014

Jak neta założe to jestem jak najbardziej na tak :) co do tracka to przełamałem ten "mroczny" klimat ciekawą melodia (ani wesołą, ani mroczną, taka leciutko melancholijna) , która wg mnie bardzo pasuje do całości. W środę zacznę składać break'a tylko jeszcze jakiś wokal by się przydał. Dzięki za ocenę :) A no i przy takim stylu mam zamiar zostać, bo raz, że łatwiej się to mixuje to i więcej pomysłów mam na tego typu tracki :)
Pzdr


RE: Headwave pres. ID - ID [Rawstyle Preview] - Trusted - 15.04.2014

Klimat świetny, czuć ten mrok. :D

Brakuje riser'ów/sweep'ów (przejść z użyciem filtra i szumu) Adamzzz kiedyś o tym pisał.
0:25 kick wydaję się zamulony, długi wyraźny reverb by się na nim przydał i może dłuższy crash do tego.

Ja to sobie wyobrażam tak 0:13 wchodzi kick jest na nim jakiś filter jest ok
potem 0:27 filtr trochę się zmniejsza i kick jest bardziej słyszalny.
0:33 - 0:40 filtr zmniejsza się jeszcze bardziej a pod koniec zostaje zniwelowany do zera.
To taki tylko mój wymysł jak chcesz to próbuj, tak to gra w mojej wyobraźni ale czy to
będzie na 100% dobrze brzmiało nie jestem w stanie do końca określić.

0:40 Bardzo ładne fx kick'i, jak masz zamiar robić jakąś paczkę to był bym niezmiernie ucieszony
gdybym mógł sprawdzić co ty tam na kanał dałeś. ;) :D

Świetne leady i hard leady. Zwłaszcza to wejście tutaj 1:10 raj dla moich uszu, naprawdę elegancko.
Wydaje mi się jednak, że przydało by się więcej wysokich częstotliwości tym lead'om żeby solidnie
wyróżniały się na tle kick'a, poeksperymentuj z tym ;)

Jest tylko kilka rzeczy do których mogłem się przyczepić, ale ogółem zapowiada się na prawdę ciekawy wałek.
Popróbuj tam jeszcze co nieco. ;) Czekam na fulla, powodzenia :D


RE: Headwave pres. ID - ID [Rawstyle Preview] - Head - 16.04.2014

Wezmę sb to pod uwagę :) oczywiście riserów i wszelakich fxów będzie więcej bo chcę zbudować dobry efekt panningu na całości aby nie gralo tylko po środku. Dzięki :)