MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Dzwięki do nexusa - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: POMOC (https://musicproducers.pl/forum-pomoc)
+--- Dział: Hardware / Software (https://musicproducers.pl/forum-hardware-software)
+--- Wątek: Dzwięki do nexusa (/temat-dzwieki-do-nexusa)



Dzwięki do nexusa - YouKnowMySteez - 26.04.2014

Witam,czy ktoś z was zna jakies strony,mógłby podrzucić jakieś linki do fajnych paczek dzwiękow? O ile takie istnieją.


____[Knifeman]____________
zły dział, przenoszę

wystawiono o 22:38, 20 października 2015



RE: Dzwięki do nexusa - Zirds - 26.04.2014

Tutaj masz wszystkie Expansion Packs jakie wyszły do Nexusa. Cena każdej to 55 euro, niektóre są też darmowe.

https://refx.com/products/nexus/expansions/


RE: Dzwięki do nexusa - OProject - 26.04.2014

Nexus... bo tworzenie wlasnych dzwiekow jest zbyt hipsterskie :] xd


RE: Dzwięki do nexusa - STLKR CLL - 29.07.2014

(26.04.2014, 14:49)OldscoolProject napisał(a): Nexus... bo tworzenie wlasnych dzwiekow jest zbyt hipsterskie :] xd

Eee... co? Można tworzyć WŁASNE dźwięki? Jeśli możesz, to powiedz jak?


RE: Dzwięki do nexusa - Spidfirerz - 29.07.2014

(29.07.2014, 14:45)StalkerCell napisał(a): Eee... co? Można tworzyć WŁASNE dźwięki? Jeśli możesz, to powiedz jak?

hahahahahahahah rozwaliłeś system chłopie , każdy dźwięk powinieneś robić sam jeżeli robisz kawałek :) Zdzieranie sampli z neta i tworzenie z nich kawałków po czym ich przywłaszczenie jest karalne z tego co mi wiadomo :)


RE: Dzwięki do nexusa - STLKR CLL - 29.07.2014

Pytam się czy można tworzyć własne dźwięki od podstaw, bez oparcia o inne.


RE: Dzwięki do nexusa - Spidfirerz - 29.07.2014

może takie inne pytanie :) robiłeś kiedyś jakiś kawałek ?:)


RE: Dzwięki do nexusa - STLKR CLL - 29.07.2014

Oczywiście. Praktycznie każdy dźwięk modulowałem najpierw w pluginie, a później wtyczkach miksera. Ale żeby własne dźwięki tworzyć?


RE: Dzwięki do nexusa - Spidfirerz - 29.07.2014

Wystarczy zwyczajny mikrofon i pomysł .:)
Potem już tylko obrabiasz w programie :)


RE: Dzwięki do nexusa - Złuda93 - 20.10.2015

Hejka, nie wiem czy dobrze trafiłam ale szukam info na temat Nexus'a , a to był pierwszy wątek jaki od razu znalazłam. Już od dobrych paru lat zajmuję się muzyką i działam przy FL Studio - ale mniejsza o to.
Jako młoda osoba kiedyś "piraciłam" i i wtedy udało mi się pobrać jakimś cudem Nexusa ale i tak nie działał bo źle miałam zainstalowane i nie miałam bazy dźwięków. Teraz jednak wolę mieć go w (że tak powiem) czystej postaci i powiedzcie mi jak to mam zrobić? Bo jak weszłam na stronę refx'a to tam jest tylko w cenach jak pamiętam Euro i chyba Dolar O.o
Nie stać mnie na tą chwilę na Spectrasonics Omnisphere 2, więc chciałam narazie współpracować z Nexusem.
Z góry dziękuję:)


RE: Dzwięki do nexusa - HybridRaven - 20.10.2015

(20.10.2015, 10:06)Złuda93 napisał(a): Hejka, nie wiem czy dobrze trafiłam ale szukam info na temat Nexus'a , a to był pierwszy wątek jaki od razu znalazłam. Już od dobrych paru lat zajmuję się muzyką i działam przy FL Studio - ale mniejsza o to.
Jako młoda osoba kiedyś "piraciłam" i i wtedy udało mi się pobrać jakimś cudem Nexusa ale i tak nie działał bo źle miałam zainstalowane i nie miałam bazy dźwięków. Teraz jednak wolę mieć go w (że tak powiem) czystej postaci i powiedzcie mi jak to mam zrobić? Bo jak weszłam na stronę refx'a to tam jest tylko w cenach jak pamiętam Euro i chyba Dolar O.o
Nie stać mnie na tą chwilę na Spectrasonics Omnisphere 2, więc chciałam narazie współpracować z Nexusem.
Z góry dziękuję:)

czysta postac = legalnie.... nie kupujac go inaczej nie bedziesz posiadaczem nexusa w czystej postaci.


RE: Dzwięki do nexusa - Knifeman - 20.10.2015

@up

dokładnie - już link został podany przez Zirdsa http://musicproducers.pl/temat-dzwieki-do-nexusa?pid=70564#pid70564
(post #2)


RE: Dzwięki do nexusa - Złuda93 - 23.10.2015

(20.10.2015, 13:41)HybridRaven napisał(a):
(20.10.2015, 10:06)Złuda93 napisał(a): Hejka, nie wiem czy dobrze trafiłam ale szukam info na temat Nexus'a , a to był pierwszy wątek jaki od razu znalazłam. Już od dobrych paru lat zajmuję się muzyką i działam przy FL Studio - ale mniejsza o to.
Jako młoda osoba kiedyś "piraciłam" i i wtedy udało mi się pobrać jakimś cudem Nexusa ale i tak nie działał bo źle miałam zainstalowane i nie miałam bazy dźwięków. Teraz jednak wolę mieć go w (że tak powiem) czystej postaci i powiedzcie mi jak to mam zrobić? Bo jak weszłam na stronę refx'a to tam jest tylko w cenach jak pamiętam Euro i chyba Dolar O.o
Nie stać mnie na tą chwilę na Spectrasonics Omnisphere 2, więc chciałam narazie współpracować z Nexusem.
Z góry dziękuję:)

czysta postac = legalnie.... nie kupujac go inaczej nie bedziesz posiadaczem nexusa w czystej postaci.

A możesz powiedzieć jak mam go kupić? Czy jak zamówię ze strony Refix'a to podając dane od razu mnie powiadomią ile to będzie kosztować na nasze Złote??


RE: Dzwięki do nexusa - Rafau - 23.10.2015

To chyba się przez PayPala odbędzie. Musisz sobie na nim konto zasilić adekwatną kwotą, a później Ci samo przewalutuje na ojro czy $.


RE: Dzwięki do nexusa - Złuda93 - 23.10.2015

Jakby nie mogli normalnie na polski rynek wprowadzić ;/


RE: Dzwięki do nexusa - HybridRaven - 23.10.2015

(23.10.2015, 8:45)Złuda93 napisał(a):
(20.10.2015, 13:41)HybridRaven napisał(a):
(20.10.2015, 10:06)Złuda93 napisał(a): Hejka, nie wiem czy dobrze trafiłam ale szukam info na temat Nexus'a , a to był pierwszy wątek jaki od razu znalazłam. Już od dobrych paru lat zajmuję się muzyką i działam przy FL Studio - ale mniejsza o to.
Jako młoda osoba kiedyś "piraciłam" i i wtedy udało mi się pobrać jakimś cudem Nexusa ale i tak nie działał bo źle miałam zainstalowane i nie miałam bazy dźwięków. Teraz jednak wolę mieć go w (że tak powiem) czystej postaci i powiedzcie mi jak to mam zrobić? Bo jak weszłam na stronę refx'a to tam jest tylko w cenach jak pamiętam Euro i chyba Dolar O.o
Nie stać mnie na tą chwilę na Spectrasonics Omnisphere 2, więc chciałam narazie współpracować z Nexusem.
Z góry dziękuję:)

czysta postac = legalnie.... nie kupujac go inaczej nie bedziesz posiadaczem nexusa w czystej postaci.




A możesz powiedzieć jak mam go kupić? Czy jak zamówię ze strony Refix'a to podając dane od razu mnie powiadomią ile to będzie kosztować na nasze Złote??


hmmm chyba nie kupowales nic z neta w innej walucie jak PL ;)

Tak jak kolega wyzej napisal.

Musisz miec konto ppal i na nim pieniadze. Najlepiej juz przewaltowane na walute w ktorej chcesz kupowac. potem wchodzisz na strone nexusa klikasz buy - dodajesz wentualne exansiony za dodatkowa oplata i klikasz dalej dalej az dokonasz platnosci. Z tego co widze to wysla Ci odrazu klucz usb elicenser do aktywacji licencji oraz plyte instalacyjna nexua lub tez plyte taka mozesz pobrac w formacie ISO.


RE: Dzwięki do nexusa - Złuda93 - 23.10.2015

Rozumiem.
Dzięki za odpowiedź :)