MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
K0R1N - Psychoterror (minimal) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: K0R1N - Psychoterror (minimal) (/temat-k0r1n-psychoterror-minimal)



K0R1N - Psychoterror (minimal) - K0R1N - 27.04.2014

Zrobił: Ja
Czas; 8 minut
GATUNEK; nie wiem minimal :D

Player:



Nie stac mnie na więcej, siedźcie wygodnie i nie biegnijcie nigdzie :)

Dziękuję z góry za wszelkie opinie :)


RE: K0R1N - Psychoterror [minimal] - Herman - 28.04.2014

Tłusta stopka jak na minimal :D ogólnie dziwny klimat, zmiksowane nie najgorzej, trosze burdel u góry, clap gra pierwsze skrzypce a tak być nie powinno. Czegoś tutaj mi brak, dzwięki FXów zbyt mało wyeksponowane jak na ten gatunek utworu, tu powinno coś przyciągać, a nienajlepiej skompresoany clap nie przyciągnie. Poprawki kosmetycznie i będzie dobry track ;)


RE: K0R1N - Psychoterror (minimal) - Zirds - 28.04.2014

Dźwiękowo przypomina pierwsze dokonania od Booka Shade.
Fajne te przeszkadzajki, które lekko straszą w utworze przez co kawałek się nie nudzi. Tak jak wspomniał Herman popraw trochę brzmienie wysokich dźwięków i będzie git!


RE: K0R1N - Psychoterror (minimal) - K0R1N - 28.04.2014

Dziękuję Panowie :)


RE: K0R1N - Psychoterror (minimal) - L.G. - 29.04.2014

Za dużo się nie wypowiem, za mało słucham takiej muzyki, ale basior fajny :)
Pzdr.


RE: K0R1N - Psychoterror (minimal) - F.P.P - 1.05.2014

Najbardziej nie odpowiada mi tutaj bass, taki luźny i rozlazły poza tym powinien on napędzać pompować ten utwór chodzi mi tutaj o rytm a nie go spowalniać . Więcej tych ambientowych melodycznych elementów spróbuj stworzyć z nich jakąś historię. Pozdro...


RE: K0R1N - Psychoterror (minimal) - K0R1N - 2.05.2014

fpp to nie trance ani dance że ma pompować, ma być klimat grobowej ciężkiej dechy i psychicznych chorób :)

Nie wiem też czy wiesz ale techno czy minimal lub pochodne nie są najbardziej melodyjnymi gatunkami a więc... z przymrużeniem oka :)
Mogę sie mylić i tez wiedzy nie mieć wystarczającej do ogarnięcia tego co chciałem zrobić. Mimo wszystko wezmę pod uwagę opinie Twą przy kolejnej produkcji.

PS. też mi się bassik podoba i bardzo siedzi mi w mym stylu.
Pozdrawiam, K0R1N


RE: K0R1N - Psychoterror (minimal) - F.P.P - 2.05.2014

Ooo trzymajcie mnie. Ja już nic nie piszę, bo wychodzę na idiotę.


RE: K0R1N - Psychoterror (minimal) - OProject - 2.05.2014

Faktycznie techno to nie jest melodyczny styl, raczej dominuje tam perkusja, rytm i stale powtarzające się dźwięki xd
Techno z rozbudowaną melodią jeszcze chyba nie słyszałem... choć z techno to tylko acid mi gra ;) fanem minimalu nie jestem xd
Bas nie jest zły, choć nie wiem czy nie gra za szeroko.
Pogłosy się urywają ja strasznie tego nie lubię... (5"14") :(
Zbudowałeś fajny klimat, ciekawie się słucha (o dziwo jak na minimal, jaki znam xd)
Tak jak pisał Herman poprawisz coś w miksie i będzie dobrze :)
Udana produkcja,
Pozdro.


RE: K0R1N - Psychoterror (minimal) - FrancescoKationi - 4.05.2014

Jak dla mnie kwintesencja mroku w jego całej elektronicznej okazałości. Wiesz przecież, że się jaram:):):)