MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
DUBSTEP LocoMatt - Skies - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: DUBSTEP LocoMatt - Skies (/temat-dubstep-locomatt-skies)



LocoMatt - Skies - Loco - 4.05.2014

[Obrazek: zc8Elh9.jpg]
Jako że już po egzaminach i zdobyłem 200 falołerów, to z tej okazji zrobiłem nowy orkiestrowo-dubstepowy traczek, podchodzący pod chillstep. Liczę że się spodoba :)



RE: LocoMatt - Skies - FL FAN - 4.05.2014

Loco, utworek to bardzo udane i wyważone połączenie elektroniki i orkiestrowych brzmień. Jest kontrastowo pod względem nastroju i charakteru nagrania ale nie chaotycznie. Przyznam, że to całkiem udany eksperyment, niełatwo przecież połączyć kilka zupełnie sprzecznych brzmień i gatunków w jedną całość z powodzeniem. Gratuluje wyczucia!


RE: LocoMatt - Skies - Zirds - 4.05.2014

Świetny! Ale wszystko oscyluje w okół jednego-dwóch tonów. Wykonanie świetne i w ogóle brzmienie, ale brakuje tutaj jakiegoś większego rozwinięcia, które będzie miało mocniejsze brzmienie niż to co się pojawia przy wejściu stopy dubstepowej bo mimo tego, że intro jest różnorodne i długie to przez taki rodzaj oczekiwań i tego mocnego rozwinięcia można je było przebić jeszcze czymś "piękniejszym".

Jeśli wiecie o co mi chodzi.

Pozdrawiam.


RE: LocoMatt - Skies - Loco - 4.05.2014

@FL FAN
Dzięki, sporo pracy pochłoną mi ten utwór i chociaż nie jestem w 100% zadowolony z końcowego efektu liczę że wyszedł na poziomie.
@ZetZet
Właśnie chciałem zrobić taki fenomen aby większość utworu właściwie opierała się na 2 akordach (teoretycznie 4 ale akordy zostały zmienione o 1 nutkę więc zbyt na to nie patrzę), chodziło mi tu o prostotę. Chciałem aby początek był prosty zwięzły, a drop agresywniejszy ale również prosty, zależało mi aby uzyskać chilloutowy klimat na początku aby był czas na "relaks" i stopniowo podkreślać że coś się zmieni.
Dzięki również :)


RE: LocoMatt - Skies - FrancescoKationi - 5.05.2014

Utworek wyśmienity, choć przyznaję, iż brakuje mi w drugim dropie czegoś jeszcze śmielszego i bardziej rozwiniętego. Właśnie wtedy pozostałby ten niedosyt, ale nie ma co się żalić, gdyż cały traczek jest jak najbardziej na plus. Wielkie Pozdro i zobaczymy co następnym razem wyczarujesz...:)


RE: LocoMatt - Skies - Devv - 7.05.2014

DOBRE GUWNO, PROPS. Jak już kiedyś wspominałem bardzo fajny synth ci wyszedł w dropie. i Arp intro też jest na poziomie, mimo tego, że zalatuje mi tu kwiatkowskim xD


RE: LocoMatt - Skies - Loco - 7.05.2014

@Franczesko
W drugim dropie kombinowałem aby dodać flecik który fajnie by grał na górze lecz drop ogólnie zajmuje szerokie pasmo i zabrakło już mi "miejsca" aby coś dorzucić.
@Devv
Z tym kwiatkoffskim to już przesadziłeś <lejca>xD

Dzięki za opinie :)


RE: LocoMatt - Skies - Abaddon - 11.05.2014

No słychać, że masz skilla. Słyszałbym tu tylko innego werbla i zmienił to skaczące po głośnikach pikanie od 0:56, bo akurat słucham na słuchawkach i trochę mnie to drażniło. A tak poza tym to oczywiście jest jak najbardziej w porządku. :)


RE: LocoMatt - Skies - Loco - 14.05.2014

Werbel akurat taki wpadł mi w "ręce" więc już go wykorzystałem. Te skaczące po kanałach "pikanie" jest to pianino puszczone od tyłu, rzeczywiście moglem dać je oktawę niżej :)
Dzięki za opinie :D