MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
OTHER MAB & mumu - SamPan (Jazz) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: OTHER MAB & mumu - SamPan (Jazz) (/temat-other-mab-mumu-sampan-jazz)



MAB & mumu - SamPan (Jazz) - MAB - 8.05.2014

4 minutowa jazzowa forma. Słowa spisał i opowiedział mumu muzykę zagrałem ja.
Kawałek powstał dla beki i tak należy go odbierać:)
Pozdrawiam każdego kto odsłuchał do końca.



RE: MAB & mumu - SamPan (Jazz) - FL FAN - 8.05.2014

Ostatnio widzę moda na kabaretowy humor na forum. Brzmi jak wykon z dobrego kabaretu, (Andrzej Poniedzielski i te sprawy z absurdalnym humorem) Muzyka dobrze podkreśla słowa ale tam gdzie ich nie ma również ładnie wypełnia przestrzeń. Ogólnie fajnie wykonane i opowiedziane ;)

"sięgnął flaszke wina" xd (zapewne wino marki wino)


Mocna końcówka xd


RE: MAB & mumu - SamPan (Jazz) - Zirds - 8.05.2014

Tekst świetny, wokal też elegancko brzmi.. bardzo dobrze pasuje do takiego tekstu. Świetnie humorystyczny.

Muzyka... Ach muzyka... MAB jesteś geniuszem, żeby tak świetnie rozpisać/ułożyć dźwięki instrumentów. WOW! Tutaj wszystko ma swoje miejsce i wszystko jest tak dopasowane, że szok! perkusja kontrabas świetnie współpracują tworząc rytm, do tego to piano które nadaje całości to jak melodia ma polecieć, no i melodia, którą w przerwie wokalu gra klarnet.. Świetne, świetne, świetne!


RE: MAB & mumu - SamPan (Jazz) - FrancescoKationi - 8.05.2014

Ty ty ty ty początek wbija od razu w fotel..:) Arrrrrrr miałem tą przyjemność usłyszeć ten jakże zacny przekaz wczoraj wieczorem... Zmiażdżyliście mnie Panowie już wczoraj a dzisiaj to spotęgowaliście hehe:) Słucha się tego przyjemnie, chciałbym się nagrzać, być już w stanie wskazującym i powiedzieć barmanowi włącz to stary!!!:) Po czym zamówić dwie kolejki wódki i zapalić papierosa. Błogo, błogo i jeszcze raz błogo, wokal na tyle szalony, że potęguję klimat tego przekazu. Przerwa muzyczna to arcydzieło, spokojnie można odlecieć i już nie wrócić hehe :) Zataczając się do domu, słysząc ten popieprzony głos i wspaniałe pianino czekam na kolejne produkcje:) Gratulacje i Wielkie PozdRO


RE: MAB & mumu - SamPan (Jazz) - L.G. - 12.05.2014

Podkład zajebisty, tekst zryty i jest beka xD


RE: MAB & mumu - SamPan (Jazz) - sz jak szfeter - 12.05.2014

Mam na telefonie i codziennie rano słucham tego po drodze do szkoły. Co prawda kiedy sięgam do kieszeni modlę się aby jakimś cudem nie wysunął się jack ze słuchawek i ludzie nie usłyszeli tekstu o butelce w dupie. Niesamowicie to wyszło, słychać, że Ty MAB, miałeś masę funu komponując ten utwór, a Ciebie mumu mam przed oczami jak rechocząc piszesz ten poemat przy świetle lampki podczas jednej z bezsennych nocy. Mega propsuje takie połączenie profesjonalizmu z tak luźnym podejściem.


RE: MAB & mumu - SamPan (Jazz) - Knifeman - 13.05.2014

arcydzieło zarówno od trony technicznej, melodycznej, tekstowej... no i tej jeszcze

i perwersyjnie :D

chciałbym coś napisać ale za każdym razem nie mogę się skopić na wypowiedzi bo ten otwór wciąga jak odkurzacz

po prostu chylę czoło... i idę schować się gdzieś w kącie szafy, skulic się w pozycji embrionalnej ssąc kciuka i nie zamierzam wychodzić przez miesiąc