MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
ELECTRONICA Amomus - Elements of the Universe Album (mash-up) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: ELECTRONICA Amomus - Elements of the Universe Album (mash-up) (/temat-electronica-amomus-elements-of-the-universe-album-mash-up)



Amomus - Elements of the Universe Album (mash-up) - Amomus - 16.05.2014



Jako że postanowiłem udostępnić mój album sprzed roku za darmo - stworzyłem na tę okazję mały mash-up, taką reklamówkę i "teaser" dla ciekawskich. W opisie na soundcloudzie znajdziecie link do albumu, jeśli mash-up was skusi. ;)
Czołem i pozdrawiam.


RE: Amomus - Elements of the Universe Album (mash-up) - FL FAN - 16.05.2014

Kawał porządnej elektroniki. Pierwszy fragment przypomniał mi Vangelisa. Klimat albumu jest czarujący i słychać to w tym demo od razu.
Utworki pełne wzniosłych emocji, ale bez przepychu, za to z wyczuciem i przekazem. Całość uważam jest spójnie przedstawiona i bardzo ładnie wykonana. Zwróciły moją uwagę jeszcze nagrania: "Crystal Mines", "Echoes from the Misty Forest ", "Dizzy Mornings at the Robotics Inc" oraz "Offworld Colonies"

Skoro ten album udostępniasz do pobrania, to się skuszę oczywiście aby wysłuchać nagrań w pełnym wydaniu ;)

Dziękuję Pięknie !


RE: Amomus - Elements of the Universe Album (mash-up) - FrancescoKationi - 16.05.2014

No Panie zaskoczyłeś mnie całkowicie tym albumem znalazłem już w nim gwiazdeczki do zasilenia moich neuronów. "Dizzy Mornings at the Robotics Inc" to pierwsza klasa:) Natomiast cała końcówka istnie magiczna, więc zajrzę do download album i poszerzę me zmysły. Dzięki jeszcze raz za dobrą muzę:)


RE: Amomus - Elements of the Universe Album (mash-up) - FL FAN - 16.05.2014

Właśnie jestem po przesłuchaniu albumu i przyznaję KLASA, KLASA i jeszcze raz KLASA !

Album zawiera 13 nagrań bardzo eksperymentalnych ale nie pozbawionych spójnego tematu, który jest bardzo wyraźnie uchwycony i przedstawiony. Przewijają się jakby jakieś szczątkowe elementy przyrody, motywy nastrojowe i dosyć poważne, nieraz brzmienia zbliżone są do epoki romantyzmu (muzyka klasyczna) mam tu na myśli nagrania "Rapids on Mars" oraz "After the Rapids". Bardzo płynne przejścia pomiędzy nagraniami, dopracowane wszystko pod każdym względem i w każdym drobiazgu. Mnóstwo przestrzeni i ciekawych efektów, na przykład nagranie "Modular Clairvoyance Projector", które rozpoczyna się jakby wybieraniem numeru w telefonie (dźwięki dial). Ogólnie jak pisałem kawał porządnej muzyki, nie rozczarowałem się słuchając albumu, a wręcz jestem zafascynowany.

Moje wielkie gratulacje i wyrazy uznania za tak dopracowaną opowieść muzyczną o elementach Wszechświata.


RE: Amomus - Elements of the Universe Album (mash-up) - Amomus - 17.05.2014

Ogromne dzięki panowie!

FrancescoKationi - strasznie dziękuję, oby pełne doświadczenie w postaci pełnego albumu poszerzyło Ci zmysły 'przynajmniej' tak jak się spodziewałeś. ;D Naprawdę miło czytać takie rzeczy! Nawiasem mówiąc ta premiera sprzed ponad roku (na płatnym internetowym nowopowstałym wydawnictwie, któremu.. słabo się powiodło i już nie istnieje) to był raczej niewypał i pewnie najlepiej było wypuścić to od razu za free... chociaż, może jednak nie ma przypadków, bo dzięki temu że wydałem ten album w wydawnictwie to dzięki temu wszystkie zawarte w nim utwory doczekały się profesjonalnego masteringu i świetnej okładki. ;) Więc może jednak wszystko ma sens, i teraz mój album może wreszcie zostać doceniony tak jak to się tylko komu podoba. xD (jedna smutna sprawa, w międzyczasie niektóre wav'y gdzieś wsiąkły, więc opcja wydania na bandcampie w którą wpierw celowałem - odpadła, bo tam bez wav'ów się nie obejdzie)

FL FAN - wspaniałe, wspaniałe słowa od Ciebie przyjacielu, ogromnie mi miło. :) Widać że wsłuchałeś się w tematy, za co bardzo Ci dziękuję. Ten album powstał bardzo naturalnie, i na pewno zawdzięczam jego istnienie soundcloudowi, na którym poznałem kupę ciekawych i inspirujących ludzi, którzy mnie wspierali i dodawali motywacji, i z którymi się nawzajem inspirowaliśmy swoimi dźwiękami przez ten rok/dwa w trakcie którego te wszystkie utwory powstały. Stąd też moje zdanie, że takie znajomości i 'więzi' na soundcloudzie potrafią być bardzo wzbogacające, zwłaszcza pod względem osobistej drogi artystycznego rozwoju. Dlatego polecam polecam szukać tam ciekawych i otwartych ludzi i nawiązywać z nimi kontakt. ;) Kolaboracje to też bardzo wzbogacające doświadczenia.


RE: Amomus - Elements of the Universe Album (mash-up) - L.G. - 18.05.2014

Daj namiar na cały album, bo od czasu jak zlikwidowali soundcloud classic to nie umiem się w nim połapać, taki badziew na telefony i tablety :/ , a classic przynajmniej był przejrzysty.
Pozdrawiam.