MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Hey everybody! - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Offtop (https://musicproducers.pl/forum-offtop)
+---- Dział: Przedstaw się (https://musicproducers.pl/forum-przedstaw-sie)
+---- Wątek: Hey everybody! (/temat-hey-everybody)



Hey everybody! - headlike - 3.07.2014

Hey everybody! <gorolwito> Z tej strony Vic L!ke. Niedawno się zarejestrowałem, więc wypadało, by się przedstawić. :) Hmmm... Na drugie mam Wiktor (stąd się wziął mój nick), mam 13 lat, pochodzę z małopolski, uczę się tworzyć Progressive House w Abletonie i... to tyle. :)


RE: Hey everybody! - Thomas - 3.07.2014

Witaj :) Z zawartości Twojej stronki wynika, że nie masz powodów do obaw przed banem, ponieważ nie znalazłem tam żadnego Twojego utworu :D Koniecznie przeczytaj regulamin, a potem wrzuć swój kawałek. Czekam na dobry progressive :)


RE: Hey everybody! - headlike - 3.07.2014

(3.07.2014, 11:45)Thomasx17 napisał(a): Witaj :) Z zawartości Twojej stronki wynika, że nie masz powodów do obaw przed banem, ponieważ nie znalazłem tam żadnego Twojego utworu :D Koniecznie przeczytaj regulamin, a potem wrzuć swój kawałek. Czekam na dobry progressive :)
Dałbyś chociaż like na mojej stronce! :D Co do Progressive to mam jeden utworek w planach, tylko muszę zakupić pewną rzecz, więc nie długo będzie. :)


RE: Hey everybody! - Revnotes - 3.07.2014

Fajnie, że od początku udzielasz się na forum, to się chwali i pewnie zaprocentuje. Niestety like tak bez powodu ode mnie nie dostaniesz :)


RE: Hey everybody! - Devv - 3.07.2014

elo!


RE: Hey everybody! - Trusted - 4.07.2014

Cześć chciałbym zacząć tak wcześnie jak Ty... ;)

Jeśli tylko zbyt szybko się nie zniechęcisz i będziesz
systematycznie się uczył masz jakieś szanse na sukces,
na młodszych producentów zawszę patrzy się przychylniej.

Czekamy na wałki od ciebie życzę powodzenia :)


RE: Hey everybody! - Nelldie - 4.07.2014

cześć ;)


RE: Hey everybody! - Knifeman - 4.07.2014

witam

regulamin przeczytany?


RE: Hey everybody! - RaNi/Works - 4.07.2014

A więc Łelkam
ten link nie działa xD nie będzie żadnych sankcji :D

Lecz mimo tego przeczytaj regulamin :)


RE: Hey everybody! - headlike - 4.07.2014

Hej Ravel! Link nie działa, bo skasowałem stronę. Jak już mam robić stronę to nie sam, z jakąś pomocą. :) A regulamin już przeczytałem. ;)


RE: Hey everybody! - Herman - 4.07.2014

cześć <lejca>


RE: Hey everybody! - Amalon - 5.07.2014

Witam Towarzysza Broni

Małopolska budzi się z zimowego snu..O_o :) O_o Skąd dokładnie pochodzisz z północnej Małopolski, czy południowej? - Jeśli można wiedzieć oczywiście..:)

Rozgość się w sposób jaki tylko możesz..;)

Pozdrawiam


RE: Hey everybody! - headlike - 5.07.2014

Pochodzę z północnej małopolski. :)

Dzięki wszystkim, że mnie tak "ciepło przyjęliście" na to forum. ;)


RE: Hey everybody! - Xorbolanid - 9.07.2014

Niektórzy chcieli zaczynać tak jak ty... Hm... Ja zaczynałem też gdzieś w granicach 11-13 lat. Mimo że na e-jayu. No ale, kompozycja i tworzenie prostych dźwięków się liczy, nie? :D


RE: Hey everybody! - RaNi/Works - 10.07.2014

A więc pochodzisz z "Korony Północnego Krakowa"?? ja też xD może wpadniez na piwo?? no tak kurde masz 13 lat :D


RE: Hey everybody! - headlike - 10.07.2014

(10.07.2014, 14:12)Ravel Nightstar napisał(a): A więc pochodzisz z "Korony Północnego Krakowa"?? ja też xD może wpadniez na piwo?? no tak kurde masz 13 lat :D

Jak poczekasz kilka lat to do Ciebie wpadnę na piwko. :D A więc cierpliwości. ;P


RE: Hey everybody! - Zirds - 13.07.2014

(5.07.2014, 5:50)Meddon napisał(a): Witam Towarzysza Broni

Małopolska budzi się z zimowego snu..O_o :) O_o Skąd dokładnie pochodzisz z północnej Małopolski, czy południowej? - Jeśli można wiedzieć oczywiście..:)

Rozgość się w sposób jaki tylko możesz..;)

Pozdrawiam

Meddon a ty z południowej części młpl? jJa mieszkam na podbeskidziu a mianowicie na granicy podbeskidzia z małopolską (przez moją drogę biegnie granica województw).


RE: Hey everybody! - Spidfirerz - 13.07.2014

haha Meddon mieszka niedaleko mnie , nawet nie wpadnie bo taki zajęty pewnie tworzeniem :D


RE: Hey everybody! - Amalon - 14.07.2014

(13.07.2014, 15:58)ZetZet napisał(a):
(5.07.2014, 5:50)Meddon napisał(a): Witam Towarzysza Broni

Małopolska budzi się z zimowego snu..O_o :) O_o Skąd dokładnie pochodzisz z północnej Małopolski, czy południowej? - Jeśli można wiedzieć oczywiście..:)

Rozgość się w sposób jaki tylko możesz..;)

Pozdrawiam

Meddon a ty z południowej części młpl? jJa mieszkam na podbeskidziu a mianowicie na granicy podbeskidzia z małopolską (przez moją drogę biegnie granica województw).

Niezupełnie. Mieszkam koło Tarnowa w takiej wręcz magicznej wiosce..;) więc to będzie raczej wschodnia małopolska i to na tyle wschodnia że do granicy Podkarpacia mam 3 km (sprawdziłem specjalnie dla Ciebie)..;)

(13.07.2014, 18:34)Hardhunter DJ napisał(a): haha Meddon mieszka niedaleko mnie , nawet nie wpadnie bo taki zajęty pewnie tworzeniem :D

Zawsze Ty możesz wpaść do mnie..:) Daleko nie masz (rzut kamieniem na 1km)..;)


RE: Hey everybody! - RaNi/Works - 15.07.2014

Dobra, nie rozpędzajcie się z tymi "randkami" xD Chłopak chciał się przywitać a tym czasem wszyscy rozdają sobie zaproszenia na wspólne libacje :D
Umiar panowie... Umiar :)


__[Knifeman]_____
ale to i tak offtop Xd