MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Jak twoim zdaniem powinien wyglądać wybór utworu tygodnia? - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Aktualności (https://musicproducers.pl/forum-aktualnosci)
+--- Wątek: Jak twoim zdaniem powinien wyglądać wybór utworu tygodnia? (/temat-jak-twoim-zdaniem-powinien-wygladac-wybor-utworu-tygodnia)

Strony: 1 2


RE: Jak twoim zdaniem powinien wyglądać wybór utworu tygodnia? - Revnotes - 24.07.2014

(24.07.2014, 18:26)Cris napisał(a): komisja wydaje się najlepszym pomysłem, bo skrypt o tyle jest niesprawiedliwy że np dział house jest bardziej oblegany niż electronica więc gwoli ścisłości będzie miał wiecej głosów jakiś kawałek z house niż z electroniki

Ilość głosów w tym przypadku jest bez znaczenia, bo przecież skrypt wyświetla średnią ocenę.


RE: Jak twoim zdaniem powinien wyglądać wybór utworu tygodnia? - K - 24.07.2014

Ale czym więcej głosów, tym bardziej wiarygodna ocena.


RE: Jak twoim zdaniem powinien wyglądać wybór utworu tygodnia? - Revnotes - 25.07.2014

Z tym się zgodzę :)


RE: Jak twoim zdaniem powinien wyglądać wybór utworu tygodnia? - Spidfirerz - 25.07.2014

(21.07.2014, 12:06)Meddon napisał(a): Witam

Najsampierw gratulację za ankietę..:) Fajne rozwiązanie Herman..

Niemniej jednak z doświadczenia wiem, że najlepszym sposobem byłaby "Komisja która wyszukuje najlepsze utwory na forum" a dlaczego? - dlatego że owa Komisja składała by się z najbardziej doświadczonych i utalentowanych producentów z każdego działu z osobna. Mamy 7 działów, więc załóżmy że na każdy dział będzie 2 osobowa komisja (bo więcej osób raczej nie trzeba, a łącznie 14 osób to już sporo) która będzie wybierać najlepszy utwór pod względem aranżacyjnym, technicznym i stylistycznym.

Powinno być solidne i przede wszystkim uczciwe interpretowanie każdego utworu jaki został dodany przez naszych szanownych użytkowników MP na bazie właśnie tych trzech postanowień, czyli powtórzę:

Aranżacja, Technika i Stylistyka


Pozdrawiam Wszystkich Serdecznie






Dokładnie niech robi to komisja która składa sie z najbardziej doświadczonych . Amen


RE: Jak twoim zdaniem powinien wyglądać wybór utworu tygodnia? - K - 25.07.2014

Jako, że ledwo po uruchomieniu możliwości oceny wątków z produkcjami okazało się, że (tak jak myślałem) wiele osób postanawia zaraz po dodaniu tematu oceniać swoje własne wypociny (oczywiście na 5), uruchomiłem dodatkowy mini plugin blokujący takie działanie.

Teraz pozostają już Wam tylko multikonta, ale przypominam, że za to są bany xD


RE: Jak twoim zdaniem powinien wyglądać wybór utworu tygodnia? - Vampir3 - 25.07.2014

Może system ocen dostępny od iluś postów? Jeśli tak się da zrobić oczywiście :) Zauważyłem że większość utworów ma 3 gwiazdki :D


RE: Jak twoim zdaniem powinien wyglądać wybór utworu tygodnia? - OProject - 25.07.2014

Te gwiazdki nawet dobre, chyba najlepsza opcja...
Ale fajnie by było jakby :D
- były widoczne w "Dzisiejsze posty"
- pokazana była by ilość głosów
- żeby nie można głosować na siebie, jak co poniektórzy xd
- można było głosować dopiero po przesłuchaniu utworu, bo pewnie i takie "perełki" się znajdą xd (Choć tego sprawdzić się nie da)
- najlepiej jakby opcja głosowania była tylko w temacie z utworem
A idealnie było by jakby można było oceniać oddzielnie: aranżacje, miks/technikę itp. a później ustalana była by z tego średnia ocena :D


RE: Jak twoim zdaniem powinien wyglądać wybór utworu tygodnia? - K - 25.07.2014

1. Ilość głosów i średnia ocena pokazuje się po zagłosowaniu i najechaniu kursorem na liczbę gwiazdek.
2. Przecież napisałem wyżej - nie można już zagłosować na siebie.


RE: Jak twoim zdaniem powinien wyglądać wybór utworu tygodnia? - Devv - 25.07.2014

A jeżeli ktoś oceni mój track to jak sprawdzić ile ludzi głosowało ?


RE: Jak twoim zdaniem powinien wyglądać wybór utworu tygodnia? - Herman - 26.07.2014

Normalnie. Piszesz do mnie na pw, wysylasz czteropak na wskazany adres, po odebraniu przeze mnie przesylki otrzymujesz statystyki.


RE: Jak twoim zdaniem powinien wyglądać wybór utworu tygodnia? - headlike - 26.07.2014

Coś mi się wydaje, że skrypt wygra. Ale jaki będzie to skrypt?


RE: Jak twoim zdaniem powinien wyglądać wybór utworu tygodnia? - piral - 26.07.2014

(26.07.2014, 9:06)Vic L!ke napisał(a): Coś mi się wydaje, że skrypt wygra. Ale jaki będzie to skrypt?
Już jest włączony od kilku dni nawet. Gwiazdki przy temacie.


RE: Jak twoim zdaniem powinien wyglądać wybór utworu tygodnia? - Thomas - 26.07.2014

@VIC czytałeś ten temat? Skrypt jest już uruchomiony, jak wspomniał Piral.


RE: Jak twoim zdaniem powinien wyglądać wybór utworu tygodnia? - headlike - 26.07.2014

No fakt. A czemu nie ma ich w Ostatnich postach?


RE: Jak twoim zdaniem powinien wyglądać wybór utworu tygodnia? - Mich - 26.07.2014

Mi nie działa do wszystkich ilość głosów po najechaniu.


RE: Jak twoim zdaniem powinien wyglądać wybór utworu tygodnia? - piral - 26.07.2014

(26.07.2014, 12:39)Mich napisał(a): Mi nie działa do wszystkich ilość głosów po najechaniu.

Zdążyłem się zorientować, że najpierw trzeba zagłosować, żeby zobaczyć średnią i ilość głosów.