MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HOUSE Faden Hookz - Wooh! - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HOUSE Faden Hookz - Wooh! (/temat-house-faden-hookz-wooh)

Strony: 1 2


Faden Hookz - Wooh! - Faden - 22.07.2014

Oto moj nastepny utwor, ktory robie w miedzyczasie. Jest to filtrowany "Funky House" Chcialem sie sprawdzic w roznych odmianach tej muzyki, by niegrac non stop tego samego. Latwiej mi bylo go zmasterowac, bo zajmnuje mniej miejsca i pamieci. Glosnosc powinna byc wystarczajaca. Enjoy listening...:)




RE: Faden Hookz - Wooh! - Revnotes - 22.07.2014

Intro w miarę sensownie sobie wchodzi, trochę przeszkadza mi ten syczący werbel czy co tam jest. Jest zbyt ostry przydałoby się go "zaokrąglić". Break jest znów pusty, jak w poprzednim numerze, masz z tym wyraźny problem. Od 1:32 coś tam się nie zgrywa ze sobą, jakbyś zmiksował dwa odmienne utwory, czyli znów chaos. Ten numer jest mega nudny/monotonny, niestety nie wyrobiłem do końca, zacząłem przewijać, ale z tego co zauważyłem, tam się nic nie zmienia. Zważywszy, ze nie gustuję w tej stylistyce, to numer może nie jest słaby, ale dobry też nie, ponieważ te lepsze, żeby nie wiem w jakim stylu były wykonane po prostu jakoś tak mnie ruszają, a tu nic.



RE: Faden Hookz - Wooh! - eimear - 23.07.2014

za bardzo "zfiltrowałeś" - motyw ma świetną melodię ;-)


RE: Faden Hookz - Wooh! - Faden - 24.07.2014

Z werblem wiem o co chodzi i pokombinuje na EQ. Break jest prosty i niewymaga zmian kosmetycznych. O to chodzi w takim "Funky", takze niebede go niczym katowal. Utwor mial brzmiec jak "oldschool" i tak brzmi. Jednakze nad nim jeszcze troche popracuje, aby wykonac kilka zabiegow chirurgicznych. Niebede go drastycznie zmienial tylko dlatego, ze ci sie niepodoba. Nie czuje tu monotonii, bo jest za krotki na takie odczucia. Kazdy z nas jest inny i ma swoje zdanie oraz gust...


RE: Faden Hookz - Wooh! - Audionectic - 24.07.2014

Faden sory ale choć stylistyka jest w moim typie bardzo to nie mogę tego słuchać ze względu na chaos tonacyjny.Zdecyduj sie na jakąś tonacje i dostrój te sample.Np.do basu bo też sam sobie gra.Zaskoczenie nr 2


RE: Faden Hookz - Wooh! - Faden - 25.07.2014

Zobaczymy co mozna z tym zrobic. Pokombinuje z tonacjami tyle ze bassem do synthu tak bedzie latwiej.;) Juz mam nawet wydawce na ten utwor. Maly label w Zurichu, ale sprobuje jeszcze w troche wiekszym w Londynie. Dzieki.


RE: Faden Hookz - Wooh! - eimear - 26.07.2014

(25.07.2014, 18:38)Faden napisał(a): Zobaczymy co mozna z tym zrobic. Pokombinuje z tonacjami tyle ze bassem do synthu tak bedzie latwiej.;) Juz mam nawet wydawce na ten utwor. Maly label w Zurichu, ale sprobuje jeszcze w troche wiekszym w Londynie. Dzieki.
<haha><haha><haha><haha><haha><haha>


RE: Faden Hookz - Wooh! - kingshize0666 - 26.07.2014

Wyśmienita Nuta Milordzie.! Kawałek na poziomie,nie ma nic wspólnego z resztą badziewia jakie prezentuje większość w dzisiejszych czasach,kiedy zalewa nas masa plastikowego gównianego pseudo deadmousowego shitu. Numer na poziomie,oryginalny.pozdro666


RE: Faden Hookz - Wooh! - Herman - 27.07.2014

Kolego nie zależy mi na tym żeby Ci pobyt na forum uprzykrzać, ale tworzenie fikcyjnych kont w celu wpisywania sobie pozytywnych komentarzy w temacie jest dla mnie co najmniej niesmaczne. Widze że dla Ciebie każdy sposób jest dobry na dowartościowanie. Na początek oceniłeś wszystkie swoje tematy na 5 gwiazdek, oceniając tematy innych najniżej. Po zablokowaniu możliwości oceniania własnych wątków - tworzenie kont :| Zastanów się, po co wrzucasz na forum swoje utwory. Skoro są tak dobre wg Ciebie to może pomyśl o kontrakcie z wielką wytwórnią i o karierze, zamiast oddawać swoje wypociny do oceny kompletnie nie znających się na muzyce producentów - amatorów z forum. Masz jakieś wytłumaczenie?


RE: Faden Hookz - Wooh! - kingshize0666 - 27.07.2014

Czyżbym to ja miał być tym fikcyjnym kontem? Czyżby to było takie dziwne że komuś podoba się muzyka prezentowana tutaj? Nie mówcie że forum to stworzone zostało po to by się nawzajem krytykować z zazdrości,ha! Ja się nie zajmuję tworzeniem muzyki,jestem tylko (prawie zwykłym konsumentem),albowiem mam tę maniere żeby grać cudze kawałki i bawi mnie DJka.Nie tworzę więc i nie zazdroszczę innym twórcom.Fakt że rzadko kto używa tu własnych dzwięków,co odróżnia prawdziwych Muzyków od domorosłych grajków używających często gotowych sampli itp.ale cóż takie czasy.
Nie spodziewam się tu znalezć drugiego Aphex Twin lecz precież istnieją realne szanse że znajdzie się tu talent. Poza tym sprzeczki kolesi,którzy prezentują tak odmienne gatunki,od gównianej progrechy, której tylko brakuje żeby kolo zaczął piłować na cały regulator do mikrofonu chaseł typu ręce w górę,do bardziej stonowanej i nieco milszej dla ucha muzyki,kórą wolę ja,są bezcelowe.A poza tym prędzej spodziewałem się ujrzeć tutaj towarzystwo wzajemnej adoracji niż hejterów dopierdzielających sobie nawzajem pod maską wujka dobrej rady. Haters Gonna Hate :(


RE: Faden Hookz - Wooh! - Faden - 27.07.2014

To nie jest moj profil kolego i ja tego niepisalem. Co mi by to dalo. Wszyscy maja swoje zdanie.


RE: Faden Hookz - Wooh! - K - 27.07.2014

Dziwna sprawa, że Wasze IP wskazuje tą samą lokalizację w UK. Jaki ten świat mały xD

Masz ludzi za idiotów? Herman już wszystko napisał. Mamy logi oceniania tematów. Jak tylko został uruchomiony plugin, wszystkie swoje wątki oceniłeś na 5, natomiast żeby było śmiesznie, inne wątki które były blisko Twoich oceniłeś na 1.

Rozumiem, że bardzo nie lubisz krytyki, ale to co wyprawiasz to totalna głupota. Wytłumacz się najpierw z powyższych zarzutów.


RE: Faden Hookz - Wooh! - Revnotes - 27.07.2014

Po prostu nie wierzę <haha><haha><haha>
Nie ważne czy sam to napisałeś, czy też kogoś o to poprosiłeś <hehe>
Jeśli chcesz się dowartościować wystarczyło zapytać o opinię kogoś z rodziny lub przyjaciela (pochwalili by), po co Ci taka akcja?


RE: Faden Hookz - Wooh! - Faden - 27.07.2014

Wiem juz kto to. Znajomy z roboty, ktoremu podalem te stronke. Niechcialem zeby cos pisal tylko sobie spojrzal, a zwlaszcza wystawial mi ocen. Nieposiadam multikont. Gdybym naprawde uparl sie na multikonta, to napewno wolalbym to sam napisac i zrobilbym to z Polski, zeby wygladalo bardziej prawdopodobnie. Sorry
Elnanter masz racje byloby lepiej poprosic dziewczyne, aby poglaskala:)


RE: Faden Hookz - Wooh! - Herman - 27.07.2014

A w tej sprawie obstawiam, że ktoś Ci się do komputera włamał?

[Obrazek: x3iuft.png]


RE: Faden Hookz - Wooh! - piral - 27.07.2014

Faden, zamiast pisać wytłumaczenia na poziomie dziecka w klasie 1-3 podstawówki "to nie ja to on" mógłbyś zamilknąć. Już nawet nie mówię o przyznaniu się do czegoś takiego.

ten post miał być pełny obelg i wulgaryzmów XD


RE: Faden Hookz - Wooh! - DaveMilla - 28.07.2014

<first>






RE: Faden Hookz - Wooh! - Faden - 29.07.2014

Chcialbym przeprosic wszystkich forumowiczow za moje zachowanie. Wynika to z moich problemow, ktore mam od okolo 3 miesiecy i wszystko mnie drazni dookola. Poniosly mnie emocje i niesprawiedliwie oraz blednie ocenilem wasza muze. Chodzi mi glownie o Eimeara, Elnantera i Audionectica, ktorzy chcieli mi tylko pomoc, a ja jak zwykle zamiast podziekowac pocisnalem z grubej rury walczac o niedoskonale tracki. Jedynym wytlumaczeniem mojego zachowania jest to, ze duzo czasu na nie poswiecilem i po prostu niemoglem tego spokojnie przetrawic. Dostalem nauczke od adminow i najadlem sie wstydu. Bedac w nerwach ocenilem swoje tracki na 5 a innych 1 za co serdecznie przepraszam. Nastepnym razem jesli mi sie cos niespodoba, to napisze o co chodzi i potem ocenie, tak aby mialo to pokrycie. Oczywiste jest ze byl to blad systemu, ktory perfidnie wykorzystalem. Nieprosilem znajomego, by sie zarejestrowal i napisal mi pozytywna opinie, bo dobrze wiedzialem czym to sie skonczy tym bardziej ze IP jest z tego samego miasta. Niestety bylo juz za pozno i myslalem, ze jakos przejdzie, ale sie mylilem. Przeprosiny naleza sie przede wszystkim dla producentow "progressive" ktorych ocenialem moze zbyt ostro i tylko dlatego, ze mi ich styl niepodchodzi. Przeprosiny dla adminow za problemy z mojej strony.
Mam nadzieje, ze mi wybaczycie. "Przysiegam" ze niebede sie wiecej wyklocal tylko przyjme krytyke jak kazdy inny forumowicz.

PS. Piral. Mysle, ze lepiej jest to wytlumaczyc niz dostac bana. Tak jest uczciwie. Ludzie pomysla, ze ich ignoruje. Moze ty bys wybral opcje "schowania glowy w piasek", ale ja wole stanac z tym twarza w twarz.


RE: Faden Hookz - Wooh! - piral - 29.07.2014

Uczciwie. + nie ma co gdybać co ja bym wybrał, bo nie jestem na twoim miejscu i mam nadzieję nie będę.


RE: Faden Hookz - Wooh! - Revnotes - 29.07.2014

Ja nie przepadam za Hip-Hop'em, ale nie wbijam z buciorami do wątków beat-makerów tylko po to, żeby im dopiec. Byłoby na prawdę dobrze dla Ciebie, gdybyś na prawdę to zrozumiał i za to trzymam kciuki. Ponoć uczymy się na własnych błędach, więc dostałeś nauczkę, często je dostaję i staram się wyciągać jakieś wnioski, polecam. Miło, że przeprosiłeś, a że „wywołałeś mnie do tablicy”, nie mógłbym Ci tego nie wybaczyć, jednak pamiętaj mały niesmak pozostanie, bo na reputację pracuje się długi czas.

Każdy z nas broni własnej muzyki, jednak czasem lepiej trochę odczekać z napisaniem kolejnego posta, tym bardziej gdy sytuacja się zaognia.