MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Słuchawki w mleku - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: POMOC (https://musicproducers.pl/forum-pomoc)
+--- Dział: Hardware / Software (https://musicproducers.pl/forum-hardware-software)
+--- Wątek: Słuchawki w mleku (/temat-sluchawki-w-mleku)



Słuchawki w mleku - headlike - 30.07.2014

Cześć. Wiem, że tytuł jest trochę dziwny, ale to prawda. :( Mój brat włożył jacka od słuchawek do mleka i teraz mam mały problem, ponieważ nie działa stereo. Tylko czasami działa... Pomóżcie...


RE: Słuchawki w mleku - Amalon - 30.07.2014

Witam

Proponowałbym wymianę owego zatopionego jack-a. Ceny takiej końcówki są bardzo małe (no chyba że chcesz mieć pozłacane to co innego)..;)

Pozdrawiam


RE: Słuchawki w mleku - headlike - 30.07.2014

A jaka końcówka będzie najlepsza do dousznych słuchawek TDK Essentials EB-260?


RE: Słuchawki w mleku - sowa - 30.07.2014

myślisz, że warto wymieniać jacka w słuchawkach za 26 PLN? bo ja myślę, że nie... lepiej kup sobie nowe i po problemie, a jeżeli na tym tworzyłeś to kup sobie coś lepszego bo na tym daleko nie zajedziesz ;)


RE: Słuchawki w mleku - Head - 30.07.2014

Hehe od mleka? Nie wydaje mi się. Przewód jest połamany, wystarczy znależć złamanie, skręcić, możesz zatopić w lucie i zaizolowć. Dla mnie wymiana jacka to głupota, bo to nie jest złożony układ elektroniczny tylko kawałek metalu z 3 wyjściami


RE: Słuchawki w mleku - headlike - 30.07.2014

@sowa - nie tworzę na tych słuchawkach, ale nie chce kupować nowych, bo mnie nie stać...

@Headwave - może masz rację, sprawdzę na kablu... ;)


RE: Słuchawki w mleku - Amalon - 30.07.2014

(30.07.2014, 9:31)Headwave napisał(a): Hehe od mleka? Nie wydaje mi się. Przewód jest połamany, wystarczy znależć złamanie, skręcić, możesz zatopić w lucie i zaizolowć. Dla mnie wymiana jacka to głupota, bo to nie jest złożony układ elektroniczny tylko kawałek metalu z 3 wyjściami

Bawiłem się nie raz i nie dwa w lutowanie, ale jak już raz zacznie przerywać to nic z tego nie będzie i lepiej jest kupić nowego jack-a. Po kupnie jack-a jest święty spokój. Chyba że faktycznie, któryś z kabli ledwie się trzyma to wtedy się zgodzę..:)


RE: Słuchawki w mleku - headlike - 30.07.2014

A czy to ważne czasy kupię Jacka z dwoma znaczkami na wtylu czy z trzema?


RE: Słuchawki w mleku - Kael - 30.07.2014

Wymień brata.


RE: Słuchawki w mleku - headlike - 30.07.2014

(30.07.2014, 12:53)Kael napisał(a): Wymień brata.

Świetny pomysł. :D Ale niewykonalny... ;)


RE: Słuchawki w mleku - Head - 30.07.2014

Ciesz się że masz brata bo ja mam 3 kochane siostrzyczki..

Jest różnica w liczbie pierścieni dlatego kup takiego jak ten "rozwalony"


RE: Słuchawki w mleku - headlike - 30.07.2014

Ok... Dzięki za pomoc Headwave... I współczuję z powodu sióstr... :D


RE: Słuchawki w mleku - Head - 30.07.2014

Nie ma czego ;) wyręczają mnie w sprzątaniu i gotowniu ale minusy też są :P
Pzdr


RE: Słuchawki w mleku - skibot - 4.08.2014

wrzuć utopionego w mleku jacka do kawy. istnieje prawdopodobieństwo że kawa wciągnie cząsteczki mleka, zabieli się i będziesz miał pyszną Cafe Au Lait :D


RE: Słuchawki w mleku - Zirds - 4.08.2014

Oreo w kształcie wtyczki TRS?


RE: Słuchawki w mleku - headlike - 4.08.2014

Kawy nie piję. Chyba, że bez kofeiny. :D

@ZZ - na takie Oreo, bym się pokusił! ;P