MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HARDSTYLE Adamzzz - Exercise Power - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HARDSTYLE Adamzzz - Exercise Power (/temat-hardstyle-adamzzz-exercise-power)



Adamzzz - Exercise Power - Adamzzz - 1.08.2014



W końcu po prawie 2 miesiącach udało mi się sklecić coś co ma początek, środek i koniec xD. No i żeby było śmieszniej, praktycznie cały wałek skleciłem w jeden dzień lol Was też na pewno kiedyś dopadła taka wena, a jak jeszcze nie (patrzę na ciebie Old xD) to mom nadzieję zacznie dopadać (tylko częściej niż u mnie of kors xD xD)

Komentowanie jak zawsze mile widziane ;)

Pozdrowienia


RE: Adamzzz - Exercise Power - OProject - 1.08.2014

Mógłbyś dać dwnl, bo mi sie zacina na tel z sc haha xd
O proszę nareszcie ci nie brakuje dołu w kicku i basie xd
Jedna nuta fałszuje! xd w 2 dropie majnparta xd Melodia dobra ale potem jakoś tak mi dziwnie gra przez moment, ale synth dobry.
Ogólnie to chyba mi brakuje odrobinę jasności w miksie (8-10kHz) albo to sc tak uwala.
Miks dobry, aranżacja klasyczna, dźwięki też dobre pasują do siebie doskonale, wokal to samo ino ja bym dał jakieś haj haty.
Dalej to się nie czepiam, bo wszystko mi pasuje... jak zwykle wszystko dobrze robisz ale ci się nie chce nigdy kończyć.. bo myślisz że słabe :P
Raz miałem taką wenę że prawie cały track zrobiłem, ale nigdy bym nie kończył go od razu zawsze muszę coś poprawić dodać itp. choć zazwyczaj na początku robię taki zarys a potem rzeźbie dziesiąt godzin, nawet jakby mi wyszedł to bym go pokiśił w folderze żeby doszedł xd


RE: Adamzzz - Exercise Power - Trusted - 1.08.2014

Wierz mi lub nie, ale czekałem na jakiś wałek od Ciebie :D
Od razu biorę odsłuch i zaczynam słuchać.

Na wstępie ładne, profesjonalne intro nie ma się w nim do czego przyczepić.
Pierwsze wejście wokalu robi duże wrażenie, jest on bardzo czysty i świetnie dopasowany.

Lecimy dalej beacik - ten twój revers, jak zawszę zajebisty, muszę się nauczyć taki robić. :D
Niezły screech/hard lead. 0:56 inny wokal, dobre urozmaicenie.
Potem znowu ten wokal, jest naprawdę elegancki :)
Kick daje radę na beacie.

Słucham dalej, leci break.
Początek - spadają mi klapki. Kolejny świetny wokal, ogólnie wokalnie kawałek na bardzo wysokim, profesjonalnym poziomie.
Lead ładny dobrze daje sobie radę.

No i main.
Podoba mi się melodia ma przyjemny, motywujący klimat.
Kick, naprawdę dobrze daje sobie radę i ładnie współgra z leadem.

Przejście z powrotem do beatu, eleganckie.
Sam drugi beat, ułożony jest trochę inaczej co zawszę jest na plus. ;)

Ogółem profesjonalny track :)
Ode mnie leci plus i 5. Naprawdę świetna robota.
Mam nadzieje, że nie długo doczekamy się kolejnych takich produkcji. :D


RE: Adamzzz - Exercise Power - Head - 1.08.2014

Proszę bardzo Old . I doczekałeś się 5 :D
Dobre intro, wokal z loopermana ? to ja szukać chyba nie potrafię... swoją drogą idealnie dopasowany.
Revers świetny, trochę za bardzo stereo mi zajeżdża, ale i tak gra to baaardzo dobrze. Moc dźwięków porozrzucanych po kanałach tworzą genialne połączenie. Ładny gated w starym stylu, 2009 się kłania, a ja od takich nutek hardu zacząłem słuchać :D Break uspokaja klimat i pozwala przygotować się na to fajniutkie melo :)
Uwielbiam Cię za te momenty w mainie kiedy nie pitchujesz kicka, genialne to jest.
;( ehh coś mi się musiało nie spodobać, a konkretnie to jak podnosisz nuty w 2 climaxie, a na dodatek lekko fałszuje ;/ outro już znam :D
Bardzo dobry build up i down, aż trudno uwierzyć że złożyłeś tracka w 1 dzień :P wariacina konkretna z Cb ;D
Szkoda że nie zacząłeś wcześniej z produkcją, może zaistniałbyś na wielkiej scenie hardu.

I tak prośba ode mnie, widzę, że nie ma buy, to chociaż daj download ;d

Liczę na to, że częściej będziesz dostawał takich przypływów weny :)
Gratuluję niesamowitego tracka. Ode mnie 5 bo zasłużyłeś sb na to jak nikt.
Pzdr i czekam na kolejną produkcję spod twoich rąk !


RE: Adamzzz - Exercise Power - woziu122 - 1.08.2014

Ulala, ladnie zes poszedl z tematem ;D
Wene to zes chyba nosem wciagnal skoro skleiles ten track w jeden dzien. :D
Naprawde porzadny kawalek, brakowalo tu tego w tym dziale. Reversik dobrze siada na uszach, wokale dobrze upchane. Nawet nie ma do czego sie przywalic hehe.
Mam nadzieje ze zostalo Ci cos tej weny jeszcze i czekam na jakas epke ;)


RE: Adamzzz - Exercise Power - Overtunerz - 1.08.2014

Nie ma co tu dużo się rozpisywać.
Minusy: drugi kick ma trochę słaby punch jak dla mnie
Plusy: cała reszta tracku :D

Świetna robota!


RE: Adamzzz - Exercise Power - Adamzzz - 2.08.2014

No i się doigraliście.. No aż normalnie muszę w nowym komentarzu podziękować Wam wszystkim za ciepłe komentarze. xD Nawet nie wiecie jak to napędza do dalszej pracy.

Do Head'a i Old'a: wielkie dzięki za tę uwagę o fałszywej nucie. To naprawdę bardzo dla mnie ciekawe, ponieważ wg. moich uszu wszystko gra ok - fałszu nie słyszę lol chociaż przyznaję, że miałem poczucie lekkiego ryzyka gdy zmieniałem melodię. Lepiej jednak nie eksperymentować z takimi szczegółami (zwłaszcza jeśli chodzi o nuty), bo możliwe, że to co wydaje nam się ok, może brzmieć jak fałsz dla innej osoby lol #nauka #niesamowite #2spooky4me #xD

Anyway, dzięki jeszcze raz wszystkim za komentarze.
Pozdrawiammmm
<tuli>


RE: Adamzzz - Exercise Power - Head - 2.08.2014

Haha ale śmieszne jest to że na aimpie jest gitarka a na sc fałsz :? Pzdr :)


RE: Adamzzz - Exercise Power - OProject - 3.08.2014

Właśnie coś nie gra bo za 1 razem fałsz słyszałem zanim dałeś download, a teraz nie słyszę :P xd
Nie wiem może mi się przycięło na fonie te sc albo nie wiem.... bo czeźwy byłem... xd
Zdziwiłem się bo po tobie fałszu bym się nie spodziewał xd
A do czego się jeszcze doczepie... bo fausz odpadł... w outro już się nic nie dzieje jak wali sam snare i urywa się tak :( ja tego nie lubię, ale to tam tak na prawdę nic nie znaczy bo zazwyczaj to się miksuje i w ogóle... xd
Tak sobie pomyślałem ze taki drobny edit byłby fajny z takim jebitnym reverse w main parcie :D


RE: Adamzzz - Exercise Power - Distance - 9.08.2014

Wow :O
Naprawdę niezła produkcja, świetny reverse bass w intrze, melodia ciekawa, w drugim parcie climaxu są fałsze - jedyne do czego idzie się przyczepić - reszta na duży +.
Ogólnie bardzo ciekawy sound design, wszystko razem współgra, podoba mi się.
Czekam na kolejne produkcje ;)


RE: Adamzzz - Exercise Power - L.G. - 11.08.2014

BDB produksiwo.