MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
LIQUID digicraft - czas (feat. Magda Soczawa) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: LIQUID digicraft - czas (feat. Magda Soczawa) (/temat-liquid-digicraft-czas-feat-magda-soczawa)



digicraft - czas (feat. Magda Soczawa) - digicraft - 5.08.2014

Bry :) Mój skromny kawałek zmontowany z wokalem mojej koleżanki. Biere baty na plecy i słucham waszych opini!


RE: digicraft - czas (feat. Magda Soczawa) - Mat.Mor.Raw - 5.08.2014

Bardzo ciekawe połączenie polskiego żeńskiego wokalu z kłującym bitem drum'n'bass.

Początkowo odniosłem wrażenie, że wokal brzmi trochę jakby obok aranżacji, ale wraz z rozwojem kompozycji coraz lepiej zaczęło się to ze sobą sklejać. Może dlatego, że raczej odzwyczajony jestem od polskiego tekstu w muzyce dnb i zabrzmiało to bardzo, bardzo świeżo.

Głos jest czysto nagrany i bardzo odważnie zmiksowany. Zazwyczaj oszczędność w zastosowaniu efektów przestrzennych/chorusowych na wokalu od razu zdradza wszelkie błędy wykonawcze, a tutaj wręcz podkreśla to bardzo dobry warsztat, a dzięki temu miks brzmi blisko, głośniej i bardziej selektywnie. Brawo!

Bity i elektronika są rasowe i umiejętnie wybijaja się w miksie, pomimo wyeksponowanej warstwy wokalnej.

Kompozycja jest zróżnicowana, dynamiczna, dzięki czemu przyjemnie się jej słucha.

Podoba mi się ten kawałek. :)


RE: digicraft - czas (feat. Magda Soczawa) - Castiel - 6.08.2014

Bardzo przyjemny głos wokalistki :)

Klimat typow jak na D&B, melodie i bassline sie również przyjemnie słucha.
Dobrze skomponowany.użyte efekty sprawiają,że track ani na chwile nie zdaję nudny :P
Gratuluję udanej produkcji :)

Ps. W tym przypadku nie brzmi jak disco polo bo dodaniu polskiego wokalu jak w Trance XD


RE: digicraft - czas (feat. Magda Soczawa) - Adamzzz - 8.08.2014

Świetne wykorzystanie wokalu no i oczywiście szacuneczek dla Was za Polski język. Zawsze miło coś takiego odsłuchać. Daje nadzieję dla naszej elektronicznej sceny muzycznej xD Bardzo podoba mi się ten kawałek. Taki DnB uwielbiam :)


RE: digicraft - czas (feat. Magda Soczawa) - digicraft - 11.08.2014

Podziękował za miłe słowa ;)


RE: digicraft - czas (feat. Magda Soczawa) - Dubby Spliff - 18.08.2014

po angielsku brzmiałoby petardycznie :P


RE: digicraft - czas (feat. Magda Soczawa) - F.P.P - 23.08.2014

Wokal bardzo ładny, ten sampel neuro znam go :D trochę tutaj nie trafiony, zwykły reese który wchodził by na LP był by lepszy. Perkusje można by urozmaicić dodać parę elementów, żeby ten hi hat nie był taki osamotniony. Po przesłuchaniu utworu czuje nie do smaczek, moim zdaniem utwór prosi się o małego drop-a z bardziej połamana perkusją, z dużą ilością talerzy i warczącym basem. Był by to ciekawy zwrot akcji i dodał trochę charakteru utworowi. Można by go zrobić ok 3:30 tutaj ładnie buduje się napięcie . Reszta jest git gitara . Pozdro...


RE: digicraft - czas (feat. Magda Soczawa) - Buramica - 26.08.2014

Popracował bym nad perką bo mnie osobiście trochę nudziła, reszta bez zarzutu. Bardzo przyjemny numer, szacun!


RE: digicraft - czas (feat. Magda Soczawa) - OProject - 26.08.2014

Propsy z polski wokal :D
Beat jak zwykle u ciebie na poziomie...chociaz mozna bybylo co nieco urozmaicic ;)
technicznie tez bardzo dobrze.
pozdro 303 xd


RE: digicraft - czas (feat. Magda Soczawa) - Audionectic - 26.08.2014

Bardzo fajnie to brzmi,lecz podobnie jak F.P.P czuję niedosyt.Wpewnym momencie aż prosi sie o coś agresywniejszego.Dobra robota


RE: digicraft - czas (feat. Magda Soczawa) - digicraft - 27.08.2014

Ciągle się uczę... Dzięki za trafną krytykę! ;)


RE: digicraft - czas (feat. Magda Soczawa) - Stormsoundsystem - 1.09.2014

Ciekawe połączenie. Wokal ze smykami swietny klimat wprowadza Gratulacje !