MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
hearthis.at - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: PORADNIKI (https://musicproducers.pl/forum-poradniki)
+--- Dział: Wskazówki użytkowników (https://musicproducers.pl/forum-wskazowki-uzytkownikow)
+---- Dział: Serwisy Muzyczne (https://musicproducers.pl/forum-serwisy-muzyczne)
+---- Wątek: hearthis.at (/temat-hearthis-at)



hearthis.at - formal - 30.08.2014

właśnie natrafiłem na stronę z tytułu ( www.hearthis.at ) no ogólnie działa na tej samej zasadzie co sc, z tym, że nie ma limitu czasu a zamiast tego jest limit odsłuchań (max 5tys odsluchań / 2tys pobrań - łącznie na cały profil). Można też sobie importować swoją muzykę z sc, mixcloud itp. ciężko jest się odnaleźć na początku ale później jest spoko. dla mnie jest też łatwiej nową muzykę wyszukiwać, wystarczy, że wybierzemy gatunek i już mamy najnowsze tracki, nie jak w sc, że tylko te popularne się pokazują. Chociaż i tak jak teraz oglądam to dużo jest setów/mixów wrzucanych, bo w końcu nie ma ograniczenia czasowego. Premium jest całkiem tani 1eur albo 2eur za miesiąc. za 2 eur możemy wrzucać wavy i wybierać najwyższą jakość do słuchania (320kbps lub lepiej). no i widać też kto zalogowany słuchał naszych kawałków.
Używa ktoś tego?


RE: hearthis.at - alternatywa dla soundcloud? - Spidfirerz - 30.08.2014

osobiście wole Soundcloud Maderfaker :)
chociaż w życiu trzeba dokonywać pewnych zmian :)


RE: hearthis.at - alternatywa dla soundcloud? - Tomi - 30.08.2014

Heh, a Universal Music ingeruje tam?, coś wiadomo? xd


RE: hearthis.at - alternatywa dla soundcloud? - OProject - 30.08.2014

Spoko można spróbować... zawsze kilka "Plejsów" więcej xd
Szkoda że nima kategorii Hardstyle... ale zaznacze jako Hardcore xd


RE: hearthis.at - alternatywa dla soundcloud? - STLKR CLL - 30.08.2014

Niech dadzo to do Playera. Bedzie fajnie


RE: hearthis.at - alternatywa dla soundcloud? - Zirds - 30.08.2014

Ja się chyba całkowicie przerzucę na Bandcamp. W październiku kończy mi się roczna subskrybcja na Soundcloud i chyba więcej nie przedłużę. Możliwe, że na SC będę tylko wstawiał wersje demo.


RE: hearthis.at - alternatywa dla soundcloud? - piral - 30.08.2014

Cytat:z tym, że nie ma limitu czasu a zamiast tego jest limit odsłuchań (max 5tys odsluchań / 2tys pobrań - łącznie na cały profil)
Lol. Co za bzdura. Taką liczbę można osiągnąć w 3 miesiące bez większego promowania siebie.
Soundcloud w dalszym ciągu zostawia w tyle konkurencje. Bandcamp jest rozwiązaniem, ale to jest jednak inny serwis, idą w inną stronę.


RE: hearthis.at - alternatywa dla soundcloud? - Divine Frequency - 30.08.2014

oblokalem.
Spodobalo mi sie na tyle ze sie zarejestrowalem. Bardzo podobny do sc, ale wiadomo, mozna zlapac wiecej ludzi na dwie strony :)

edit: Ciekawa sprawa jest to ze kupno premium ktore kosztuje (tylko! w porownaniu do sc) 24E powoduje pojawianie sie naszego kawalka zawsze na gorze wyszukiwarki w danym gatunku.


RE: hearthis.at - alternatywa dla soundcloud? - LinexPL - 30.08.2014

jak dobrze rozpromują to będzie migracja ludzi tak jak z nk -> fb ;]


RE: hearthis.at - alternatywa dla soundcloud? - Revnotes - 30.08.2014

Obecnie jest tak wiele dostępnych kanałów promocji, że nie jestem w stanie każdego dnia aktualizować informacji i muzyki na swoich profilach, ale najwyraźniej jeszcze mi mało, bo zastanawiam się, żeby ogarnąć i ten serwis. W końcu czego się nie robi, aby dotrzeć do potencjalnych słuchaczy.

Strasznie dużo osób narzeka, a to na ten, a to na inny serwis z różnych powodów. Nie do końca rozumiem te marudy, bo to jest przecież nasza promocja, absolutnie za darmo. Jak mówi powiedzenie "darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby". Natomiast jeżeli ktoś bardzo chce zawsze może kupić konta premium.



RE: hearthis.at - alternatywa dla soundcloud? - LinexPL - 30.08.2014

(30.08.2014, 18:55)revnotes napisał(a): Strasznie dużo osób narzeka, a to na ten, a to na inny serwis z różnych powodów.

To że ludzie narzekają w jakiś sposób właśnie prowadzi do wprowadzenia ulepszeń.
Wszyscy cały czas chcemy czegoś nowego :D


RE: hearthis.at - Zajman - 18.06.2015

dzieks bardzo za zpostowanie tego serwisu ! ciekawa alternatywa dla sc , bede badał głębiej :)

mam nadzieje ze necro nie za mocne ?:D


RE: hearthis.at - Knifeman - 17.09.2015

Popuścili troche limity: upload do 10k wszystkich odtworzeń i 5k pobrań


RE: hearthis.at - Burning Car - 17.09.2015

(30.08.2014, 15:01)piral napisał(a):
Cytat:z tym, że nie ma limitu czasu a zamiast tego jest limit odsłuchań (max 5tys odsluchań / 2tys pobrań - łącznie na cały profil)
Lol. Co za bzdura. Taką liczbę można osiągnąć w 3 miesiące bez większego promowania siebie.
Soundcloud w dalszym ciągu zostawia w tyle konkurencje. Bandcamp jest rozwiązaniem, ale to jest jednak inny serwis, idą w inną stronę.
Dobre w trzy miesiące :) To widać niezłą muzę robisz,że przewidujesz średnio 55 odsłuchań i 22 ściągnięć dziennie. Ciekawe czy jest tu ktoś kto osiągnął taki wynik?


RE: hearthis.at - sider - 29.10.2016

Sporo bajerów nawet na free koncie plus opcja sprzedaży swoich trackow.Spokojnie można się przesiąść z soundclouda.


RE: hearthis.at - Amer - 29.10.2016

cycle