MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HARDSTYLE Hardhunter Ft. Craig Blackmoore - I Got The Beat (Preview) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HARDSTYLE Hardhunter Ft. Craig Blackmoore - I Got The Beat (Preview) (/temat-hardstyle-hardhunter-ft-craig-blackmoore-i-got-the-beat-preview)



Hardhunter Ft. Craig Blackmoore - I Got The Beat (Preview) - Spidfirerz - 2.09.2014

New track :).


RE: Hardhunter Ft. Craig Blackmoore - I Got The Beat (Preview) - Adamzzz - 2.09.2014

Jak na Mr Paint PRO nawet dobre :D
Melodia mi podpasowała. Aranżacyjnie jest bardzo dobrze. Szczególnie podoba mi się ta zmiana klucza w 1:43.
Praktycznie jedyny powód dla którego nie dam Ci 5 to kick :/ Ma za mało "mięsa" czyli czegoś między subem a wysokimi częstotliwościami. No i nie chrupie! xD Chociaż to nie jest jakby "wymagane" lol
No i jeszcze jedna rzecz. Za dużo subu w tym utworze. Nie żeby było coś w tym złego ale przy takim kicku wypadałoby się ratować siłą uderzenia w mainparcie. Chodzi mi że jeżeli w intrze jest bas, w buildupie jest bas i w mainparcie też jest bas to nie masz czym zaskoczyć słuchacza. Jeżeli zrobiłbyś chwilę wytchnięcia (bez subu) w buildupie, kick zabrzmiałby mocniej. Ot taka mała rada ^^
Pzdrwmzz


RE: Hardhunter Ft. Craig Blackmoore - I Got The Beat (Preview) - Spidfirerz - 2.09.2014

Przez te kicki to ja już kiedyś zgłupieje :) Wiem o co Ci chodzi Adamzzz , muszę więcej trenować i w końcu oglądać jakiś porządny tut.


RE: Hardhunter Ft. Craig Blackmoore - I Got The Beat (Preview) - Head - 5.09.2014

Ładnie stuka, dobry klimat - jakby znajomy ale pewien nie jestem.
Mix jak dla mnie klarowny, ładna przestrzeń, ja za cholerę nie mogę takiej zbudować - nw co robię nie tak ;/ ...
Co do kicku to nie będę powtarzał po Adamzzzie.
Ciekaw jestem fulla.
Powodzenia :)

edit:
Po prostu znajomy. Jakbym gdzieś słyszał już podobny ;P


RE: Hardhunter Ft. Craig Blackmoore - I Got The Beat (Preview) - Spidfirerz - 5.09.2014

Dlaczego znajomy ? :) Dziękuje za opinie :)


RE: Hardhunter Ft. Craig Blackmoore - I Got The Beat (Preview) - Trusted - 6.09.2014

Początek bardzo przyjemny i lekki leady, i wokal profesorka.

Niestety jak powiedział Adamzzz w main'ie brakuje tego uderzenia, efektu "wow!", myślę, że wiesz o co chodzi.
Kick ma na bardzo dobre brzmienie ale brakuje w nim tego bassidła trochę. ;)

Praktycznie każdy przeżywa tu katorgę z kick'ami nie ma się co przejmować :P
Sam już czasem dostaje pi*rdolca jak siedzę kilka godzin a potem kupa ;)

Właściwie gdyby odpuścić sobie czepianie się o ten bass to niemal wszystkie elementy w mojej opinii
brzmią profesjonalnie. Ja będę trochę milszy i dam Ci piąteczkę bo sam jeszcze kick'a dobrego nie umiem zrobić :P
i plusika za elegancki track. Pozdrawiam. :D


RE: Hardhunter Ft. Craig Blackmoore - I Got The Beat (Preview) - piral - 6.09.2014

Dzwięki z intra mi się bardzo podobają.


RE: Hardhunter Ft. Craig Blackmoore - I Got The Beat (Preview) - Spidfirerz - 8.09.2014

dzięki bardzo cieszy mnie to , ze wgl patrzycie na moje tracki :) czekam teraz na jakiś nowy wpływ weny , robię kolejny track także już niebawem :) Pozdrawaim :))) :O