MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HARDSTYLE Woziu - La Cosa Muy Mala - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HARDSTYLE Woziu - La Cosa Muy Mala (/temat-hardstyle-woziu-la-cosa-muy-mala--12999)



Woziu - La Cosa Muy Mala - woziu122 - 5.09.2014

Hello.
W koncu dokonczylem track. Do konca nie jestem zadowolony z uzyskanego rezultatu bo kick umarl w mixie i to po reenderingu i nie wiem why.

EDIT
podkrecilem revers na wejsciu, pozmienialem jakosc kilku dzwiekow i w miare przebilem kicka przez mix.




RE: Woziu - La cosa muy mala - OProject - 5.09.2014

Powiem że jest potenciał... tylko wykonanie przydało by się lepsze... jakby ktoś to zremixował jakiś Head ;)... hehe przypomina mi się Showtek 'Green stuff' czy 'Puta Madre' xd
Wokal dobry skąd go masz? xd
Lepszy miks i sounddesign zrobił by robotę :D
Nie wiem czy to reverse z początku ale brzmi słabo :( ?
Pierwszy synth i skrecz nawet spoko... ale też brakuje trochę.
Kick też przytłumiony trochu :P
Ale pomysł dobry, podoba mi się ino kurde wykonanie musi byc lepsze... a na Qlimaxy się nada... :D
Pozdro reverse ;)


RE: Woziu - La cosa muy mala - Head - 5.09.2014

Piękny waveform :) Pasuje mi to raczej do jumpu ale to tylko moja opinia.
Dobre intro, zachęca do odsłuchu. Build rozkręca jak powinien. Hehe ten pierdzący synth taki showtekowy, screech czystko tekkowy.
Wokal nagrywany ?? Chyba że coś mi się ubzdurało. W każdym razie bardzo dobry.
Melo trochę nie w moim guście, do tego dziwnie pitchowany kick.. zostawiłbym go na jednej nucie zamiast kombinować.
Ogółem całkiem nieżle, kick pod disto i coś z niego się wykręci, bo tu jednak słabo to gra. Pomysł miałeś, mix przyzwoity, calóść na plus :)
Powodzenie i pzdr.


RE: Woziu - La cosa muy mala - Spidfirerz - 5.09.2014

Fajny Hardstyleowy track :) do kicka pierdzielnoł bym mocniejszy PUNCH :) bo reverse bass jest genialny :) Druga czesc jest do poprawy przy wejściu z melo chodzi mi mianowicie o beat :) pozdrawiam :)


RE: Woziu - La cosa muy mala - woziu122 - 6.09.2014

Odkrylem czemu mi tak jakosc kicku spadla, na masterze maximusa nie wylaczylem(cos tam z nim experymentowalem :D). Wrzuce poprawke za niedlugo.

(5.09.2014, 15:13)OldscoolProject napisał(a): Powiem że jest potenciał... tylko wykonanie przydało by się lepsze... jakby ktoś to zremixował jakiś Head ;)... hehe przypomina mi się Showtek 'Green stuff' czy 'Puta Madre' xd
Wokal dobry skąd go masz? xd

wokal moj, ze szwagrem nagrywalem na lapku.

Dzieki ogolnie za wypowiedzi, plusy leca ;)

ps.
Wiecie moze czy da sie ustawic plugin na masterze tak aby nie mial wplywu na wybrany przeze mnie kanal albo kilka kanalow??


RE: Woziu - La cosa muy mala - Head - 6.09.2014

Master to master - odnosi się do całości. Także nie da rady. Możesz dać na wolnym kanale wtykę i podłączyć do niego wybrane kanały. Jak ? To już musi ci ktoś inny wytłumaczyć bo mi się to pierdzieli coś i nie wychodzi...


RE: Woziu - La cosa muy mala - Trusted - 6.09.2014

Bardzo fajny revers na początku chciałbym móc go posłuchać w pełnej okazałości razem z kick'iem. :D
0:37 świetny fx kick. Potem wokal, zrobiliście ze szwagrem dobrą robotę ;)
Szkoda, że nie jest pocięty w beacie bo tutaj dało by się to świetnie zainicjować.

Potem mamy beat, brzmi ok. Jednak kick trochę nie chrupie a screech mógłby być ostry.
Z kolei ten "pierdzący synth" baaardzo mi się podoba, serio ;)
Bardzo podobny do tych, które występują w dzisiejszych profesjonalnych nu - stajlach.
To same sawy?

No i potem break i main... Niestety nie będę owijał, główna melodia brzmi słabo... :(

Momentami w utworze jest trochę pusto, przydało by się jeszcze gdzieniegdzie powciskać jakieś
klimatyczne pady, skwierczące haty, czy dwustronne crash'e.

Gdyby pominąć main, track naprawdę jest całkiem gites.
Jest kilka elementów, które mogły by być poprawione, ale jest też wiele, z których możesz być zadowolony ;)
Czasami nie ma co za długo kombinować z melodią i wystarczy zagrać kilka prostych akordów przez 4 czy 8 taktów.
Powodzenia w kolejnych produkcjach, pozdrawiam :D


RE: Woziu - La cosa muy mala - Adamzzz - 7.09.2014

(6.09.2014, 21:15)Trusted napisał(a): Czasami nie ma co za długo kombinować z melodią i wystarczy zagrać kilka prostych akordów przez 4 czy 8 taktów.

Święte słowa :P
Ta melodia to sie nadaje ale na Fucklogic.
Ogółem jest nieźle.. Kick brzmi lepiej niż w demku... i tego... i w sumie tyle xD xD
Miałem skrytą nadzieję że jakoś to urozmaicicie i tak jak napisał Old będzie lepszy miks i sounddesign a wyszło jak wyszło.
Bez wątpienia pomysł jest bardzo dobry i nawet niektóre elementy jak kick, wokal czy ten pierdzący synth (lol) dają rade więc jest nadzieja. Jestem pewien że w niedalekiej przyszłości będziesz kręcić kawałki na 5.
Ale chwilowo ja daje Ci 3 xD
Pozdro


RE: Woziu - La cosa muy mala - OProject - 7.09.2014

Kurde chłopie, wokal wam wyszedł bardzo dobry hehe, nie ogranąłem że to wasz... xd
Jak podrzucisz to może sam pokuszę się o jakiś remix :D :D
Pozdro 303 xd


RE: Woziu - La cosa muy mala - woziu122 - 7.09.2014

(7.09.2014, 12:07)OldscoolProject napisał(a): Kurde chłopie, wokal wam wyszedł bardzo dobry hehe, nie ogranąłem że to wasz... xd
Jak podrzucisz to może sam pokuszę się o jakiś remix :D :D

Jak chcesz to moge malego remix packa zrobic i Ci podrzucic.

Adamzz. Przyjmuje kazda krytyke, siedze w tym niecaly rok z przerwami wiec wiesz, jestem ciagle w procesie rozwoju ;).