MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HARDSTYLE Hardheadz - Wreck This Place (Tanterstylez Remix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HARDSTYLE Hardheadz - Wreck This Place (Tanterstylez Remix) (/temat-hardstyle-hardheadz-wreck-this-place-tanterstylez-remix)



Hardheadz - Wreck This Place (Tanterstylez Remix) - TanterStyleZ - 6.09.2014

Pierwsze zabawy z nazwijmy to " remiksami " ...
Nie zmieniałem w nic nic od momentu kiedy powstał...(data powyżej).
Tak jak wyszedł z tamtej chwili tak go daje teraz... prototypowa próba...
Na wzmocnienie działu EarlyHS.... Prototyp remixu... ;P













RE: Hardheadz - Wreck This Place (Tanterstylez Remix) 23.03.2013 - OProject - 6.09.2014

No no chłopie... <ah> nie spodziewał bym się Early na tym forum :D
No i remix świetnego utworu... ten wokal wymiata sam nawet chciałem coś z tym zrobić ;)
Wokal:
Dobry ale trochę jest za krótki musisz go jakoś lepiej wpasować do kicka bo słychać jak jest ucięty :P
Tak na pewno jest potenciał, ja bym bardziej uwydatnił tego reversa i kicka bo jest za bardzo zamulony... dał bym mu więcej środka i góry :D
Widze też że uzyłeś szrancowych motywów... mnie tam średnio pasują, też sam Hardkorowy kick też sprawia że kawałek jest lekko monotonny.
Ja bym tutaj popracował nad jakimś ostrym skreczem... zwłaszcza na końcu... coś musi tam być oprócz kicka :D
Jakby coś to pisz mogę ci pomóc, ewentualnie podrzucić jakiś preset nawet czy coś, pytaj się a pomogę :D
Wiem że demo ale pracuj, pracuj a na pewno wyjdzie coś o wiele lepszego.
Ale propsy za to że próbujesz sił w Early :D :D
Masz za to 2 pusiki ;)
------------
A tak mi sie przypomniało coś... a propo remixu tego utworu, czyli jak Szołteki zepsuły moim zdaniem genialny motyw...
Build up z pociętym wokalem, majstersztyk... niesamowita energia... a potem? niestety cała moc wyparowuje i wchodzi dobry (ale przeciętny motyw) xd

Będe musiał zrobić jakiś edit tego.. xd


RE: Hardheadz - Wreck This Place (Tanterstylez Remix) 23.03.2013 - Head - 6.09.2014

Brakuje efektownego jebnięcia, w basslinie drzemie ukryta moc, tylko trzeba ją odpowiednio wydobyć. Na wokalu jakiś reverb by się przydał aby nie wpadały w ucho cięcia. Zamiast jumpowego motywu który dla mnie trochę przymula, przydałby się dobry hardcore.
Old nie gustuje w schranzach za to ja nawet lubię takie klimaty,k wg mnie najlepiej ci wychodzą :)
Hmm mam takie wrażenie jakbyś użył jedynie jednego efektu i to tylko na wokalu...
Kombinuj, eksperymentuj a może i wyjdzie z tego na prawdę dobry track :)
Pzdr i powodzenia


RE: Hardheadz - Wreck This Place (Tanterstylez Remix) 23.03.2013 - TanterStyleZ - 6.09.2014

(6.09.2014, 13:50)OldscoolProject napisał(a): No no chłopie... <ah> nie spodziewał bym się Early na tym forum :D
No i remix świetnego utworu... ten wokal wymiata sam nawet chciałem coś z tym zrobić ;)
Wokal:
Dobry ale trochę jest za krótki musisz go jakoś lepiej wpasować do kicka bo słychać jak jest ucięty :P
Tak na pewno jest potenciał, ja bym bardziej uwydatnił tego reversa i kicka bo jest za bardzo zamulony... dał bym mu więcej środka i góry :D
Widze też że uzyłeś szrancowych motywów... mnie tam średnio pasują, też sam Hardkorowy kick też sprawia że kawałek jest lekko monotonny.
Ja bym tutaj popracował nad jakimś ostrym skreczem... zwłaszcza na końcu... coś musi tam być oprócz kicka :D
Jakby coś to pisz mogę ci pomóc, ewentualnie podrzucić jakiś preset nawet czy coś, pytaj się a pomogę :D
Wiem że demo ale pracuj, pracuj a na pewno wyjdzie coś o wiele lepszego.
Ale propsy za to że próbujesz sił w Early :D :D
Masz za to 2 pusiki ;)
------------
A tak mi sie przypomniało coś... a propo remixu tego utworu, czyli jak Szołteki zepsuły moim zdaniem genialny motyw...
Build up z pociętym wokalem, majstersztyk... niesamowita energia... a potem? niestety cała moc wyparowuje i wchodzi dobry (ale przeciętny motyw) xd

Będe musiał zrobić jakiś edit tego.. xd



Co do utworu z tamtych lat to "WRECK THIS PLACE"
Jest to genialny zrobiony wokal jak na tamte wczesne lata.... a minelo ich sporo od wtedy.. ;)
Genialna kompozycja tyle ze pierwowzor Hardheadz jest moim zdaniem do bani i kompletnie mi sie nie podoba.... postanowilem rok temu zrobic cos z tego co mi sie spodoba tymbardziej ze utwor tamten mnie jarał.... w sensie wokalu tyle ze nie pasowal moim zdaniem to tamtej ich "śpiącej wersji"...
Zaznaczam że wszystkie utwory które będe dodawał a które... n
ie będą z aktualnych produkcji...to daje tak jak sa niezmienione i juz nie bede w nie ingerowal czy jest dobrze czy cos by trzeba poprawić.... A bede skupial sie na kolejnych nazwijmy to w taki sposob... ;)
A co do poprawek zgadza sie Old przydaloby sie w nim coś pozmieniac i popoprawiać jeślibyśmy chcieli uzyskac konkretny remix...


Dzięki za Twoje wypowiedzi rozbudowane...;P

A co do remixu Showteka który tutaj przytoczyłeś... nie wiem czy o ten sam moment Ci chodzi...
W mojej opini gdy kiedys sluchalem tego utworu w tej podobnej przerobce wlasnie z tym motywem to do bani jest moment od 3 minuty ten srodkowy motyw ktory idzie po wokalu....
Jest to absolutnie katastrofa z ta 3 minuta...zawsze gdy go sluchalem to przewijałem od razu bo raz ze mnie denerwował powiedzmy to w ten sposob ;P
...a dwa kompletnie rujnowal wiekszosc utworu przez to... J
esli juz to tylko motyw koncowy uzyty w tym utworze jest dobrze wpasowany i moglby byc jakos lagodnie wpleciony od razu po wokalu bez wrazenia ze sie wzial ni z gruchy czy pietruchy...;P


Zawsze mi sie strasznie podobal ten wokal Wreck This Place...
Moze by sie znalazlo jeszcze coś fajnego z wokalnych EHS...
Showtek - Green Stuff to juz pozniejszy pewnie...
generalnie to znam utwory gdy je slysze praktycznie wszystkie za to po tytulach mało ktore znam bo zawsze gdy sluchalem to sluchalem setów wyłacznie nigdy pojedynczych utworów... NIGDY...
Nie lubialem pojedynczych utworów....lubialem utwor jednak tylko w secie mozna powiedziec... ;P


RE: Hardheadz - Wreck This Place (Tanterstylez Remix) 23.03.2013 - Adamzzz - 7.09.2014

Podobają mi się momenty gdzie zalatuje Schranzem :)
No i miałem trochę nadzieję że ten revers 1:17 będzie mocniej kopał.
Całkiem przyzwoity remix :)
Pzdrwm