MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
CaffeineMC - The Curse - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: CaffeineMC - The Curse (/temat-caffeinemc-the-curse)



CaffeineMC - The Curse - CaffeineMC - 28.09.2014

Wybaczcie, ale nie miałem za bardzo czasu na dosłuchy waszych kompozycji, ale obiecuję, że to nadrobię ;]

póki co, taki kawałek, jestem z niego bardzo zadowolony ... ale może znajdzie jakieś "ale", dzięki ;]





RE: CaffeineMC - The Curse - BioMechanic - 28.09.2014

kurde nie chce mi sie komentowac . .ale zajebiscie mi sie podoba.


RE: CaffeineMC - The Curse - FL FAN - 28.09.2014

My lubimy dziwne klimaty. Kawałek bardzo fajny, świetna sekcja perkusyjna narzuca potężną dynamikę akcji. Te pady w tle niesamowite po prostu, bardzo ładnie zbudowały tło. Może liczyłem na jakieś szersze rozwinięcie w drugiej części lub jakiś zwrot ale takie "lochowe" (zamkowe) klimaty raczej trzymają się w pewnych granicach. Jednak trzeba uważać aby nie uzyskać efektu pętli. Myślę, że wybrnąłeś z powodzeniem z tego wyzwania bo nagranie ma konkretny charakter, jest dbale wykonane i zawiera zagadkowy, zamkowy klimat. Temat do opowieści o klątwie i uwiezionym w zamku duchu, który szuka zemsty i zwabia niczego nieświadome ofiary do środka. Taki "Kolekcjoner Dusz". To takie moje osobiste skojarzenie po wysłuchaniu. Pozdrawiam !


RE: CaffeineMC - The Curse - Zirds - 28.09.2014

Brzmienie wyjęte z teledysków Apoptygma Berzerk lub innych industriali tego typu. Kompozycja bardzo pro. Bardzo zimne arpegiatory podkreślają ten klimat, tak samo jak choralne pady w tle. Brakuje tu tylko jakiejś mocnej gitary i bardziej rozwiniętego wokalu.

Great!


RE: CaffeineMC - The Curse - L.G. - 29.09.2014

Jak już wyraziłem się na sc , świetna mroczna produkcja.
Pozdro.


RE: CaffeineMC - The Curse - Knifeman - 30.09.2014

clap mógłby być mocniejszy- jest rozmyty i brak mu dołu - a zawsze było inaczej, perka dobrze rozegrana w panoramie

dobry pomysł z wokalem, kiedyś tez tak użyję

melodia wieje randomem od 1:17 - nie podoba mi się :D ale za to fajna zabawa kickiem

jak na Twoje standardy to bardziej na chill zaliczę


RE: CaffeineMC - The Curse - OProject - 1.10.2014

(28.09.2014, 20:17)BioMechanic napisał(a): kurde nie chce mi sie komentowac . .ale zajebiscie mi sie podoba.
xd <matko> xd
Dobre mroczne produksiwo, lubie ten lekko przesterowany kick :P
Zwłaszcza podoba mi się ten motyw który wchodzi w połowie utworu.
Miks ok ;)


RE: CaffeineMC - The Curse - Konrad - 1.10.2014

Świetny, mroczny klimat. Bardzo przypadła mi do gustu partia stopy, która pojawia się w 1:17.

Widziałbym to w grze typu survival. Nawet wiem dokładnie w jakiej ... tylko tytułu nie pamiętam. Co jedynie pamięć podsuwa to, że akcja odbywała się na statku kosmicznym w świecie Warhammer'a 40k, gdzie grupa marines próbowała przetrwać ataki lizardmenów :)


RE: CaffeineMC - The Curse - Cloudie - 2.10.2014

Dobre. Mix całkiem czysty. Dźwięki wyraziste. Już w pierwszych sekundach czuć moc kawałka.
Kojarzy mi się to z ilustracją przedstawiającą jakąś mroczną postać lub ukazywaniem postępu jakiejś zarazy.
Jak dla mnie szkoda, że te chóry nie rozwinęły się jakoś bardziej wraz z kolejnymi minutami kawałka mimo to
kolejne dźwięki, które wchodzą pogłębiają cały trans jaki tworzą te przejęte chóry.