MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HOUSE Barnette - Save Me (Herman Remix) WIP - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HOUSE Barnette - Save Me (Herman Remix) WIP (/temat-house-barnette-save-me-herman-remix-wip)



Barnette - Save Me (Herman Remix) WIP - Herman - 1.10.2014

Pierwszy raz robie coś w mniej komercyjnym klimacie, niemniej jednak delikatnie płynący drop ma coś z big roomu. Wpadłem na pomysł sklejenia ze sobą genialnych smyczków Kaya z perkusją obfitującą w wysokie częstotliwości i właśnie nieco big roomowy drop sklejony z dość nowoczesnych dzwięków. Miks jeszcze nie jest taki jakiego bym sobie życzył, ale z pewnością pozwala na odsłuch z przyjemnością ;)

Zapraszam do odsłuchu ;)





RE: Barnette - Save Me (Herman Remix) WIP - Revnotes - 1.10.2014

Miks brzmi bardzo ładnie, nie jest to mdłe i nie jest również nachalne, jaskrawe czy kujące w uszy. Jak to dobrze stwierdziłeś - można posłuchać z przyjemnością. Drop jest ciekawy, masywny ale nie banalny, podoba mi się. Klimat mi pod pasił, czekam na finalną wersję.


RE: Barnette - Save Me (Herman Remix) WIP - TanterStyleZ - 1.10.2014

Nie jest to mój dział produkcji... jednak jak tak sobie przegladam po trochu tu i tam to stwierdzam że ...
Spokojna falująca wersja która wpada w ucho wyważenie dźwięków...odpowiednia dynamika która trzyma utwór... klarowność efektywność big roomu widoczna... ;)
To tak po krótce bez wymyślania na dzień dobry lub na wieczór moge Ci powiedzieć.. ;P
A jeśli mówisz że pierwszy raz odpalasz coś na swój sposób ... no to ja odpalam swoją strzelbe i strzelam +1 do morale pozdrawiam Tanter xD


RE: Barnette - Save Me (Herman Remix) WIP - FL FAN - 1.10.2014

Również uważam miks za jak najbardziej przyjemny dla ucha. Faktycznie wstępnie wszystko wyważone już prawie na 100 %.
Całość prezentuje się ładnie, House'owo i melodyjnie. Kick nie przesadzony, o ciepłej barwie, bardzo ładne tło. Efektowny remix się zapowiada ;)

Pozdrawiam !


RE: Barnette - Save Me (Herman Remix) WIP - Zirds - 2.10.2014

No nie jest to Tanterstylez Hardstyle Remix, ale brzmi dobrze. W miksie ładnie hula, trochę mi brakuje jakiejś góry, wysokich tonów lub wyeksponowania tychże częstotliwości (no chyba, że mam kiczowaty odsłuch). Na SB pisałem Ci, że odczuwam lekki niedosyt w barwie basu - przydałoby się go jakoś bardziej "ożywić" lub dodać jakiejś temperatury (ciepła, saturacji).


RE: Barnette - Save Me (Herman Remix) WIP - Herman - 2.10.2014

Noo. w końcu konkret. Walczę z basem. Na dzień dobry dostał kompresję i korekcję HF ;) Kolejny dowód na to, że miks ma 80% wpływu na doznania słuchacza :D


RE: Barnette - Save Me (Herman Remix) WIP - TanterStyleZ - 2.10.2014

Generator
Napisałeś że :
"NIE JEST TO TANTERSTYLEZ HARDSTYLE REMIX ALE BRZMI DOBRZE."


Ameryki nie odkryłeś Generator...
Zgadza się nie jest to Tanterstylez Hardstyle Remix bo jest to Barnette - Save Me (Herman Remix) WIP
A Hardstyle to troche coś innego niż House.


RE: Barnette - Save Me (Herman Remix) WIP - Knifeman - 5.10.2014

mi się najbardziej podoba waveform

brzmi profesjonalnie, tylko tyle mogę powiedzieć od siebie


RE: Barnette - Save Me (Herman Remix) WIP - Zirds - 6.10.2014

(5.10.2014, 15:43)Knifeman napisał(a): mi się najbardziej podoba waveform

brzmi profesjonalnie, tylko tyle mogę powiedzieć od siebie

Szkoda, że już nie ma Waveforme'u bo Herman usunął. Dał mi dzisiaj link do ZippyShare i powiem, że mimo tego, że "linia brzegowa" (waveform) się nie zmieniła zbytnio, tak bas, który walił potem bosmana o 14:35 przed wyruszeniem przed zapoznaniem się z dalszymi szczegółami trasy na Tortugę, zmienił się jak smród pieczonego rekina w sosie z owocu Duriana w zapach świeżej ... młodej dziewki, córki księcia Walii..


Wonderful!


RE: Barnette - Save Me (Herman Remix) WIP - Herman - 6.10.2014

[zs]http://www13.zippyshare.com/v/33992236/file.html[/zs]


macie łejform w hd xd


RE: Barnette - Save Me (Herman Remix) WIP - Zirds - 6.10.2014

No i to jest to brzmieje o jaki ja wspominałem dwa posty wcześniej.
Herman zadbał o brzmienie i o poprawienie jakości nie tylko samego basu, ale o brzmienie całego remiksu. Mam nadzieję, że w takich barwach zaowocuje cały remiks. A jeszcze bardziej byłbym zadowolony gdyby brzmienie tych skrzypków waliłoby z moich słuchawek czy tam głośników z uderzeniem godnym Tsunami! Czego bardzo gorąco życzę Hermanowi!