MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
CLASSICAL Synthphonia - Ignition (Album promo) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: CLASSICAL Synthphonia - Ignition (Album promo) (/temat-classical-synthphonia-ignition-album-promo)



Synthphonia - Ignition (Album promo) - Cris - 2.10.2014

Witajcie :)

W końcu moge pochwalić się czymś szerzej tutaj :) mianowicie pierwszy album komercyjny Synthphonii - Ignition . Jest to album wypełniony hybrydowymi utworami, które łączą piękno muzyki filmowej z mocą muzyki elektronicznej , idealny do trailerów filmowych, do których z resztą jest skierowany :) oto krótkie promo video:




Wszystkie utwory skomponowane przeze mnie i mojego współpracownika Clarence'a Yapp'a
zmiksowane i zmasterowane przez : Lyubomir Yordanov z AMA Sounds z Bułgarii


ZAPRASZAM :)


RE: Synthphonia - Ignition (Album promo) - FL FAN - 2.10.2014

Wow, jakie wykonanie i charakter nagrań.
Trzeba przyznać że promo robi ogromne wrażenie, więc jakie musi robić cały album.
Pięknie wszystko brzmi, wzniośle i dynamicznie.
Gratuluje tak owocnej choć zapewne bardzo ciężkiej pracy !


RE: Synthphonia - Ignition (Album promo) - Oszir - 3.10.2014

Jest poziom, gratuluje. Bardzo ładnie zrobione :)


RE: Synthphonia - Ignition (Album promo) - CaffeineMC - 4.10.2014

gratulacje ! brzmienie kapitalne - powodzenia ;]


RE: Synthphonia - Ignition (Album promo) - L.G. - 4.10.2014

Słuchałem już wczoraj, coś wspaniałego, życzę powodzenia w karierze muzycznej.
Peace.


RE: Synthphonia - Ignition (Album promo) - Divine Frequency - 5.10.2014

No czekam na release caly !
Wbilem na wasza stronke, widzialem kawalek jeden z Monika Emat. Tak sie sklada ze moi dobrzy znajomi ze Zgierza/Lodzi ja znaja dobrze. Ty gdzies z tamtych okolic jestes ?


RE: Synthphonia - Ignition (Album promo) - Cris - 5.10.2014

nie, ja jestem z Krakowa, ale współpracuje z Moniką już długi czas :)


RE: Synthphonia - Ignition (Album promo) - abyssMB - 6.10.2014

Kapitalne brzmienia . Gratulacje i powodzenia w dalszej twórczości . Jeśli to nie tajemnica zdradzisz z jakich wtyczek i bibliotek korzystasz ?


RE: Synthphonia - Ignition (Album promo) - Cris - 6.10.2014

elektronika - Massive
orkiestra, to Symbhobia, LASS, Hollywood Strings, SAM BRASS, Spitfire Iceni i Albion


RE: Synthphonia - Ignition (Album promo) - Head - 6.10.2014

Już wcześniej byłem zachwycony twoimi produkcjami, ale kiedy ogląda się trailer wrażenia są podwójne. Genialne, czuję jakbym stał przed sceną z zamkniętymi oczami, a dookoła mnie nie ma nic. Słucham tego z wielkim skupieniem i zaciekawieniem.
Mam nadzieję że i ja kiedyś wystrugam breaka chociaż w połowie równy temu co wychodzi spod twojej ręki.
Życzę Ci jak najlepiej i mam nadzieję, że kiedyś o Tb wyczytam na wielkim ekranie w napisach końcowych.
Fan Massiva ? Piąteczka ;)
2:20 - szukałem, i w sumie nadal szukam takiego chóru, mógłbyś mnie naprowadzić na odpowiednią paczkę ? Z góry dzięki.

Pzdr i powodzenia po raz kolejny !


RE: Synthphonia - Ignition (Album promo) - ProCkers - 6.10.2014

NO NO! Krzysiu, piękne utwory. Najlepszą rzeczą jaką mogłeś w życiu zrobić to zrezygnować z tworzenia muzyki klubowej na rzecz muzyki klasycznej ;) Przydały się też doświadczenia z poprzedniego gatunku i słychać już teraz unikalny styl w tych krótkich demkach ;) Czekam na całość ;)


RE: Synthphonia - Ignition (Album promo) - proph3t88 - 6.12.2014

Nic dodać, nic ująć sam chciałbym osiągnąć taki poziom :) miło sie słuchało :)