MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HOUSE Miwa & Aitra - All To Me (Original Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HOUSE Miwa & Aitra - All To Me (Original Mix) (/temat-house-miwa-aitra-all-to-me-original-mix)



Miwa & Aitra - All To Me (Original Mix) - Aitra - 26.10.2014

Czesc , :)

Tak to w house sie najlepiej czuje , szczegolnie w takich plazowych klimatach :D co ja moge o tym numerze napisac... Moze cos o wokalistce -MIWA znalazłam ja przez przypadek i nie zaluje , swietnie mnie sie z nia wspolpracuje i zawsze sie dogadujemy i tak o to powstal moj najnowszy singiel na ktory najbardziej czekalam w tym roku "All to me". z gory dziekuje tym co sa w stanie poswiecic swoje 5 min na posluchanie moich wypocin xD

label :Majestic Family Records , wydanie 10 listopad
Pozdrawiam,





RE: Miwa & Aitra - All To Me (Original Mix) - Revnotes - 26.10.2014

Żałuję, że nie mogę się tak w pełni przekonać do takiego słonecznego house. Lubię, ale szczególnym koneserem nie jestem, gdybym jednak nim był, Ty byłabyś w czubie moich ulubionych artystów.

W tym track jest absolutnie wszystko, klimat, emocje, przekaz i kapitalne wykonanie (miks i aranż). Gratuluję i postaram się wyciągnąć z tego jakieś wnioski dla siebie, bo jest się od kogo uczyć. Dzięki za udostępnienie.


RE: Miwa & Aitra - All To Me (Original Mix) - Mich - 26.10.2014

Ale Fajniutki, wakacyjny utwór <relaks>! Świetna perkusja i gitarka miodzio ;) Wokal doskonale wpasowuje się w klimat utworu, a technika klasa światowa. 5 gwiazdek i wielkie gratulacje <thumbsup>


RE: Miwa & Aitra - All To Me (Original Mix) - gregwmusic - 26.10.2014

Zajebiste Miwa Ma kosmiczny głos :) jak zawsze juz nie raz myślałem o produkcji z nią

Saxo i Gitara pierwsza klasa!

Mix poprawny

Utwór 10/10!


RE: Miwa & Aitra - All To Me (Original Mix) - eimear - 27.10.2014

Aitra stopa to wyszła tu kwadratowa ;-)
mogła by być nieco "tłuściejsza"


RE: Miwa & Aitra - All To Me (Original Mix) - Audionectic - 27.10.2014

Bardzo fajnie to wyszło.Zwłaszcza gitarka.Szkoda że wokalistka nie pokusiła się o więcej tekstu.
W moim osobistym odczuciu wokal zabiera troche dużo miejsca lub są w samym tle jakies trzaski jak morze lub trzask vinyla...coś mi tam nie gra w każdym razie i dziwnie brzmi wokal tak po prawej na gitarze (dlaczego nie środkiem?)
Poza tym świetny pomysł i te Twoje barwy.Jeszcze bym wrócił na Twoim miejscu i wywalił te trzaski oraz przesunął wokal


RE: Miwa & Aitra - All To Me (Original Mix) - Faden - 28.10.2014

Jestem fanem tego typu utworow. Muzyka ta z cala pewnoscia nadaje sie do "Lounge bars" (oraz na plaze) na Ibizie tym bardziej, ze gitara brzmi bardzo hiszpansko. Mam nadzieje, ze kiedys tam trafisz. Zgadzam sie z kolega wyzej co do tego, ze ten szum vinyla od 0:26 nie jest tam potrzebny, ale jakos mi tak bardzo nieprzeszkadza. Swietnie uzywasz delaya, a kolezanka ma piekny, delikatny i cieply glos. Nieslychac w nim ani krzty falszu. Jak bedzie release to kupie napewno, bo jest to teraz moj nr 1 na tym forum.:)

Ps. Ta gitara byla grana na zywo czy mialas jakiegos sampla?


RE: Miwa & Aitra - All To Me (Original Mix) - Aitra - 28.10.2014

Hello ;P

Przede wszystkim dziekuje za wsparcie i mile slowa ,to dodaje mnie rozpedu ... ;)

A wiec jezeli moge cos dopisac to odnosnie tego szumu jakiego sie dopatrzyliscie , to jest zwyczajny fx ktory pojawia sie w kilku miejscach w tym numerze :D Co do tekstu to preview wiec nie slychac pierwszej zwrotki i nie wiem czy gra na prawej stronie, mnie pokazuje srodek wiec nie wnikam :D Jezeli chodzi o gitare akustyczna to nagrywał nam znajomy Miwy ( ja nie umiem na niej grac xD)