MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. Greg W. - ID - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. Greg W. - ID (/temat-progressive-greg-w-id)



Greg W. - ID - gregwmusic - 26.10.2014

Jeszcze wiele stoi by go dokończyć ale chce dopieścić ten kawałek na maxa wiec dam tylko równą minutę
Tak wiem mix nie jest jeszcze poprawny ! Utwór meczę już miesiąc i powoli powoli małymi kroczkami zmierzam do celu :)




RE: Greg W. - ID - Revnotes - 26.10.2014

Nie wiem jak długo się tym zajmujesz (produkcją muzyki), jeżeli miałbym strzelać, to obstawiam, że dopiero zaczynasz. Eimear'a jarają takie same pływaczki, to sobie możecie gdzieś tam na SB podyskutować, ja aż tak się nie będę rozpisywał. Najbardziej brakuje mi melodii, te pojedyncze nutki, zresztą dziwnie brzmiące to zdecydowanie za mało. Chord jest mega prosty, więc nie wystarczy do utrzymania napięcia, bez melodii tutaj się nie obejdzie. Pluck nie pasuje mi do reszty, jest bo jest coś tam na bokach wypełnia, ale moim zdaniem średnio się zgrywa z resztą.

Nie dostrzegam w tym pomysłu na coś większego, ale dobrze Ci życzę :)


RE: Greg W. - ID - gregwmusic - 26.10.2014

(26.10.2014, 18:32)revnotes napisał(a): Nie wiem jak długo się tym zajmujesz (produkcją muzyki), jeżeli miałbym strzelać, to obstawiam, że dopiero zaczynasz.

I tu jest twój zonk :)
produkuje od 2007 to był chillout underground :) promowany np Ocean Radio dla chilloutowych ludzi znana stacja
rok temu wydałem w Niemczech(Clubland Records) Kantor Swój Cieżko wypocony Album (nie EP)12 track'ów( masa ludzi w tym mi pomagała za free i długo czasu spędzonych
Bez FL studio itp wavepad lub audio city zgrywanie i wklejanie)



od roku dzięki Squazer Of Tears - zaczynam z progressive house(melodic house)
uczę się nadal

Nie odbierz tego jako że Ci atakuje tylko prostuje swoje personalia

A co do utworu tak jest proste ale czy proste nie oznacza dobre niż przekombinowane?


RE: Greg W. - ID - eimear - 26.10.2014

chord jest fajnie rozciągnięty w panoramie ale lekko słychać go razem z pluckiem po lewej stronie, a to takie z deczka nieprzyjemne uczucie.
po za tym jest przyzwoicie :


RE: Greg W. - ID - Revnotes - 26.10.2014

Dziękuję za słowo wyjaśnienia, staż do pozazdroszczenia, ale track w dalszym ciągu moim zdaniem jest po prostu słaby. Być może, gdybyś dał fragment z perkusją spojrzałabym na to inaczej, a tak oceniłem tylko to co wrzuciłeś, a że te pojedyncze nutki, tego niby leadu odrzucają mnie od samego początku, to i moja opinia nie jest różowa.


RE: Greg W. - ID - gregwmusic - 26.10.2014

(26.10.2014, 23:13)revnotes napisał(a): Dziękuję za słowo wyjaśnienia, staż do pozazdroszczenia, ale track w dalszym ciągu moim zdaniem jest po prostu słaby. Być może, gdybyś dał fragment z perkusją spojrzałabym na to inaczej, a tak oceniłem tylko to co wrzuciłeś, a że te pojedyncze nutki, tego niby leadu odrzucają mnie od samego początku, to i moja opinia nie jest różowa.

Spoko rozumiem wiem że jest słaby... Ale to jest zajawka :) i myśle ze ja rozwinę
:)

Poprawie :)
dziękuje