MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
DEEP Audionectic - Amnesia (Original Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: DEEP Audionectic - Amnesia (Original Mix) (/temat-deep-audionectic-amnesia-original-mix)



Audionectic - Amnesia (Original Mix) - Audionectic - 27.10.2014

Taki bardziej energiczny deep :D
Pzdr

[Obrazek: 82557390237219583311.jpg]




RE: Audionectic - Amnesia (OriginalMix) - Stiopa - 27.10.2014

Stary niezły wałek. Klimat z Detroit. Ja od jutra jadę pełna gębą. Przyjeżdża do mnie Reason8 :d
Pozdro


RE: Audionectic - Amnesia (OriginalMix) - Revnotes - 27.10.2014

Od razu przede wszystkim słyszę bardzo ładnie wybitą stopę, a następnie soczysty bas, po takim wstępie już wiem, że to musi być coś grubego i tego się spodziewam. Pierwszy break mnie przejechał, a następnie udeptał, tak że jeszcze długi nie wiedziałem co się dookoła dzieje. Pomysł jest mega, zresztą wykonanie również mu dorównuje. Kapitalna zabawa pogłosami, te breaki są na prawdę mocarne. W drugim dropie te brassy mi nie podeszły, zamieniłbym je na coś innego, ale też nie chcę negować Twojej koncepcji.

Bez dwóch zdań zasługujesz przynajmniej na czwóreczkę, jak dla mnie na piątkę (przynajmniej od teraz) track musiałby być nie tylko mega dobry sam w sobie, co również na dłużej mnie do siebie przekonać, a tutaj jeszcze nie poczułem tej chemii, ale byłeś bardzo blisko. Dawno nie słyszałem czegoś tak dobrego tutaj.


RE: Audionectic - Amnesia (OriginalMix) - Mich - 28.10.2014

Stopa i bas dobrze, perka też ale jak dla mnie za mało góry mają te haty. Dopiero w drugiej części wchodzą gdzieniegdzie takie co mają więcej tych wyższych częstotliwości. Generalnie groove bardzo dobry, powoduje tupanie nóżki i stukanie palcami w rytm :D Chordy miłe dla ucha, typowo deep housowe. Drugi break świetny, bardzo pomysłowy, baaardzo fajna melodia tego "jakby" fleta. Cała aranżacja przemyślana i ciekawa.
Co będę piątki żałował, bardzo spodobał mi się utwór, gratulacje ;)


RE: Audionectic - Amnesia (OriginalMix) - Alex fat - 29.10.2014

Jol bracie ;)
Ladnie wszystko pięknie ale powiem ci szczeze ze domnie zabardzo nietrafia ten walec . a to dlatego ze praktycznie gra caly czas to samo mało urazmaicen , oczywiście jak dlamnie :), rytm również, może i jest groove ale no nie wiem kode, mam mieszanie uczucia co do tego tworku , wybacz mi to ca pisze ale niewkrecilo mnie zabardzo. Kojazy mi się ten utwor z latami 90 , mze jakies pompujące pogłosy na wysylce , bo tak to wszystko takie rowne, ze to tak ujme , może zmieniają mi się gusta. :P Pozdrawiam Goraco ze Slonecznego Szcz.

Ps . Dam 4 z sentymentu ;)


RE: Audionectic - Amnesia (OriginalMix) - Zirds - 31.10.2014

Łooooo!!! Nie spodziewałem się takiego brzmienia na tym forum. Nie mam nic do zarzucenia... Bardzo dla mnie na "czasie".
5


RE: Audionectic - Amnesia (OriginalMix) - Audionectic - 1.11.2014

Dzieki Pany za odsłuch.
Rivel N. dzieki za grafike.Podoba mi sie.Może rozjaśniłbym deko swoje pseudo bo ginie w tych błekitach.
Pozdrawiam


RE: Audionectic - Amnesia (OriginalMix) - Faden - 1.11.2014

Slychac, ze w tym stylu sie doskonale odnajdujesz. Na 3:10 ten crash jest zbyt glosny i moglbys druga czesc utworu skrocic o jakas minute. Jest to dobry utwor, ale niepowalil mnie na kolana, poniewaz byla osoba, ktora zrobila lepszy. 4


RE: Audionectic - Amnesia (Original Mix) - Frashby - 1.11.2014

Powiem krótko, jeden z najlepszych kawałków jakie słyszałem na tym forum. Świetny klimat, wykonanie genialne. Jedynie ten synth z 3.48 moim zdaniem nie pasuje, reszta świetna :)


RE: Audionectic - Amnesia (Original Mix) - gregwmusic - 4.11.2014

NO no

Keljna produkcja i to jaka :)))

jak dla mnie stopa świetna

nie będę wypisywał bóg wie jakich małych błędów bo robi to każdy tu na tym forum

5/5!


RE: Audionectic - Amnesia (Original Mix) - Audionysos - 4.11.2014

Nie zgodzę się z tym, że haty za cicho - moim zdaniem są w sam raz.
Początek trochę biedny, ale bas nadrabia to z nawiązką.
Niby krótki motyw, niby 7 minut, a nie znudził mi się w cale, po przesłuchaniu jeszcze sobie nucę w głowie :)