MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Saintek - Mikrofon z Biedronki II (REKLAMA NA WOS EDITION) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: Saintek - Mikrofon z Biedronki II (REKLAMA NA WOS EDITION) (/temat-saintek-mikrofon-z-biedronki-ii-reklama-na-wos-edition)



Saintek - Mikrofon z Biedronki II (REKLAMA NA WOS EDITION) - future villain - 8.11.2014

Po dwóch latach (albo krócej) widownia Music Producers doczekała się największej premiery tego roku. Oto powstała kontynuacja słynnego Mikrofonu z Biedronki, zrobiona przy okazji na lekcje wosu.


Założenia były proste, choć trochę inne niż poprzednio:
  • mikrofon z biedry
  • fun z produkcji
  • dobra ocena z WOS'u*
  • sample stworzone tylko za pomocą mojego ciała, ewentualnych instrumentów (fletu) i umiejętności resamplingowych :^)

Czy legendzie polskiej estrady Saintekowi udało się tego dokonać? Nikt tego nie wie bo pani od wosu jeszcze nie przesłuchała.



Tutaj pierwotna wersja kontynuacji która nie spełniła w 100% ostatniego punktu.



DZIĘKUJĘ

*to projekt pod tytułem "reklama gównianego produktu"

Wiem że do dupy, ale jak każdy sequel.


RE: MIKROFON Z BIEDRONKI PART II (REKLAMA NA WOS EDITION) - Knifeman - 8.11.2014

10/10 tragedia nie rób tego więcej :e

jednocześnie pojebol i arcydzieło, sam koncept zasługuje na pochwałę

no i brawo za odwagę publikacji swojego wokalu

podeślij na fucklogic


RE: Saintek - Mikrofon z Biedronki II (REKLAMA NA WOS EDITION) - abyssMB - 9.11.2014

po jakości nagrania muszę przyznać ze reklama produktu jest na 10 plus bo jeśli ten mikrofon tak nagrywa to "muszę go mieć" :D
musiałeś napracować się przy odszumianiu .
Fajne to - bo się ubawilem. - za koncept 6 brak miejsca na skali.


RE: Saintek - Mikrofon z Biedronki II (REKLAMA NA WOS EDITION) - CaffeineMC - 10.11.2014

hehehh, lepiej powiedz ile biedra Ci sypnęła za reklamę ... ;]


RE: Saintek - Mikrofon z Biedronki II (REKLAMA NA WOS EDITION) - future villain - 10.11.2014

Za tydzień powiem co mi postawiła, a co do zapłaty Biedronki to będę się upominał XD


RE: Saintek - Mikrofon z Biedronki II (REKLAMA NA WOS EDITION) - mumu - 13.11.2014

O, masz dźwięczne "rz", tak samo jak ja. Daję 2/10 na zachętę, pamiętaj, że u mnie to i tak dużo. Czekam na wydawnictwo.


RE: Saintek - Mikrofon z Biedronki II (REKLAMA NA WOS EDITION) - future villain - 13.11.2014

To dźwięczne "rz" mnie prześladuje. To przez nie nie mogę bawić się z fajnymi dzieciakami w przedszkolu. Przepraszam mumu że się nie postarałem.


RE: Saintek - Mikrofon z Biedronki II (REKLAMA NA WOS EDITION) - mumu - 13.11.2014

Ćśśśś..... Postarałeś się, to nie Twoja wina, tylko moja. Pochodź na siłkę, to każdy będzie się chciał z Tobą bawić za kilka lat.


RE: Saintek - Mikrofon z Biedronki II (REKLAMA NA WOS EDITION) - future villain - 13.11.2014

Dzięki mumu za radę, bardziej się przyda niż te bzdety że miks jest kijowy jak mi w innych kawałkach piszą XD Mam w planach zakończyć trylogię, kawałkiem zrobionym na pełnej kurwie. Trzymajcie rękę w majtkach, bo może być gorąco.