MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Depeche Mode - Behind The Wheel (Caffeine Mit Cocaine RMX) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: Depeche Mode - Behind The Wheel (Caffeine Mit Cocaine RMX) (/temat-depeche-mode-behind-the-wheel-caffeine-mit-cocaine-rmx)



Depeche Mode - Behind The Wheel (Caffeine Mit Cocaine RMX) - CaffeineMC - 10.11.2014

nadałem mu bardziej rockowo(?)/industrialny charakter, liczę że komuś przypadnie do gustu i zawsze czekam na odczucia dotyczące mixu,

pozdro:)




RE: Depeche Mode - Behind The Wheel (Caffeine Mit Cocaine RMX) - Knifeman - 10.11.2014

z góry mowie że nie słyszałem oryginału

sam kick brzmi jak te stare gumowe piłki :D

długie intro ale ma swój urok i potęguje moc warstwy synthów

2:50 - zaskoczył mnie ten dźwięk dalej gitara też - choć pewnie to z oryginalu

w melodii chyba są falsze, niech mnie ktoś utwierdzi niżej

osobiście dla mnie ten utwór to krok w tył względem reszty Twojej twórzcozsci - niezbyt ciekawie, bardzo minimalistycznie i zachowawczo, mam wrażenie ze to jeszcze wersja wip


RE: Depeche Mode - Behind The Wheel (Caffeine Mit Cocaine RMX) - Zirds - 10.11.2014

Jak można nie było słyszeć oryginału. <why> Knifeman ??

Remix fajny - brzmi rzeczywiście jak Industrial Pop lub inaczej nazywając NewWave, SynthPop. Kiedyś w tych brzmieniach dość głęboko siedziałem, a sam remiks przypomniał mi o takich zespołał jak VNV Nation oraz Apoptygma Berzerk.

W utworze nie ma fałszów, chociaż nie podoba mi się ten SAW, który gra jakby główny motyw. Wiem, że SAWy i lekko zdistoriowane leady są najważniejszymi dźwiękami w gatunkach, których nazwy wymieniłem kilka linijek wyżej to i tak jednak ten SAW w Twoim utworze mi nie pasuje (brzmieniowo) do Depeche Mode.


RE: Depeche Mode - Behind The Wheel (Caffeine Mit Cocaine RMX) - chris85 - 10.11.2014

Jeden z moich ukochanych kawałków w takim staroszkolnym electro wydaniu, spoko spoko. Ale na początku :D Czegoś mu brakuje, może coś nie pasuje. Główny motyw spycha całą tą depeszowość na dalszy plan. Kiedy wchodzi wokal Dave'a jest super, potem już mniej. Wałek jest strasznie hmmm hałaśliwy, to chyba dobre słowo. Wszystko się drze i kłóci ze sobą jak w muzyce punk. Tyle, że tutaj to wada. 6/10


RE: Depeche Mode - Behind The Wheel (Caffeine Mit Cocaine RMX) - abyssMB - 10.11.2014

Kawałek Depeche-ów , który jest doskonały a tu mamy całkiem dobry industrialny remake, Ty nadałeś mu nowa jakość !!!
Podoba mi sie bo jest w stylu Caffeine Mit Cocaine i oto chodzi : pozostał tylko vocal Gahan-a i melodia
Bardzo mi sie podoba Twój mix choć nie do końca, denerwujące jest że dzwiek bzbzbzbbzbzbzb brzęczy praktycznie przez cały czas trwania utworu a mógłby pojawiac sie i zanikać. No i te dwa wejścia phazera 3,05 i 3:53 / nie pasują mi do całości / ale to moje subiektywne odczucia. Tak czy tak dobre to jest.