MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. Chris Niers feat. Progley - Catch Me (Revnotes Remix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. Chris Niers feat. Progley - Catch Me (Revnotes Remix) (/temat-progressive-chris-niers-feat-progley-catch-me-revnotes-remix)

Strony: 1 2


RE: Chris Niers feat. Progley - Catch Me (Revnotes Remix) - Revnotes - 21.11.2014

(21.11.2014, 12:43)Faden napisał(a): Ja uzywam poglosow z malego, sredniego oraz duzego pomieszczenia, a ze mam od groma presetow w moim daw, to staram sie zmieniac dosc czesto. Np. 6 roznych poglosow na utwor moze sie wydawac za duzo, ale u mnie dziala. Wg ciebie bylo to nawet za malo. :)Sprawdzilbym na twoim miejscu, czy te dlugie niewchodza w tym samym momencie i robia zamieszanie, a zwlaszcza dlugie poglosy. Musisz zdecydowac jaki poglos w danym momencie ma isc, czyli np. na jeden synth lecisz z krotkim, a na pluck dlugim (jesli chodzi o "decay time") i zmnieniasz je w roznych momentach. Oczywiscie mozesz pobawic sie "room size" "predelay" oraz najwazniejszy "dry/wet"

Eh chyba nie przeczytałeś dokładnie mojej poprzedniej wypowiedzi, ale nie jest to jakieś istotne, w każdym bądź razie dzięki za starania, doceniam to :).

BTW Jeżeli się komuś spodobał, to proszę również o komenty na SC, YT, te wszystkie łapki i co tam jeszcze, co z psychologicznego punktu widzenia mogłoby mi pomóc w promocji mojej muzyki. Dzięki :)


RE: Chris Niers feat. Progley - Catch Me (Revnotes Remix) - 9lives - 24.11.2014

Ja nie słucham trance, ale to mi się bardzo podoba. W zasadzie to nie jest do końca chyba trance, rzekłbym trouse ;-)


RE: Chris Niers feat. Progley - Catch Me (Revnotes Remix) - eimear - 7.12.2014

mało dynamicznie, jeszcze na początku gdy mało grało było ciekawie, od 0:30 ta perkusja jest jakaś uboga
fajne pianino, ładnie zgrywa się z wokalem
miejscami jest za mało środka
bass jest za sztywny, mało masywny
sam kick w połączeniu z bassem gra dobrze ale z perksują jakby nie w tempo, jest źle osadzony ;-) serio
źle siedzi i nie ma zmiłuj, jakieś mili sekundy za bardzo wysunięty :)
ktoś tam wcześniej dobrze napisał, skupiasz się za bardzo na czymś, na czym powinieneś skupić się na samym końcu tworzenia. technicznie jest dobrze ale aranżacyjnie jakoś po najmniejszej linii oporu - przyzwoicie


RE: Chris Niers feat. Progley - Catch Me (Revnotes Remix) - Revnotes - 7.12.2014

(7.12.2014, 12:54)eimear napisał(a): mało dynamicznie, jeszcze na początku gdy mało grało było ciekawie, od 0:30 ta perkusja jest jakaś uboga
fajne pianino, ładnie zgrywa się z wokalem
miejscami jest za mało środka
bass jest za sztywny, mało masywny
sam kick w połączeniu z bassem gra dobrze ale z perksują jakby nie w tempo, jest źle osadzony ;-) serio
źle siedzi i nie ma zmiłuj, jakieś mili sekundy za bardzo wysunięty :)
ktoś tam wcześniej dobrze napisał, skupiasz się za bardzo na czymś, na czym powinieneś skupić się na samym końcu tworzenia. technicznie jest dobrze ale aranżacyjnie jakoś po najmniejszej linii oporu - przyzwoicie

Kick jest spóźniony względem clapa, nie odwrotnie, ale spoko. Dzięki za feedback.


RE: Chris Niers feat. Progley - Catch Me (Revnotes Remix) - Tomi - 10.12.2014

Od 0:15 słyszalna stopa, od 2:00 już schowana, również od drugiej minuty, pluck za bardzo dużo dominuje głośnością nad resztą :)