MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
CLASSICAL Proph3t88 - Tension_01 - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: CLASSICAL Proph3t88 - Tension_01 (/temat-classical-proph3t88-tension-01)



Proph3t88 - Tension_01 - proph3t88 - 6.12.2014

Jeden z moich najnowszych utworków w smutnym klimacie symfonicznym z lekką nutką electroniki... Minimalistycznie i krótko :)

Zapraszam do odsłuchu :) Pozdrawiam Adam.




RE: Proph3t88 - Tension_01 - Tomi - 6.12.2014

Mogło być trochę dłuższe, nie za dużo na lewej te skrzypce idą?


RE: Proph3t88 - Tension_01 - proph3t88 - 6.12.2014

Owszem myślałem żeby go wydłużyc ale jak będzie czas :) a co do skrzypiec tak miało byc na jedną strone :)


RE: Proph3t88 - Tension_01 - R3haB - 6.12.2014

No cóż, rozumiem iż te skrzypce na lewej i pluck na prawej są efektem celowym, taki rozkład przestrzeni w utworze. Ciekawy zabieg, muszę przyznać że zadziałała tu inwencja twórcza. Co do ogółu, powiem Ci że nie nazwałbym tego smutnym klimatem, myślę że wina leży w tym tle, które cały czas gra jedną nutą, to bym zmienił, może wtedy kawałek nabrałby trochę właśnie tej nostalgii. Zamysł zrobiłeś dobry, praktycznie wszystko jest na +. Dodałbym może jeszcze coś oprócz skrzypiec, bo w sumie tylko ten instrument gra z orkiestralnych.


RE: Proph3t88 - Tension_01 - proph3t88 - 6.12.2014

W tygodniu zabieram się za rozbudowę namówiłeś mnie :) A no skrzypce itd no minimalizm ;D miało być demo... Ale wiele osób i tutaj też to się potwierdza "chce więcej" uwaga jak najbardziej trafna i wezmę ją pod uwagę :)


RE: Proph3t88 - Tension_01 - suds - 9.12.2014

fajny ten synth w tle, nałóż na niego tylko jakiś pogłos bo wydaje się strasznie suchy. a reszta, no fajna, nie umiem komentować takich orkiestralnych dzieł :D rozbuduj to, bo jak już Ci mówiłem - przypomina soundtrack z crysisa 2, a to jest bardzo na plus. brakuje tylko trochę brzmieniowej spójności (reverby nie gryzą!)


RE: Proph3t88 - Tension_01 - BangLikeLadesh - 9.12.2014

Jakaś perka też by się przydała moim zdaniem. Całkiem spoko ;)


RE: Proph3t88 - Tension_01 - proph3t88 - 9.12.2014

Dlaczego przypomina Score z Crisisa... ? ja uważam, że tylko ciut znam tą gre lubie i z Hansem Zimmerem czasem koresponduje :) moze lekka nieświadoma inspiracja nie wiem :) nadejdzie czas bedą zmiany i rozbudowa :)


RE: Proph3t88 - Tension_01 - suds - 9.12.2014

akurat Zimmer to tam napisał 2 czy 3 numery, według mnie Borislav Slavov (jakiś rusek) odwalił kawał dobrej roboty ze ścieżką dźwiękową :D nie wiem, jakoś mi przyszło na myśl.


RE: Proph3t88 - Tension_01 - proph3t88 - 9.12.2014

(9.12.2014, 19:13)suds napisał(a): akurat Zimmer to tam napisał 2 czy 3 numery, według mnie Borislav Slavov (jakiś rusek) odwalił kawał dobrej roboty ze ścieżką dźwiękową :D nie wiem, jakoś mi przyszło na myśl.
Akurat to nie wiesz na czym to polega :) dyrektorem muzycznym był Hans Zimmer a Borislav Slavov i Tilman Sillescu kompozytorami muzyki :) a to "spora" różnica i owszem główne "Theme" napisał Hans Zimmer :)


RE: Proph3t88 - Tension_01 - suds - 9.12.2014

a no cóż, codziennie uczysz się czegoś nowego. dzięki! ;)