MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
CHILL OUT MiraCeti - Inner journey - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: CHILL OUT MiraCeti - Inner journey (/temat-chill-out-miraceti-inner-journey)



MiraCeti - Inner journey - miraceti - 24.12.2014

Tym razem już bez żartów, nowe demo z kilmatu psychill. Zapraszam do odsłuchu z góry dzięx za opinie :)



i Wesołych Świąt przy okazji :)


RE: MiraCeti - Inner journey - OProject - 24.12.2014

Mocna stopa jak na chillout xd
Wydaje mi się że lekko za mocna, ogólnie dosyc ostro jak na chill (prawie wgl nie słucham go w wersji psychodelicznej wiec moze stąd te odczucia xd)
Ogólnie dobre produksiwo mozna polecieć, nie mam się do czego czepiać poza stopą (ale ją to już ocenią znawcy gatunku) no może outro słabe, pobajeruj coś tam, filtrami i zejsciami xd
Pozdro, dawaj dwnload


RE: MiraCeti - Inner journey - miraceti - 25.12.2014

Dzięki, popracuje jeszcze nad mixem i rozwinięciem, downloadu na razie nie udostępnię - dokończę kawałek, bo to tylko demo i wtedy na pewno będzie mozna pobrać :)


RE: MiraCeti - Inner journey - R3haB - 25.12.2014

Czuć psychodelię zwłaszcza w tych glitchach. Stopa nie tyle co jest za mocna, ale trochę inaczej ją skompresuj, podbij trochę przy attacku. Kawałek mimo swej jednolitej formy nie nudzi, jest dobry. Tak jak napisał Oldskull, popracuj trochę nad outrem. Niezła robota, tak jak zwykle od Ciebie ;) Pozdrawiam!


RE: MiraCeti - Inner journey - miraceti - 25.12.2014

Dzięki R3haB :)


RE: MiraCeti - Inner journey - abyssMB - 27.12.2014

Kawałek jest "prawie" doskonały super przestrzeń z genialnymi przejściami, ale ta stopa jak słucham to kompletnie mi nie pasuje wydaje się taka płaska, jakby ktoś walił w karton przy całej kapitalnej przestrzeni pozostałych brzmień. 4/5 przez stopę


RE: MiraCeti - Inner journey - papkin - 27.12.2014

Źle dobrana stopa to jedno, jednak mi najbardziej przeszkodziła w odbierze kompresja na tracku, przez co kawałek nie oddychał, miks zbyt zduszony jeśli chodzi o niskie częstotliwości - to na pewno też sprawa tego łupiącego kicka ;) Poza tym ogólnie jest ok.


RE: MiraCeti - Inner journey - F.P.P - 28.12.2014

Jadę na słuchawkach wiec na temat mixu nic nie powiem. Ale moim zdaniem trzeba tutaj podkręcić tempo i zamiast chill-u zrobić z tego Goa trance bo ja tu czuje orient i jeszcze ta linia basowa. Utwor może trwać jescze z 3 minuty na pewno go trzeba troszkę ożywić. Więcej efektów . Kawalek wciąga dzieki swojej progresju, pomyśl nad jakimś rozwiązaniem. Ja to tak widzę


RE: MiraCeti - Inner journey - Phantom - 28.12.2014

Zgodzę się zastrzeżeniami co do stopy, faktycznie jest trochę zbyt płaska co psuje końcowy efekt. Jednak ogólnie rzecz biorąc kawałek słucha się znakomicie, w bardzo przyjemny sposób poprowadziłeś jego narrację. Czekam na finalną wersję.


RE: MiraCeti - Inner journey - miraceti - 28.12.2014

Dzięki za wszystkie komentarze, powoli pracuje nad nim i coś się wyłania :)


RE: MiraCeti - Inner journey - CaffeineMC - 30.12.2014

jak inni, lżejsza stopa, to na początek, przychylę się do opinii @F.P.P, warto podkręcić tempo, ale po jakiś 3 minutach, wstęp może być chilloutowy a potem jakoś przejść w szybszy temat