MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
ELECTRONICA Buramica - Shades of Digital - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: ELECTRONICA Buramica - Shades of Digital (/temat-electronica-buramica-shades-of-digital)



Buramica - Shades of Digital - Buramica - 14.01.2015

Hej!
Po długiej przerwie związanej z przeprowadzką wracam na forum :)
Chciałbym zaprosić Was do odsłuchania i komentowania mojej nowej produkcji.



P.S
jutro posłucham i skomentuję Wasze produkcje na forum :)


RE: Buramica - Shades of Digital - kubek12 - 14.01.2015

utwór całkiem ciekawy, do miksu raczej nie ma większych zastrzeżeń, trochę inaczej w tym kawałku wyobrażałbym sobie perkusję ale to wiadomo, każdy ma inaczej. na pewno popracowałbym nad urozmaiceniem niektórych partii . 4/5


RE: Buramica - Shades of Digital - CaffeineMC - 14.01.2015

kompozycja na plus, ten dźwięk na koniec niepotrzebny, przejście na 2:24 trzeba by dopracować, można by zejść jakimś filtrem, zastosować phaser, cokolwiek, jak wspomniał @kubek12, brakuje urozmaiceń, główna melodia ma za duży reverb, ogólnie w całym miksie jak na mój gust za dużo reverbu i w kulminacyjnych punktach, trochę to się rozłazi i wzajemnie zagłusza,

bit prosty, minimalistyczny tutaj pasuje, drobne smaczki by się przydały, typu jakieś jedno uderzenie perki o innym brzmieniu, jakaś drobna przeszkadzajka w prawym uchu,

kawałek ma potencjał, ale póki co daję 3/5


RE: Buramica - Shades of Digital - droom - 14.01.2015

Swietny, zgejtowany vocal, nadaje klimatu.
Perka niby pasuje, ale jakos tak malo ambitnie poskladana, gra nie wadzac niczym, ale jednoczesnie pozostawia niedosyt...
Utwor ma niezly klimacik, podoba mi sie przestrzen, ktora w nim wystepuje, ale mam tez dziwne uczucie "pustki".
Brakuje mi TU czegos, czegos co by spajalo wszystko, ze to tak pretensjonalnie nazwe - przyslowiowej "duszy"...
Pozdrawiam
DrooM


RE: Buramica - Shades of Digital - Zirds - 15.01.2015

Miejscami bas mi fałszuje, ale możliwe, że to zamierzone. Podobne stylistycznie do Orbitali. Bardzo ładne :)


RE: Buramica - Shades of Digital - R3haB - 16.01.2015

Faktycznie, urozmaiciłbym perkę. Rytmika jest ok, ale stopniowo dodawałbym jakieś dźwięki. Vocal też nieźle gra, mi kompozycyjnie podoba się wszystko. Świetny kawałek, gratuluję ^^


RE: Buramica - Shades of Digital - abyssMB - 18.01.2015

Wspaniały klimat utworu genialna przestrzeń, a przy tym vocalu i brzmieniach perka nie ma dla mnie znaczenia - moja dusza się raduje , kiedy słucham tej muzyki gratulacje. dla mnie 5


RE: Buramica - Shades of Digital - chris85 - 18.01.2015

Też mam skojarzenia z Orbital i bardzo bardzo wczesnym Pal van Dykiem z lat 90-tych. Oczywiście jest no na plus od 1:40 ten wokal wrzuca ciary, powinieneś go trochę przytrzymać :) ja bym w drugiej połowie wrzucił jakiś pad który zaakcentuje całość. Podoba mi się <daje okejkę> :)


RE: Buramica - Shades of Digital - The Fender - 4.02.2015

Technicznie popracowałbym nad nickiem i basem, niby brzmi to dobrze ale całości brakuje czadu. Może nie tyle na poziomie miksu ile po prostu doboru barw.
W miksie nie podobają mi się wysokie cykacze, rozumiem że chciałeś zbalansować tłukącą dołem stopę ale chyba nie tędy droga.

Merytorycznie dobre i ciekawe. Choć przyznam szczerze, że nieco monotonne. Ma jednak swój spokojny i melodyjny urok, który trzyma ten utwór.