MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
DnB FPP - TEOC - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: DnB FPP - TEOC (/temat-drum-bass-fpp-teoc)



FPP - TEOC - F.P.P - 25.01.2015

Zdrasfujtie rebiata <haha>
Zapodaje swój utwór w zasadzie jest skończon poza małymi doróbkami (jakieś sugestie mile widziane), nie zapodaje w całości być może wydan będzie. Z ciekawostek niektóre sample nagrywane z pracy fonem np elektryczne szyby :D



RE: FPP - TEOC - F3edo - 1.02.2015

Może na początku - bardzo ciekawy kawałek. Czysty miks, podoba mi się melodia basu :) od strony technicznej wymieniłbym werbel, albo spróbował obecny podciągnąć do góry i jednocześnie go trochę skompresować i zequalizować bo według mnie za słabo wybija się ponad miks. Plus ewentualnie lekki reverb na nim - poza tym wszystko w jak najlepszym porządku :)


RE: FPP - TEOC - F.P.P - 2.02.2015

I mnie też to boli. Walczylem już z werblem składak z 3 sampli mozliwe że juz przekombinowałem za bardzo nie idzie ugrać z niego, jeszcze po bajeruje ale bedzie chyba konieczna wymiana sampla. Dzieki za poswiecony czas i opinie


RE: FPP - TEOC - F3edo - 2.02.2015

Według mnie wystarczy kompresja i podciągnięcie głośności, ale jak to nie pomoże to może jakiś layering?


RE: FPP - TEOC - future villain - 4.02.2015

Może to coś u mnie, ale mało góry w miksie. Nie sprawdzałem częstotliwości, ale takie odnoszę wrażenie. Poza tym, bardzo podoba mi się synth, który przypomina mi trochę oldschool'owy bigbeat. :D


RE: FPP - TEOC - Devv - 8.02.2015

Fajny drop, ale ta perkusja coś mi nie pasi z takim basiorem, mimo wszystko całkiem nieźle :) 2:10 mam wrażenie, że to fałszuje, ale nie jestem pewny :v niech koledzy się wypowiedzą


RE: FPP - TEOC - Dr1l - 11.02.2015

Tak jak F3edo powiedział, werbel trochę tu nie pasuje, a dodam, że moim zdaniem jeszcze stopa powinna być ciut agresywniejsza, żeby ta cała perkusja ładnie się wybijała w miksie. Poza tym dobra produkcja, klimatyczne efekty i ładny basik, mnie się podoba :)


RE: FPP - TEOC - connected - 11.02.2015

niezły mixdown , brak dropa ?


RE: FPP - TEOC - F.P.P - 20.02.2015

Hej chopy ! tak se jo teraz tego słuchom, to powiem tyle : słaby drum wam opycham :D. Fhuj roboty tam jeszcze, z werblem obczaiłem już że tam talerz na niego nachodzi i zagłusza go np porównajcie czytelność z początku dropa a po 2:35 np ale tam trzeba rebilda z replacem zrobić całej prawie warstwy, bo słabo tu z rytmiką nawet pitu pitu a stopa nakurwia.
Na razie projekt leży ugorem dzisiaj poczułem siły witalne, ale jest już za późno znając życie zaraz zacznę coś nowego, ale też i nie chcę się poddawać.

Miałem się zapytać w ogóle jak się intro podoba i ogólnie klimat ?

Dzięki za komcie :D


RE: FPP - TEOC - waszka_88544 - 25.02.2015

Klimat i intro mega, ale werbel faktycznie za słaby, dużo się dzieje tak jak lubię, no i przestrzeń ładnie zmiksowane wszystko, tak na moje łoko :D pozdrawiam


RE: FPP - TEOC - Xorbolanid - 25.02.2015

Utnij trochę góry na werblu, może jeszcze spróbuj wybić coś koło ~200Hz.