MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
OTHER LOKASZ - Sto Lat na GITARZE - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: OTHER LOKASZ - Sto Lat na GITARZE (/temat-other-lokasz-sto-lat-na-gitarze)



LOKASZ - Sto Lat na GITARZE - polishguitarist - 3.03.2015

Witajcie!

chciałem zaprezentować Wam moją najnowszą gitarową przeróbkę. Jest nią polska wiązanka 100 lat zagrana na gitarze.



Co o tym sądzicie? Będę wdzięczny za wszystkie opinie.

Pozdrawiam
lokasz

___[Knifeman]_________
drobna poprawa nazwy tematu



RE: [LOKASZ] Sto Lat na GITARZE - Tomi - 3.03.2015

Brak uwag :) propsy, dobrze było popatrzeć i posłuchać gitarki xD dzięki


RE: [LOKASZ] Sto Lat na GITARZE - Mat.Mor.Raw - 4.03.2015

Od strony brzmienia, stylu i wykonania słychać wpływy Steve Vai'a. Pełen profesjonalizm, swoboda gry i solidny warsztat.
Video spójnie zmontowane i dopracowane. Radosny ton rozmaitych efektów i kolorowych dodatków sugeruje z kolei inspirację twórczością Cezika :)
Obraz balansuje niebezpiecznie na granicy kiczu, ale chyba jeszcze jej nie przekracza. Widać, że elementy obrazu dobrane są świadomie i nieprzypadkowo.

Wszystko w tym wideo jest takie idealne, gładkie i płynne, zarówno obraz, miks i wykonanie. Brakuje mi jakiegoś zgrzytu, brudu, czegoś niespodziewanego, jakiejś nierówności. Ale tak w ogóle to kawał dobrej roboty. Gratulacje!


RE: [LOKASZ] Sto Lat na GITARZE - Shutara - 4.03.2015

Pff, hold my beer xD

A tak na serio, to hats off, bo jak wyżej - pełna profeska, nic dodać nic ująć. Fajnie wiedzieć, że ktoś tu śmiga na gitarze oprócz mnie.


RE: [LOKASZ] Sto Lat na GITARZE - Xorbolanid - 5.03.2015

(4.03.2015, 23:51)Zathura napisał(a): Pff, hold my beer xD

A tak na serio, to hats off, bo jak wyżej - pełna profeska, nic dodać nic ująć. Fajnie wiedzieć, że ktoś tu śmiga na gitarze oprócz mnie.

I mnie.


RE: LOKASZ - Sto Lat na GITARZE - polishguitarist - 5.03.2015

(4.03.2015, 22:36)Mateusz Morawski napisał(a): Od strony brzmienia, stylu i wykonania słychać wpływy Steve Vai'a. Pełen profesjonalizm, swoboda gry i solidny warsztat.
Video spójnie zmontowane i dopracowane. Radosny ton rozmaitych efektów i kolorowych dodatków sugeruje z kolei inspirację twórczością Cezika :)
Obraz balansuje niebezpiecznie na granicy kiczu, ale chyba jeszcze jej nie przekracza. Widać, że elementy obrazu dobrane są świadomie i nieprzypadkowo.

Wszystko w tym wideo jest takie idealne, gładkie i płynne, zarówno obraz, miks i wykonanie. Brakuje mi jakiegoś zgrzytu, brudu, czegoś niespodziewanego, jakiejś nierówności. Ale tak w ogóle to kawał dobrej roboty. Gratulacje!

Dzięki za opinię... Powiem szczerze, że estetyka, dobór kolorystyki itp. nie są moją mocną stroną ;) Obraz musiałem sporo rozjaśnić ponieważ pojawiały się "szumy" i w ogóle było bardzo ponuro... Ale nie o wizualnych aspektach chciałem tu napisać :)

Starałem się żeby miks był bardziej agresywny. Mam nadzieję, że choć troszkę wyszło. Co do brudu, obecnie coraz mniej czasu na ćwiczenia więc w przyszłości - pewnie się pojawi! :)

P.S dzięki wszystkim za opinie!

Pozdrawiam
lokaszstrz


RE: LOKASZ - Sto Lat na GITARZE - Mefteck93 - 12.03.2015

Pięknie zagrane sto lat na gitarze ;) wszystko spójnie i słychac urozmaicenie dzwiękowe . ;)