MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. Stiopa & Chris Casper- Ninth Dimension (Oryginal Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. Stiopa & Chris Casper- Ninth Dimension (Oryginal Mix) (/temat-progressive-stiopa-chris-casper-ninth-dimension-oryginal-mix)



Stiopa & Chris Casper- Ninth Dimension (Oryginal Mix) - Stiopa - 9.03.2015

Witam, chciałbym pochwalić się wałkiem, nad którym za długo siedziałem, ale na szczęście doczekał się premiery.
Wałek zmontowałem z Crisem Casperem, ciężko było, ale jakoś wyszło.
Póki co preview, może będzie można dać całą wersję.
Pozdrawiam




RE: Stiopa & Chris Casper- Ninth Dimension (Oryginal Mix) - Castiel - 9.03.2015

Jak dla mnie to ma mało wspólnego z Deepem,ale jako House/Trance to już tak. Klimat ok pady mi się podobają i perka , melodia mniej i bas mają za mało dynamiki wg mnie.Sam pomysł jest w porządku.

Część z breakbeat'em dopracowałbym bardziej przy tym trochę się klimat gubi ;)

Jako,że jest to preview mam nadzieje,że full będzie dużo lepszy na razie takie 4/10 :)


RE: Stiopa & Chris Casper- Ninth Dimension (Oryginal Mix) - Stiopa - 9.03.2015

Preview, bo więcej label nie dał na yt, ogólnie wałek jest skończony i release w d.max deep na 16-03. A to wcale nie jest deep jako gatunek, tylko sublabel tak się nazywa :P
Jeśli chodzi o tą dynamikę to nie wiem czemu taka wyszła. Może przez ich mastering :/
No nic na to już nie poradzę..
Pozdro


RE: Stiopa & Chris Casper- Ninth Dimension (Oryginal Mix) - Shutara - 9.03.2015

Mi tam się podoba. Taki typowy gatunkowy kawałek na poziomie ;)


RE: Stiopa & Chris Casper- Ninth Dimension (Oryginal Mix) - mattether - 14.03.2015

niezłe buja :)


RE: Stiopa & Chris Casper- Ninth Dimension (Oryginal Mix) - gregwmusic - 14.03.2015

Bardziej mi to pod house podchodzi niż trance ale i wałek dobry i to i dobre wydanie propsy~!


RE: Stiopa & Chris Casper- Ninth Dimension (Oryginal Mix) - abyssMB - 14.03.2015

kapitalny wałek, bardzo mi się podoba - z przyjemnoscią go będę słuchał. Gratki


RE: Stiopa & Chris Casper- Ninth Dimension (Oryginal Mix) - Stiopa - 15.03.2015

(14.03.2015, 13:44)gregwmusic napisał(a): Bardziej mi to pod house podchodzi niż trance ale i wałek dobry i to i dobre wydanie propsy~!

Bo to jest house. Nie wiem kto wprowadził w błąd, że to trance. Patrzcie na prefix ;)

A ogólnie dzięki za komentarze. Leci po 3 plusiki :D
Pozdrawiam


RE: Stiopa & Chris Casper- Ninth Dimension (Oryginal Mix) - Revnotes - 17.03.2015

Ostatnio takie proste motywy tak jakoś mnie porywają. Podoba mi się, choć ja również mam wrażenie, że jest mało dynamiczny, dziwne bo również cichy.


RE: Stiopa & Chris Casper- Ninth Dimension (Oryginal Mix) - Zirds - 18.03.2015

Fajny, łagodny kawałek. Bardzo pozytywne brzmienie basu. Według mnie za długo trwa ta melodia chordowa, ale to kwestia gustu...


RE: Stiopa & Chris Casper- Ninth Dimension (Oryginal Mix) - Stiopa - 18.03.2015



Oto jak wygląda naprawdę, bo label okroił jakość na yt :/
Pozdrawiam