MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. Verest - With You (Greg W. Remix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. Verest - With You (Greg W. Remix) (/temat-progressive-verest-with-you-greg-w-remix)



Verest - With You (Greg W. Remix) - gregwmusic - 13.03.2015

Hellllllooooouuuuuuuu
O to mó najnowszy remol!
Verest-With You
Inspiracje dla tego tracka brałem z
Nihilum - Illusion
Bardzo podobała mi sie progresja chordów:)

Miłego Słuchania!
FREE DOWNLOAD


YouTube




RE: Verest - Whit You (Greg W. Remix)[FREE DL] - Rafau - 14.03.2015

Te drumy to chyba za bardzo na boki porozrzucałeś. :P Track bardzo fajny, przyjazny dla ucha, niczego szczególnego w moim mniemaniu mu nie brakuje. Trzymasz swój optymalny poziom i oby jak najdłużej.


RE: Verest - Whit You (Greg W. Remix)[FREE DL] - R3haB - 14.03.2015

Te pady u Ciebie to tylko uwielbiać, nic więcej... :D Początek i ogólnie kompozycja utworu rozwalają mnie na łopatki, te zdelayowane wstawki vocalne też fajnie grają, widzę że wykonawca oryginału też Cię spropsował, więc gratuluję :) Jesteś mistrzem dream'owego trance'u. Skoro można ściągnąć, to nie omieszkam! Dzięki i czekam na więcej pięknych utworów od Ciebie, pozdrawiam!


RE: Verest - Whit You (Greg W. Remix)[FREE DL] - Thomas - 15.03.2015

Klimat mnie zniszczył :O Kozacki styl. Utwór wprawia w świetny nastrój swoim klimatem i mocą. Idziesz w dobrym kierunku. Dawno żadna produkcja na forum tak mi nie podeszła. Świetna robota. Również nie podaruję sobie downloadu XD


RE: Verest - Whit You (Greg W. Remix)[FREE DL] - gregwmusic - 16.03.2015

Po tym remix'ie dostałem drugi remix pack tych panółw bo bardzo im się podobał :)
fajna jets ta progresja chordów i nie omieszkam jej przez jakiś czas uzywać :)
dziękuje za motywujące komentarze :)


RE: Verest - Whit You (Greg W. Remix)[FREE DL] - Peter O'ski - 17.03.2015

Jedyne co tak naprawdę lekko zwraca na siebie uwagę to te haty, bardzo mocno posadzone po bokach oraz brejk, który zdecydowanie się dłuży ze względu na półtorej minuty praktycznie tych samych dźwięków. Ale to właściwie tyle :) Reszta pływa naprawdę świetnie, dół zmiksowany ładnie, energicznie. Sam kawałek zaklasyfikowałbym bardziej jako progressive house, ale to już mało istotna kwestia ^^ Gratuluję i oby więcej takich nut ;)


RE: Verest - Whit You (Greg W. Remix)[FREE DL] - Zirds - 18.03.2015

Wejście perkusji po intrze ma jakiegoś buga bo nie ma żadnego przejścia, a jest jakiś przeskok czy cuś.. albo to zamierzone?


RE: Verest - Whit You (Greg W. Remix)[FREE DL] - gregwmusic - 18.03.2015

(18.03.2015, 1:41)Stellar Vagabond napisał(a): Wejście perkusji po intrze ma jakiegoś buga bo nie ma żadnego przejścia, a jest jakiś przeskok czy cuś.. albo to zamierzone?

Wrzystko jest planowane nie ma tu nic co by nie wyszło bokiem i przypadkowo :)
taki był pomysł na ten wałek :)
pozdro